Акція

Тісто для ліплення, пластилін

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Розпродано

Набір дитячий для ліплення 3978 Ферма

257 грн.
3978

Набір дитячий для ліплення MK 4527

273 грн.
MK 4527

Набор детский для лепки 3205 Мороженое

282 грн.
3205

Набір дитячий для ліплення MK 4526

286 грн.
MK 4526

Набір дитячий для ліплення 3245

288 грн.
3245

Дитячий пластилін і тісто для ліплення

Кращі ціни на набори для ліплення і пластилін в Україні

Набори для ліплення Плей-До Містер Зубастик, Кондитерська, Фабрика морозива

Ми раді представити вам чудовий вибір найпопулярніших наборів для гри з пластиліном. В процесі гри з пластиліном слід постійно повторювати назви кольорів того пластиліну, який ви берете зараз.

Дитина, постійно спостерігаючи за процесом ліплення або безпосередньо в ньому беручи участь, набагато швидше запам'ятовує не тільки назви кольорів, а й різні форми й назви тварин, рослин та інших видів флори і фауни.

Вивчаємо кольори в процесі гри з пластиліном

Навчити дитину розрізняти кольори можна набагато простіше, ніж з кольоровими картками — скористайтеся пластиліном.

Якщо ваша дитина вже приблизно розбирається, де який колір, то допомогти їй повністю осягнути цю науку можна за допомогою наступної методики. Візьміть 5 шматочків пластиліну червоного, синього, жовтого, білого і чорного кольорів.

Користуючись цими шматочками, ви легко зможете виліпити цілу палітру кольорів. Об'єднайте для початку попарно головні кольори і покажіть дитині, як чудово трансформуються два шматочки пластиліну в один шматочок іншого кольору.

Наприклад, з жовтого і синього пластиліну виходить зелений, а з червоного і жовтого — оранжевий. За допомогою додавання різної кількості білого або чорного можна домогтися більш глибокого темного або світлого кольору.

Експериментуйте разом з малюком з різними пропорціями і сумішами. Для закріплення отриманих знань можна також взяти шматочки картону відповідних кольорів, потім самі змішайте кілька кольорів і попросіть малюка підібрати кольори на картоні, з яких вийшов такий цікавий колір пластилі

Продемонструйте малюкові, як з усіх кольорів при змішуванні виходить сірувато-коричневий шматочок. Поясніть дитині необхідність розділяти пластилін за кольорами, щоб не сталося такого змішання в грудку незрозумілого кольору.

Також з різнокольорового пластиліну можна виліпити «чудо дивовижне, диво дивне». Дозвольте дитині проявити свою фантазію і зліпити унікальну істоту з різнокольоровими ніжками, очима, ручками і вушками.

Нехай по черзі озвучує, яку частину тіла він ліпить, і якого вона кольору. Виліпити спільно з ним цілу сім'ю таких чоловічків, і розіграйте якісь сценки з їх участю.

Використовуйте в процесі ліплення різнокольорові намистинки, шматочки фольги та інші матеріали. Таким чином, ви не тільки допоможете малюкові розібратися в кольорах, а й потренуєте дрібну моторику рук, що допоможете навчитися спілкуватися з соціумом в ході гри.

Тісто для дитячих розваг

Як ми показали вищє, класичний пластилін ще ніхто НЕ відміняв. Альо его слабкі сторони (довга Розминка и можлівість забрудніті все вокруг) змушують діяті и вішукуваті альтернативу цього матеріалу. Тому недавно в магазинах з'явилося Тісто для ліплення.

Ця нова пластична маса для юних скульпторів готовится з натуральних матеріалів: борошна, барвніків, СОЛІ и води. Через це таке Тісто безпечно, но Їсти его все ж не рекомендується.

Як було зазначилися вищє, цею "пластилін" відразу готов до роботи и не требует спеціальної подготовки, тому з ним может впоратіся даже Однорічна дитина. При пріємній м'якості Тісто для ліплення відмінно трімає форму, не розтікається від вісокої температури як его побратим и не віклікає нападів алергії.

При всех своих перевага, Тісто для ліплення НЕ має вісокої клеєвої здібності, такой яка характерна для пластіліну. Це можна Було б Віднести до его достоїнств (добре відпірається и забірається з будь-якіх поверхонь), Якби фігурки з него НЕ розвалюваліся Згідно.

Кріплення деталей между собою відбувається НЕ дуже міцно. Ще одна несприятливим сторона тесту для ліплення - недовговічність. Вироби з пластіліну можна розім'яті та віліпіті Щось нове, а наше нововведення засохну Вже через пару годин и пустіті его в дело знову НЕ буде возможности.

Готова фігурка, висохши, через час починає кришитися і розсипатися. Через це зберегти твір юного скульптора на століття не вдасться. Воно просто зникне і вам доведеться повернутися все до того ж хоч і примхливому, але вельми стійкого до впливу навколишнього середовища пластиліну.

А ось для повсякденної роботи заради розваги і отримання художніх навичок тісто для ліплення підійде просто ідеально. Тільки слід цей матеріал зберігати згідно з інструкцією із застосування в рідній і герметичній тарі. Тоді воно точно не засохне.

Ще одним важливим фактором на користь тесту для ліплення буде можливість приготувати його в домашніх умовах в будь-який момент і в достатній кількості. Магазинному воно, звичайно, трошки програє, але зате дістанеться майже безкоштовно.

Тим більше ви будете впевнені, що там немає ніяких консервантів та іншої хімії. Однак потрібно застосувати натуральні, харчові барвники. За іншими параметрами саморобне тісто буде радувати малечу мало не кожен день, аби мамі не набридло возитися на кухні з борошном, фарбами та мисками.

Кращі ціни в Україні на всі види наборів для гри з пластиліном

Доставка післяплатою Новою Поштою.

Тісто для ліплення, пластилін - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитяче тісто для ліплення?
2. Де купити дитяче тісто для ліплення?