Акція

Квадрокоптери

Активні фільтри

Квадрокоптер H823H-PLUS радіокерований -20% -20%

Дитячі квадрокоптери

Квадрокоптери для дітей з доставкою післяплатою

Розвиток дітей в наш час протікає досить бурхливо. Дитині належить з усією повнотою пізнати навколишній світ, в якому йому поки ще багато незнайоме. І, як добре всім відомо, в дитинстві пізнавальний процес йде через іграшки.

Якщо раніше для цього в основному використовувалися кубики або їм подібні предмети, то сьогодні пізнання навколишнього світу відбувається ще й за допомогою високотехнологічних гаджетів. До них можна сміливо віднести такі Hi-Tech пристрої, як квадрокоптера.

Сьогодні їх випускають багато виробників, пристосовуючи свою продукцію маленьким дітям. Всі ці моделі мають свої особливості, які необхідно враховувати при покупці дитині подібного пристрою. Їх можна звести до наступних моментів:

Маленькій дитині можна купувати бюджетну модель, в якій немає ультрасучасних примочок і камер. Їх відсутність дозволяє значно знизити вартість пристрою.

Маленька вага. Важко не погодитися з тим, що маленькій дитині просто складно буде носити та рухати іграшку, яка володіє значною вагою.

Дитина явно не буде рада такому подарунку, оскільки йому важко буде його використовувати. Не варто забувати про те, що діти ще зовсім маленькі з незміцнілим досить організмом.

Значення має з якою тривалістю здійснюється політ. Крім того, є моделі які можна використовувати, як квадрокоптер, так і в якості іграшкової машинки на колесах!

Для бюджетного квадрокоптера цілком достатньо буде чверті години. Дитина поки що не може довго концентрувати свою увагу на якомусь конкретному предметі.

При виборі квадрокоптера для дитини можна звертати увагу на популярні моделі:

SKYWALKER

Якщо комусь необхіден простий пристрій з пристойними показниками безпеки та яскравим дизайном, то свій вибір він повинен зупинити саме на цій моделі. До того ж вона має доступну ціну.

Іграшка має кілька програм польоту. Для новачків передбачений навчальний режим. Коли дитина набереться достатньо досвіду, він сміливо може включити режим «Профі». Можна з упевненістю сказати про те, що малюк буде насолоджуватися польотом.

Пристрій має захисну сітку, завдяки якій легко ковзає по поверхні будь-якого похилого кута. Конструкція має гороскоп, забезпечений шістьма осями. Цим досягається хороша стабільність польоту.

Корпус доповнений підсвічуванням — світлодіодами. Це дозволяє використовувати пристрій в темний час доби. Можливе використання пристрою на вулиці.

Але при цьому слід уникати зустрічі дрона з деревами!

JUN YI TOYS

Модель коштує недорого і може складатися. Цілком підійде для дітей у віці 9 років. Приємний зовнішній вигляд відмінно поєднується з ціною.

Джойстик в комплектацію не входить, оскільки виробник має на увазі, що управління можна вести за допомогою смартфона або планшета. Поставляється модель в складеному вигляді, щоб уникнути пошкодження при транспортуванні.

Комплектація доповнена кабелем зарядки і запасними гвинтами. Для перенесення додатково пропонується чохол у вигляді сітки.

SYMA X20

Модель Цілком підійде для початківців Користувачів. В якості ДОПОВНЕННЯ функціонал забезпечен LED-підсвіткою. Пристрій НЕ розіб'ється об стіну, оскількі апарат обладнань функцією, что дозволяє утрімуваті політ.

Дизайнерський решение неодмінно порадує погляд маленького користувача. Джерело живлення можна заряджатися.

Час повної зарядки складає примерно 50 хвилин. При повній зарядженій батареї Пристрій может перебуваті в повітрі в течение 15-20 хвилин.

Visio Pioneer

Така іграшка призначена для дітей у віці до 9 років. Модель відрізняється невисокою вартістю і забезпечена камерою. Виробник випускає пристрій в білому кольорі.

У комплект входить кабель USB і запасні лопаті. Інструкція пропонується англійською мовою. Не біда, якщо ця мова не знайома користувачеві. Про все можна легко здогадатися по картинках.

Як бонус виробник доповнив комплектацію викруткою. З її допомогою можна відкрутити і замінити будь-якої вийшов з ладу елемент.

Популярна модель Phantom

Модель відрізняється невеликими габаритами і надійним захистом гвинтів. Це дозволяє отримати необхідну кількість досвіду, не виходячи зі стін квартири.

За зовнішнім контурам пульт нагадує маніпулятор, який використовується в радіокерованих моделях.

Політ в середньому триває 7-10 хвилин. Впевнене управління підтримується на відстані до 50-70 метрів.

Квадрокоптера - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитячий іграшковий квадрокоптер?
2. Де можна купити дитячий іграшковий квадрокоптер?
3. Квадрокоптер для дитини з камерою де купити?