Акція

Конструктори для дівчаток

Активні фільтри

Конструктори для дівчаток

Конструктори дитячі замки для принцес, весілля, кафе на колесах

Рожева серія конструкторів, кораблі, парки розваг, салони краси

Конструктор — розвиваюча гра для дітей різного віку і однаково цікава для всіх поколінь. Вона здатна розвивати та вдосконалювати навички в дрібній моториці у дітей дошкільного віку.

Сам же конструктор складається з окремих сегментів або частин різного кольору, форми, матеріалу, які збираються в один загальний предмет.

Не так давно багато батьків вважали, що конструктор — це тільки для хлопчиків, поспішаю вас переконати, зараз більшість дівчаток дуже люблять цю іграшку, не тільки за свою зовнішню красу і яскравість, а й за те що правильна збірка тренує пам'ять, мислення та вміння справлятися з різними складними ситуаціями.

Чудовий конструктор для дівчинки

Для того , щоб ваш конструктор був найкращим для дівчинки, необхідно уважно підійти до вибору найбільш відповідного набору, врахувати безліч параметрів, головними з яких буде:

  • Якість конструктора — це те з яких матеріалів він був виготовлений, чи безпечний він у використанні, не токсичний чи, чи має сертифікат якості.
  • Вік дитини — найбільш важливий критерій для вибору. Іграшка повинна відповідати віку дитини, в основному рекомендований вік вказано на упаковці з лицьового боку.
  • Його переваги в грі. У цій справі вам немає рівних, тому, що тільки ви краще віх знаєте про захоплення вашого улюбленого чада, що йому буде до смаку?
  • Тематика конструктора. Існує безліч конструкторів для дівчаток, але не кожен підійде саме вам. Є конструктори типу — липучки, які будуть кріпитися один до одного як реп'ях; магнітні — принцип дії, яких аналогічний конструктору — липучці; модульні; м'які; конструктор — пазл і багато інших.

Зовнішній вигляд конструктора

Ні для кого не секрет що дівчатка самі по собі натури креативні та відрізняються від хлопчиків нестандартним мисленням у багатьох ситуаціях, тому при виборі конструктора варто звернути увагу на деталі.

Це безпосередньо стосується зовнішнього вигляду, мова йде не тільки про те що всі деталі повинні бути яскравими (без кислотних відтінків), барвистими, а й про те, що упаковка повинна повністю відображати реальну картину загального вигляду зібраного конструктора (інакше дитина може засмутиться, що його очікування зазнали краху) такого ж яскравого і барвистого з цікавим сюжетом, і можливо навіть, як невеликий бонус, з улюбленими героями вашої дитини, які так само будуть заздалегідь розміщені на упаковці.

Слід також звертати увагу на те, чим дитина зацікавлений. Багато дівчаток як майбутніх мам люблять возитися з ляльками, але вони так само не проти того щоб побудувати замок для принцеси, врятувати її від дракона.

З сьогоднішніми конструкторами втілити їхні ідеї не складе великих труднощів, навіть для тих вибагливих красунь, які захочуть збирати, що щось подібне до пральних машин або кухні, завжди можна знайти те, що підійде їх вподоби.

Не варто забувати, що незалежно від того який конструктор ви виберете він завжди виявиться бажаним подарунком. Знаючи елементарні правила його вибору можна без праці зайняти вашу улюблену доньку на довгі години.

Купити конструктор для дівчаток в інтернет-магазині ІГРАДОМ.

Кращі в Україні ціни, доставка Новою Поштою післяплатою

Конструктори для дівчаток - питання і відповіді
1. Скільки коштує конструктор для дівчаток?
2. Де купити конструктори для дівчаток?