Акція

Квадроцикли дитячі

Активні фільтри

Дитячі квадроцикли

Для дітей у віці від 3-х років, швидкість до 5-8 км / год

Понад 100 моделей та забарвлень новітніх, і популярних квадроциклів

Квадроцикл — досить привабливий засіб пересування, як для дитини, так і для дорослого. Тому, часто батьки купують його з прихованою заздрістю. Що ж слід враховувати при виборі даного виду транспорту?

Критерії вибору квадроцикла для дитини

Зазвичай, батьки дивляться на ціну квадроцикла. Між ціною і якістю існує пряма залежність. Хороший квадроцикл просто не може бути дешевим, а дешевий — занадто хорошим.

Наступним параметром служить центр ваги — він повинен розташовуватися якомога нижче, щоб вони не переверталися. Також не зайвим буде присутність захисних елементів — щоб бруд при їзді не потраплял в водія.

Всі кріпильні та інші елементи повинні бути максимально безпечними. Гальмо може бути перенесено на кермо (заради зручності), а рама посилена. Звичайно ж, мотор повинен бути потужним, але важливо пам'ятати і про безпеку дитини.

Квадроцикл на те і квадроцикл, що повинен володіти підвищеною прохідністю. Великі габарити транспорту забезпечують безпеку при їзді, але все ж не варто купувати дитині «дорослий» квадроцикл, адже від параметрів залежить і комфорт — до того ж, на все свій час.

Звичайно ж, перед поїздкою варто перевірити справність механізмів, перевірити заряд акумулятора і функціонування пульта дистанційного керування, якщо він входить в комплект квадроцикла.

Звичайно ж, дитячий квадроцикл повинен володіти підвищеною безпекою, зручністю, але одночасно мати можливість зацікавити дитину великою швидкістю і якимсь ризиком їзди — інакше в його покупці дуже мало сенсу.

В цілому, купити правильний квадроцикл не так вже й складно — важливо враховувати лише прості правила. Звичайно, в покупці подібної техніки завжди існує певний ризик, але при придбанні якісного товару він дійсно мінімальний.

Звичайно ж, за хороший дитячий квадроцикл з пристойним списком додаткових опцій (SD карта, FM-радіо, індикатор заряду батареї, MP-3 плеєр) доведеться викласти пристойну суму, але дана розвага спочатку не було бюджетним.

Квадроцикли дитячі - питання і відповіді
1. Де можна купити дитячий квадроцикл недорого до 10 тисяч?
2. Скільки важить дитячий квадроцикл?
3. Скільки коштує квадроцикл дитячий електричний?