Акція

Поліція, спецтехніка та автобуси

Активні фільтри

Мусоровоз JTL-003 радиоуправляемый

160 грн.

JTL-003

Джип радиоупраляемый 6142J Полиция 2 цвета

177 грн.

6142J

Р/К машинки Поліція, Пожежники, Швидка допомога

Автобуси та іграшки-машинки на пульті 2,4G

Купити машинки з радіоуправлінням за найкращою ціною в Україні

Автомобіль з дистанційним управлінням завжди привертає загальну увагу, але купити його непросто: є багато моделей, краще або гірше. У цій статті багато корисної інформації, для того уникати необдуманих покупок.

Покриття траси

Автомобілі з керуванням на відстані, не всі підходять для їзди по будь-якому типу місцевості. Середовище, в якому буде використовуватися автомобіль, перший критерій вибору.

Бетон або асфальт? Колеса в довгостроковій перспективі зношуються, як справжні автомобільні шини. Земля, каміння, трава? Такі поверхні ушкоджують маленький автомобіль.

Потрібен міцний позашляховик, обладнаний шипованими шинами, підходить навіть для нерівних маршрутів.

Є радіокеровані автомобілі для широкого кола поверхонь, включаючи не тільки домашні підлоги, дорожні покриття, але і сніг, пісок, калюжі, траву, мох, чагарники, каміння, скелі та інші.

Однак це не означає, що це незруйновані машини, вони також мають межі.

Як вибрати іграшку: автомобіль з радіоуправлінням

Функція управління, Безумовно, найважлівішій фактор при корістуванні. Деякі пульти Прості и забезпечують більшу точність управління іграшкою, інші оснащені більш «хаотичними» командами.

Друга група машинок требует годині для Вивчення и даже віклікають почуття Розчарування настолько, что змушують відмовітіся від автомобіля з дістанційнім управлінням.

Більшість СУЧАСНИХ радіокерованіх іграшок оснащені одним пультом управління з двома важель: один для повороту автомобіля вправо и вліво, а Інший вікорістовується для переміщення автомобіля вперед або назад.

Такий пульт зрозумілій як для дітей, починаючі з молодшого віку, так и для дорослих. Інший тип радіоперемікача - «пістолетній».

Цей пульт зовні нагадує пістолет зі спусковим механізмом, дозволяє переміщаті колеса машини, в тій годину, як с помощью круглої ручки, розташованої збоку від пульта, автомобіль возвращается вправо або вліво Шляхом переміщення коробки кермового управління.

Такий тип управління требует более годині для звікання, більшість Користувачів вважають за краще радіоуправління з двома важель через простоту.

Дальність їзди

Щоб вибрати кращу машину, необхідно знати максимальну відстань, яку здатний пройти автомобіль з дистанційним управлінням. Деякі радіокеровані машини можуть перебувати на відстані до 90 метрів від командного пункту.

Важливо, щоб автомобіль не опинився в невидимих від пілота місцях. Це може привести до втрати управління, що буде означати поломку або втрату всієї іграшки.

Живлення

Автономність теж важлива для вибору радіокерованих іграшок-автомобілів. Більшість працює від батарейок АА як для живлення електродвигуна, так і для дистанційного керування.

В автомобілях встановлені акумулятори, які не служать довго, тому рекомендується докуповувати акумулятори додатково. Якщо автомобіль відкладається на тривалий час, акумулятори бажано виймати, щоб уникнути втрати кислоти, яка може пошкодити контакти.

Матеріали виготовлення

Нарешті, щоб вибрати якісну машину, звертають увагу на захист і надійність. В процесі експлуатації іграшковий автомобіль падає, перевертається, вдаряється в стіну або дерево, стикається з перешкодами.

Щоб уникнути пошкоджень, модель повинна бути міцною. Більшість машин роблять з пластику, деякі підсилюють металевими компонентами, скловолоконною оболонкою, а найдорожчі виготовляють з карбону.

Переважно автомобіль з міцною рамою і сильним кузовом. Хрумкі частини краще виключити. Наприклад, на позашляховик з гігантським крилом приємно дивитися, але це даремний аксесуар, що приводить до зависання автомобіля всюди, а також швидко ламається в разі перекидання.

Рекомендується також ознайомитися з відгуками в інтернеті, рейтингами, оглядами, оглянути можливості і комплектацію автомобіля на радіокеруванні перед покупкою, щоб отримати повне уявлення про іграшку.

Купити р / к машинки в інтернет-магазині Іградом

Доставка по Україні післяплатою Новою Поштою

Поліція, спецтехніка та автобуси - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитяча іграшкова машинка поліція?
2. Де купити дитячі іграшкові машинки спецавтотехніка?