Акція

Р/К іграшки

Активні фільтри

Бульдозер 9205 радіокерований -20% -20%
Машина 6013 радіокерована -20% -20%
Квадрокоптер H823H-PLUS радіокерований -20% -20%

Дитячі іграшки на р / у

Понад 12 видів різних іграшок на пульті

Купити р / к іграшки для дітей за найкращою ціною в Україні

Каталог сайту інтернет-магазину Іградом містить понад 12 видів розділів іграшок на пульті, в яких знаходиться сотні найрізноманітніших іграшок, керованих за допомогою пульта р / у частотою 2,4G. Проведемо короткий огляд того, що користувач може побачити у нас в каталозі.

Фігурки тварин

Механічні монстри, ви має бути думаєте так, так? Ні! Що може бути більш цікавим і захопливим, ніж керувати величезним динозавром, який ще й видає звуки та так круто виглядає?

ИАбо, можливо, ваш син хоче відчути себе в шкурі лева? Чи не буквально звичайно, але як мінімум віддавати команди він йому зможе.

Іграшкові танки

Розвиток з ранніх років можна почати саме з цих іграшок, думаю мало хто знає назву навіть і половини нинішніх танків, а тим більше машин часів 2-ї світової війни.

Ефектність, забарвлення і спецефекти виробів на висоті, прохідність на гусеницях теж. Можливо ваша дитина хоче покерувати танком? Виконайте його мрію, не справжнім звичайно, ну хоч таким.

Дитячі роботи

Бойові одиниці майбутнього. Купіть кілька штук і влаштуйте цілу баталію на поле битви, ну, можна і на підлозі, суті не міняє то особливо, головне уявити, а все інше — зробить ця іграшка.

Трюкові машинки

Вашому чаду набридли звичайні машинки? Або можливо хтось їх ламає, таранячи їх об стіну? З цими машинками такого не станеться і вони не набриднуть. При зіткненні з поверхнею, що лежить під іншим кутом, машинка перекинеться на іншу свою частину і поїде у зворотному напрямку.

Спортивні автомобілі

Швидкісні, швидкі машинки, під їх капотом звісно не кінські сили, але потужності пару крон теж досить, щоб вашій дитині і його друзям влаштувати сцени з Форсажа у вас у дворі.

Гвинтокрил

Ліцензія вашій дитині не потрібна, не хвилюйтеся, ми її вже оформили — злітайте. Напевно крутіше механічних звірів, може бути тільки літаючі механічні звірі — вертольоти і літаки. Те, що потрібно майбутньому льотчику будь-якої авіації.

Баггі і джипи на великих колесах

Якщо прохідність звичайної машинки вас не влаштовує, а танки занадто громіздкі та вибухонебезпечні, то джипи і позашляховики будуть чудовим рішенням для вашої дитини.

Будтехніка

Відмінна іграшка для хлопчиків зокрема. Бульдозери, екскаватори, бетономешкалкі з обертовим барабаном, величезні вантажівки для перевезення будматеріалів - техніка на будь-який вибір.

Спецтехавтотехніка

Звичайні машинки державних службовців і не тільки, проявіть любов до водіння і автомобілем різних категорій купивши вашій дитині, наприклад, автобус або, можливо, поліцейську машину, адже мигалки це круто.

Квадрокоптери

Крутіше літаючих вертольотів і механічних динозаврів може бути тільки квадрокоптер, 4 гвинта - 4 крила. Маневрений, безпечний на відміну від своїх дорослих побратимів (Громіздких квадрокоптерів з металу), легкий — відмінна іграшка для дитини.

Катери

Підводний і водний транспорт. Катери, човни, амфібії і багато іншого! Техніка плаваюча на воді і під нею.

Квадроцикли

Двоколісні і чотириколісні, з відкритими кабінами та дуже швидкі, пасажир для кожного транспорту йде в комплекті.

Купити р / к іграшки в інтернет-магазині Іградом

Доставка по Україні післяплатою Новою Поштою