Акція

Бульдозери, крани, екскаватори

Активні фільтри

Бульдозер 9205 радіокерований -20% -20%

Дитячі будівельні машинки на пульті

Р / к машинки - Бульдозери и крани, Екскаватори и самоскиди

Інтернет-магазин Іградом радий представити вам велику колекцію радіокерованих іграшок, які відмінно підійдуть юному будівельникові. Хороший асортимент недорогих машинок, серед яких є практично будь-яка техніка, яку використовують справжні, дорослі будівельники.

У нас є навіть кар'єрні самоскиди, крім того, в наявності є багато моделей екскаваторів — на колесах і гусеницях, з рухомим ковшем і кабіною, яка обертається.

Словом, у нас є екскаватори на будь-який смак. Підйомні крани також представлені в хорошому асортименті — баштові, рухливі, крани, які можуть підіймати та опускати вантаж, забезпечені підсвіткою і звуковими ефектами.

Як і екскаватори, є крани, які рухаються на гусеницях або на коліщатках.

Бульдозери — як ми знаємо, вони є досить популярними іграшками на пульті. Бульдозери на гусеницях являють собою ефектний і масивний об'єкт, і навіть на колесах вони все одно залишають саме значне враження.

В хорошому асортименті представлені самоскиди для сипучого вантажу, великі і маленькі машинки, з пультом управління, який може бути оформлений у вигляді красивого дитячого керма.

Бетономішалки — не поступаються популярністю бульдозерів. Барабан, звукові ефекти, музика і підсвічування — єдина відмінність в тому, що бетономішалки завжди встановлені на колесах, гусеничних моделей немає.

І нарешті, набори дитячої будівельної техніки на пульті.

Зазвичай такий набір містити в собі 2-3 машинки. Асортимент наборів може бути досить значний — наприклад бульдозер і екскаватор, вантажівка і підіймальний кран, бетономішалка, самоскид і бульдозер.

Бульдозери, крани, екскаватори - питання і відповіді
1. Скільки коштує іграшкова машинка кран, бульдозер?
2. Де купити дитячі іграшки буд техніка?