Акція

Конструктори блочні

Активні фільтри

Пластикові конструктори

Будинки і споруди, будівельна техніка, поліцейські ділянки

Техніка, танки, літаки, кораблі, військовий транспорт

Абсолютно будь-який конструктор є унікальною і оригінальною іграшкою, яка ніколи не зможе набриднути дитині.

Це навіть не іграшка, а ігровий набір, який являє собою комплект з різного розміру різнокольорових детальок, які легко можна зібрати і отримати всілякі будівлі, і споруди: роботів, будинки і фортеці, машинки, карети, літаки, тварин, поїзди, і це буде не остаточна межа для фантазії.

У набір пластикових конструкторів, крім основних елементів для будівництва, можуть входити додаткові: фігурки чоловічків, машинки, залізна дорога, декоративні елементи.

Пластиковий конструктор відмінний варіант для подарунка дівчинці або хлопчикові будь-якого віку. Даний ігровий набір виготовляється з міцного, високоякісного та безпечного для здоров'я пластика (пластмаси), пофарбованого харчовими барвниками.

Різновиди пластикових конструкторів:

1. Кубики — підходять для ігор з малюками. Складаються з різнокольорових деталей, за допомогою яких дитина легко навчиться розрізняти кольори і форми предметів. У такий набір можуть входити фігурки-конуси і циліндри.

2. Блоки — різних розмірів і кольорів, квадратної або прямокутної форми, легко з'єднуються між собою.

3. Конструктор-тематика (тематичний) - більш сучасний. Містить в комплекті вже готових чоловічків або тварин і схему-проект будинку, міста або замку, яку необхідно зібрати.

4. Мозаїка — деталі круглої, плоскою (опуклою) форми різних кольорів, з'єднуються шляхом прорізів. Рекомендована для дітей з 3-х років.

5. Конструктор-пазл — елементи плоскі, квадратної форми та великих розмірів.

6. Конструктор, який має вигляд суглобів. Складається з квадратних елементів, що з'єднуються за допомогою шарніра.

7. Магнітний — складається з пластинок квадратної, трикутної форми, паличок і металевих кульок. До кожної платівці прикріплений біполярний магніт, за допомогою якого елементи з'єднуються.

8. Електронний — складається з мікросхем, інструкцій, лампочок, транзисторів, вимикачів / вмикачів, сполучних деталей. У дитини є можливість зібрати цікаву для нього схему.

9. Конструктор - лабіринт. Дитині необхідно зібрати таку споруду зі всіляких доріжок, труб, трамплінів, млинів, за яким будуть скочуватися кульки. Дуже добре при цій грі розвивається пам'ять, уява і здібності до конструювання.

10. Будівлі та споруди — все для справжнього архітектора та інженера-будівельника. Складається з різного розміру і кольору детальок, даху, дверей і вікон. Все, що необхідно для побудови свого будинку. Розвиває уяву, просторове мислення, дрібну моторику.

11. Будівельна техніка. Являє собою реалістичні, зменшені в розмірах моделі автовозу, бетономішалки, самоскида, автокрана, бульдозера. Все, що потрібно для майбутнього будівельника — це просто зібрати з різних детальок свою спецтехніку. Колеса у таких машин гумові. Двері у кабіни відкриваються, в неї можна посадити водія, який вже знаходиться в даному комплекті. Деякі моделі таких машин обладнані мигалкою зі звуковими та світловим ефектами.

12. Вертольоти. До складу, крім різнокольорових пластикових деталей з рухомими елементами, можуть входити фігурки людей. Збірка літака виявиться цікавою і принесе радість не тільки дитині, але і його помічнику. А яскрава інструкція допоможе в цій непростій задачі.

13. Машинки — набір конструктора для справжнього автомеханіка. Необхідно зібрати машину-конструктор за допомогою шурупокрута, який при роботі видає звук, схожий на справжній працюючий інструмент.

14. Танки. Конструктор складається з певної кількості різнокольорових деталей, за допомогою яких необхідно побудувати даний вид бойової техніки. Така захоплююча гра перемістить у світ воєнного часу.

15. Фентезі - конструктори — підійдуть для дітей старшого віку, які цікавляться технікою і конструюванням. Такі конструктори складаються з кріпильних деталей, що з'єднуються між собою.

Купити пластиковий конструктор в інтернет-магазині ІГРАДОМ.

Кращі в Україні ціни, доставка Новою Поштою післяплатою

Конструктори блочні - питання і відповіді
1. Що таке блокові конструктори?
2. Скільки коштує блоковий конструктор?
3. Де купити конструктор аналог лего?
4. Які аналоги лего існують в Україні?