Акція

Електрокарти

Активні фільтри

Розпродано

Электрокарт детский M 4084E-2 черный

3 940 грн.

M 4084E-2

Електрокарт дитячий SX1968-3 (24V) червоний

5 356 грн.

SX1968-3(24V)

Электрокарт подростковый M 4041-4 синий

17 498 грн.

M 4041-4

Электрокарт подростковый M 4041-5 зеленый

17 498 грн.

M 4041-5

Электрокарт подростковый M 4041-2 черный

21 636 грн.

M 4041-2

Дитячі та підліткові карти на акумуляторі

Новітні моделі електричних картов з моторами потужністю до 500W

Карти і дрифт карти для дітей та підлітків за найкращими цінами в Україні

Електромобілі в останні роки стали популярні в усьому світі. Звичайно у них багато переваг. В першу чергу вони не забруднюють навколишнє середовище. Адже такі автомобілі наводяться в рух не від двигуна внутрішнього згоряння, що працює на паливі (бензин чи дизельне паливо).

У них інший двигун — електричний. Як правило, електромобіль працює від акумулятора. Перші електромобілі з'явилися ще в далекому 1841 році. Але у них була складна система підзарядки і тому вони не набули поширення.

Хоча саме електромобіль першим з наземних пристроїв подолав рубіж швидкості в 100 кілометрів на годину.

Дитячі електромобілі — дуже розповсюджений вид транспорту. Це відмінна іграшка, що дозволяє дитині відчути себе справжнім водієм.

Нині цей транспорт серйозно потіснив навіть таку, здавалося б, поширену іграшку як велосипед. У міру розвитку технологій такі дитячі машини все більше і більше цікавлять дітей і батьків, залучаючи їх різноманітністю моделей, зростаючою зручністю і надійністю конструкції.

Вибираємо дитячий електромобіль

Основні відмінності електричних машин для дітей — вони бувають двох, трьох і чотирьох колісними. Надійністю — тут все залежить від виробника. Ступенем опрацювання дизайну — чим ближче електромобіль до цього, тим він цікавіше і відповідно дорожче.

Модель може бути як найпростішою дитячої машинкою, так і точною імітацією автомобіля відомої марки.

Існують електромобілі копіюють мотоцикли відомих марок. Крім того важливий фактор це плавність набору швидкості. Чим вище плавність набору, тим цікавіше дітям кататися.

Важливі фактори при виборі — максимальна швидкість і час роботи на одній зарядці. Чим вона більше — тим рідше Вам доведеться бігати додому за запасним акумулятором.

Для дітей молодшого віку краще купити дитячий електромобіль з чотирма колесами. Для дітей старшого віку, що вже освоїли основні навички їзди і рулювання можна купити триколісний модель. Ближче до школи можна задуматися про покупку Електричного мотоцикла.

Він вимагає великих навичок управління та почуття рівноваги. Перед покупкою задумайтеся, де дитина буде на ньому їздити. Якщо в квартирі і будинку - краще купити машину поменше і більш динамічнішу.

Якщо для парків з асфальтованими доріжками — зверніть увагу на швидкі і красиві моделі. Якщо підбираєте електромобіль для дачі — купите конструкцію з високим дорожнім просвітом, великими колесами і потужним мотором.

Ціна на сучасний електромобіль з кожним роком все доступніше. Дитячі машинки з м'яким сидінням і LED-підсвіткою, музикою, MP3-програвачем та FM-радіо стали доступними практично для всіх. Вартість залежить в основному від якості моделі, а й бренд виробника в ціні займає не малу частину.

Компаній, що займаються виробництвом електромобілів теж мало. Продукція світових брендів коштує дорого. Чи не найвідоміших компаній - дешевше, хоча часто якістю вони не сильно відрізняються.

Чи не сподобатися вони дітям просто не можуть. Візьмемо хоча б двомісний електромобіль Ламборгіні 4055ALS. Так, ціна у нього пристойна, але і якість теж відмінне. Уявляєте, відразу двоє дітей (3 - 5 років) можуть відчути себе мало не гонщиками дитячої Формули-1.

Без додаткової підзарядки на ньому можна їздити близько години зі швидкістю до 15 км / ч. Можна перемикати швидкості, рухатися вперед і повертати.

Можна взяти модель простіше і дешевше — спортивний електромобіль класу Team Sports Carbon, Special Edition. Це справжній гоночний болід для дитини 3 - 8 років. У ньому два акумулятори, чотири мотори, ключ запалювання, перемикання швидкостей, різні світлові і звукові ефекти.

Ну і одна з найбільш недорогих моделей — це 4068 Трактор від компанії Bambi. Зроблений він у вигляді стильного одномісного електромобіля-екскаватора. Зазвичай, з повністю зарядженим акумулятором, можна їздити близько 1,5 години. Малюка в цій моделі також привернуть світлове і звукове оформлення.

В останніх моделях автомобілях з'явилися пульти управління. Вкрай корисна і зручна опція. Тепер не потрібно мчать за своїм чадом вистрибом, щоб воно не виїхало на дорогу, не заїхало в калюжу або НЕ протаранило ще щось.

Досить тримати дитину в полі зору і вчасно відключити машину за коштами пульта дистанційного керування.

Електромобілі — це майбутнє нашого суспільства. Ви можете купити один з них для вашої дитини прямо зараз!

Електричні карти і дрифт-карти за найкращими цінами в Україні

Доставка післяплатою Новою Поштою

Електрокарти - питання і відповіді
1. Що таке дитячі електрокарти?
2. Де купити дитячий електрокарт?
3. Скільки коштує дитячий електрокарт?