Акція

Динозаври, звірі і комахи

Активні фільтри

Іграшки-тварини на р / к

Звірі, комахи, дракончики і динозаври на пульті управління

В асортименті розділу радіокерування інтернет-магазину Іградом є найрізноманітніші динозаври і дракони, конячки і собачки, кішки, жучки і павучки.

Сенсорні кошенята можуть розважати дитину за допомогою озвучення (англійської), музики і звуку. Величні травоїдні стегозаври можуть переступати ногами і хитати головою.

Жучки і павучки можуть швидко бігати і забезпечені ефектним підсвічуванням. Robo-Dinosaur може вправно зловити невелику фішку, а Smart Dino реагує на руку свого господаря.

Всі ці іграшки призначені для того, щоб дати дитині уявлення про тваринний світ, а також показати, які функції мають сучасні іграшки. За допомогою радіокерованих фігурок тварин і макета Чарівної країни можна грати з малюком в захоплюючі ігри про драконів.

Чарівна Країна добрих драконів

Ваш малюк просто без розуму від передач про подорожі, любить читати енциклопедії про інші країни і континенти, і дуже мріє там побувати. Але у вас немає можливості, щоб відвезти туди дитину і все показати.

Не турбуйтеся. Є такий вид допомоги, як макет. Він дозволить зробити мініатюрну копію того місця, про яке мріє ваш син або дочка.

Ви зможете відтворити і рельєф місцевості, і поселити туди мешканців, завдяки цьому ваша дитина, фантазуючи і граючи, зможе побувати в будь-який з обраних точок земної кулі і навіть в Чарівну Країну, в якій живуть дракони. Дуже цікаво і доступно це зробити разом з малюком. Як? Зараз дізнаєтеся.

Розкажіть малюкові цікаву казку про дракона і проведіть з ним захоплюючі розвиваючі заняття. Сьогодні ми познайомимо вас з головним персонажем казки - Дракошей, маленьким дракончиком.

У казковій країні драконів живуть головні цій захоплюючій казки. Дракоша - незвичайний дракон, який не вміє літати. Він регулярно тренується, відвідує заняття, але це не приносить належних результатів.

Милий дракончик переживає з цього приводу і вірить, що коли-небудь він зможе злетіти. Поруч з ним весь час знаходиться його вірний друг Кеша. Він теж незвичайний дракон, так як замість того, щоб їсти м'ясо як його родичі, він поїдає вегетаріанську їжу, причому у великих кількостях.

У героїв є подруга - чарівний дикобраз Матильда. Вона - єдина в своєму роді, що живе в цій країні. Всі дракони отримують свою силу від вогняної трави.

Одного разу дідусь головного героя довірив йому захищати цю траву. Але Дракоша не впорався із завданням і в результаті священна трава, без якої дракони втрачають свою силу, виявилася втраченою.

Дід не на жарт розсердився, необхідно терміново приступати до рішучих дій. Дракоша і його друзі вирішили відправитися на пошуки трави, щоб виправити становище і загладити провину. Два дракона, і дикобраз вирушили в незабутню подорож, щоб відшукати вогняну траву.

Звичайно ж вони знайдуть вогняне зілля. Попереду їх чекають серйозні випробування і нові знайомства, про яких ви обов'язково розповісте в продовженні казки своєму малюкові!

Для того, щоб перетворити цю чудову казку в розвиваючі заняття, необхідно виготовити разом з малюком макет Чарівної Країни, тієї Країни, в якій живе маленький добрий дракон Дракоша.

Макет Чарівної Країни для дитини

Сьогодні ми розповімо, як зробити макет цілої країни, в якій живуть добрі Дракони. Що нам потрібно для роботи?

Беремо великий шматок картону (можна просто розрізати велику картонну коробку), кольоровий папір оранжевого (різних відтінків) і зеленого кольору, скотч, щільні різнокольорові нитки, іграшки Драконів і Динозаврів, які в широкому асортименті представлені на нашому сайті (тварини і рослинний світ). Приступаємо до роботи.

Чарівна Країна — це такий витягнутий в довжину і вузький по ширині континент. Ось з картону нам необхідно зробити основу наближено до точної форми. Малюк командує — ви ріжете, якщо дитина постарше, він може безпосередньо вирізати сам.

Тепер беремо кольорову — помаранчевий і зелений папір, дозволяємо дитині її добряче пом'яти в руках. Він отримає від цього незабутні емоції! Далі будемо приклеювати цей фігурний папір до основи.

Зверніть увагу, що переважає помаранчевий колір у верхній частині материка, а зелений — в нижній. Що робимо? До картону прикладаємо кольоровий папір, який тепер фактурний.

Ось і клеїти її скотчем потрібно так, щоб ця фактура залишилася, тобто не повністю притискаючи до картону. Так материк вийде не плоским, а в обсязі. З ниток ми теж створюємо рельєф — це трава, дерева — рослинний світ Африки.

А з блакиті нитки можна зробити річку або озеро. Все, основа нашого макета готова — прекрасний різнокольоровий континент Африка.

Тепер потрібно пожвавити його. Різні місцеві тварини — дракони, динозаври, їх можна купити на сайті нашого інтернет-магазину, вирізати з книги або ж зробити своїми руками (з пластиліну, тіста, з паперу оригамі), як завгодно, підключаючи фантазію і дитини.

Жителів, принців і принцес, теж можна зробити самим, наприклад, пошити спеціальний одяг і перефарбувати в потрібний колір старих ляльок. Машинки — це джипи для Чарівного сафарі. Одним словом, все що підкаже вам фантазія малюка.

Як грати? Кладете макет на килим, даєте набір іграшок і забуваєте про дитину на годину або на два. В цей час займаєтеся домашніми справами. Він сам будує щось, маніпулює тваринами і мешканцями, створює сюжет і грає.

Якщо ж дитина ще маленька, то підключіть до ігрового процесу його старшого брата, сестру, або чоловіка, нехай він читає або щось розповідає, а малюк сам тільки розставляє іграшки.

Ось так з підручних засобів при мінімумі витрат ви зробите корисний розвиваючий посібник для своєї дитини.

Радіокеровані іграшки-дракони в інтернет-магазині Іградом

Доставка післяплатою Новою Поштою по Україні

Динозаври, звірі і комахи - питання і відповіді
1. Де купити динозавра робота на пульті управління?
2. Скільки коштують іграшки на пульті управління?