Акція

Електронні конструктори

Активні фільтри

Електронні конструктори 

Навчальні та мультифункціональні конструктори Electronic Blocks

Кращі ціни на електронні конструктори в Україні

Електронні конструктори дуже цікаві і дозволяють не тільки грати, і розважатися, але й освоїти на практиці основи електронного проєктування і принципи моделювання електричних ланцюгів.

Такі конструктори рекомендовані дітям від 8 років і старше.

А дослідження спроєктованого електричного кола і приєднаних елементів, які, наприклад, можуть відтворювати музику, включати світлові індикатори, обертати пропелер можуть бути цікавими і підліткам у віці до 12 і 14 років.

Електронні конструктори навіть на перший погляд, можуть здатися складними.

Але у них є істотні плюси, які дозволять швидко освоїти монтаж нового пристрою, на практиці збирати схеми і пізнавати дивовижний світ електроніки юному і допитливому техніку.

Відсутність необхідності використовувати паяльний апарат, можливість простого і оригінального механічного з'єднання деталей на пластиковій монтажній платі, а також наявність інструкції у вигляді картинок і простих схем — все це допоможе вашій дитині швидко розібратися в новому гаджеті.

Електронний конструктор повністю безпечний, тому що працює від кількох батарей. Напруга в ланцюзі такої схеми досягає декількох вольт, яких не відчутно.

Конструктори Electronic Blocks

Конструктори Electronic Blocks підійдуть і дівчаткам, і хлопчикам.

Збирати електронний конструктор, буде не тільки пізнавально, але і дуже цікаво. Увага до електронних конструкторів не обійде стороною і дорослих.

Цілком можливо, що вам захочеться допомогти своєму чаду на першому етапі його знайомства з конструктором і заодно перевірити свої знання основ електротехніки.

Ви з легкістю знайдете потрібний електронний конструктор для дитини і повірте він не запилиться. Куплений товар на сайті потрапляє в корзину де Ви можете оформити замовлення, заповнивши ПІБ, вибрати тип доставки і форму оплати.

Після заповнення наші менеджери зв'яжуться з Вами за вказаним номером телефону найближчим часом.

Електронні конструктори - питання і відповіді
1. Де купити електронні конструктори?
2. Скільки коштує електронний конструктор?
3. Що таке електронний конструктор?