Акція

Самокати триколісні

Активні фільтри

Самокати для дітей і дорослих

Міські самокати SR, дитячі iTrike з підсвічуванням

Кращі ціни на самокати та біговели в Україні!

Величезний асортимент самокатів для дітей і дорослих в каталозі інтернет-магазину ІГРАДОМ. Велика кількість видів самокатів бренду iTrike

Моделі самокатів, що подаються до уваги відвідувачів сайту — з підсвічуванням, з батьківською ручкою, комбінації самокат-біговел 3в1 і 5в1.

Самокати-ножиці і трюкові самокати.

Люди завжди шукали нові засоби пересування. Величезна кількість людей винаходили, здавалося б, банальний транспорт. До них і належить самокат. У XXI столітті здається, що це був простий, але дуже цікавий винахід.

Самокат — практично ідеальний засіб пересування дітей

За одними джерелами його винайшли в вісімнадцятому столітті, а за іншими — в дев'ятнадцятому. Спочатку це була просто плоска рейка з приробленим кермом.

У перших моделей навіть не було керованого колеса! Але, несподівано, вони отримали величезну популярність, навіть при врахуванні того, що переміщатися пішки було набагато швидше.

При цьому дивно, що найбільшу популярність вони отримали у Франції і Англії, попри те, що винайдені були в Німеччині. Після цього моделі самокатів стали постійно модифікуватися і видозмінюватися.

До нього додавалися різні нововведення, які робили пересування зручнішим і приємнішим. До таких модифікацій відноситься, наприклад, наявність гальма.

Гальмо взагалі стало одним з найбільш важливих винаходів для майбутнього транспорту, через те, що самокат, який неможливо зупинити, був трохи небезпечний для дітей. Так розвивався самокат разом з технічним прогресом. У наш час навіть найдешевший самокат і простий має всі зручності, які потрібні для комфортної поїздки.

Якщо ви хочете порадувати своїх дітей, то вам варто в обов'язковому порядку придбати своїм дітям самокат. Всі діти обожнюють самокати, тому, що вони відмінно підходять для переміщення на невеликі дистанції, але при цьому повністю безпечні.

Чому варто придбати самокат для дітей

В першу чергу варто відзначити той факт, що сам по собі самокат — практично абсолютно безпечний. Потрібно дуже сильно постаратися для того, щоб з нього впасти. Це практично неможливо, через те, що людина завжди знаходиться в положенні стоячи і може загальмувати гальмом або ногою об землю.

Так само не варто забувати той факт, що наявність невеликих коліс не дозволяють на ньому пересуватися на довгі відстані. Дитина просто не зможе далеко виїхати без вас, що так само обумовлено низькою швидкістю.

Простота навчання їзди на ньому так само радує. Будь-яка дитина може за лічені хвилини навчитися їздити і управляти самокатом. А якщо у самоката є додаткові коліщатка, то це ще прискорить процес навчання.

Купити дитячі самокати можна і в спеціалізованих магазинах для дітей. Але вибір зазвичай настільки великий, що батькам буде складно зупиниться на якийсь моделі.

Тому, в наш час найкраще ознайомитися з каталогом інтернет-магазинів, а потім швидко і зручно зробити замовлення на вподобану модель.

Купити самокати в інтернет магазині Іградом

Кращі в Україні ціни, доставка Новою Поштою післяплатою

Самокати триколісні - питання і відповіді
1. Який триколісний самокат краще?
2. Самокат триколісний з якого віку?
3. Де можна купити триколісний самокат?