Акція

Квадроцикли і баггі

Активні фільтри

Іграшкові баггі і квадроцикли на р / к

Іграшкові баггі і квадроцикли на радіокеруванні - невичерпне джерело задоволення для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку.

. Ці іграшки завоювали серця багатьох дітей своїм виглядом і ефектними функціями. Сучасні батьки досить часто купують в подарунок баггі або квадроцикли для своїх дітей.

Різновиди баггі і квадроциклів

Основними матеріалами для створення баггі і квадроциклів є: метал, гума та пластик.

Також баггі і квадроцикли можуть відрізнятися:

  • Країною виробника;
  • Брендом;
  • Параметрами (висота, вага, ширина, комплектація і інше);
  • Матеріалами;
  • Віковими обмеженнями.

Поставитися до вибору потрібно досить серйозно, щоб догодити і собі, і дитині.

Загальний опис функцій

Основна їх функція — це рух по бездоріжжю за допомогою пульта управління. Такі машинки можуть рухатися як по асфальту, так і по піску. В цьому і полягає перевага баггі і квадроциклів. Також вони можуть рухатися як вперед, так і заднім ходом. Але тут вже залежить від моделі авто, не у всіх така функція може бути присутня.

Історія створення

Дуже давно діти любили грати в різні дерев'яні іграшки, які були зроблені своїми руками. Потім почалося все змінюватися. Хлопців цікавили різні машинки, човни, літаки і так далі.

Тому в 1786 році створили перші саморушні дитячі іграшки. На першу радіокеровану іграшку було відведено досить багато часу і сил.

Звичайно, перші іграшки на радіокеруванні зовсім були не такі, які вони зараз. Все було дуже простенько, але у людей був справжній захват, що машинка може їхати сама.

Сучасні новинки

Дуже складно назвати сучасні новинки. Оскільки кількість нових баггі і квадроциклів на радіокеруванні росте все більше і більше. Якісь моделі старіють і не мають попит, а які-то, навпаки, зацікавлюють людей. А так, маючи попит ті баггі і квадроцикли, у яких більше потужність і краще якість.

Тенденції розвитку

Щороку створюються все нові моделі баггі і квадроциклів на р / к. До них додаються нові функції, підвищується витримування навантажень, змінюються параметри. Іграшки стають все цікавіше і крутіше. Виробники ніколи не сидять на одному місці.

Квадроцикли на р / к особливо нічим не відрізняються від баггі. У них одні й ті ж функції, а ось вигляд трохи різниться. Вартість таких іграшок залежить від багатьох факторів:

  • Витримування навантажень;
  • Бренду;
  • Функцій і так далі.

Отже, це відмінний подарунок дитині, тому що такі речі нікому не зададут шкоди і будуть приносити задоволення довгий час!

Квадроцикли і баггі - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитяча іграшка квадроцикл на пульті управління?
2. Де купити іграшкові мініатюри квадроцикла на пульті управління?