Акція

Трансформери і роботи

Активні фільтри

Іграшкові роботи та трансформери

Програмовані, з пультом р / у, звук, світло, ефекти 

Роботи динозаври та інтерактивні домашні тварини

Представляємо Вам прекрасний асортимент іграшкових роботів і трансформерів в каталозі інтернет-магазину ІГРАДОМ. В наявності є найрізноманітніші роботи з програмованими функціями, інтерактивні роботи, роботи з функцією стрільби, а також роботи, які можуть перетворюватися в машинки та іншу техніку — трансформери.

Іграшкові роботи — електронні друзі хлопчиків та дівчаток

Хочете подарувати своїй дитині незвичайну, захоплюючу іграшку? Тоді варто залишити в стороні традиційні подарунки для малюків (ляльки, машинки, солдатики) і звернути увагу на щось зовсім інше, наприклад, на іграшкових роботів.

Не сумнівайтеся, вашій дитині напевно сподобається електромеханічна модель тварини або персонажа з фантастичного фільму, що наділена штучним інтелектом. Задумайтесь! Можливо, вирішивши купити іграшкового робота, ви виконаєте одне з найбільших бажань свого сина чи доньки.

Що ж вміють робити такі роботи-іграшки?

• Рухатися. Більшість моделей легко пересувається на ногах або колесах з обраної користувачем швидкістю. Деякі роботи можуть навіть сідати та вставати, танцювати в такт музичним композиціям. Менш поширені літаючі іграшки. Така функція більше властива різній спеціальній техніці, наприклад, керованим вертольотам.

• Ворушити своїми кінцівками. Роботи-люди можуть опускати, піднімати руки і ноги, трохи рідше — утримувати в руках предмети. Моделі, виконані у вигляді тварин, дуже правдоподібно крутять головою і виляють хвостом.

• Говорити. Більшість представників роботів-іграшок здатні вимовляти хоча б мінімальний набір слів. Ну а найбільш просунуті моделі вміють навіть підтримувати розмову, розпізнаючи деякі питання користувача. Моделі тварин, в свою чергу, гавкають, нявкають, гарчать і т.д.

• Наслідувати людських емоцій. Окремі моделі роботів-людей можуть радіти і сміятися, гніватися і плакати.

• Навчати. Деякі іграшкові роботи виконують не тільки розважальну функцію, а й навчальну. Вони вміють, наприклад, розповідати казки і навчати іноземних мов.

Три причини купити дитині іграшкового робота

  • Цікавий подарунок. Захоплююче проведення часу з ним гарантовано!
  • Корисний подарунок. Такі іграшки розвівають у дітей просторово мислення, ШВИДКІСТЬ Реакції, дають Нові знання, знайомляться зі штучним інтелектом
  • Чи не Занадто Великі витрати. Ціна іграшкового робота (даже з радіоуправлінням) ненабагато перевіщує номінальну ВАРТІСТЬ других СУЧАСНИХ іграшок. Альо робот незрівнянно цікавіше пластмасової ляльки або плюшевого ведмедика.

Купити робота можна в спеціалізованіх магазинах для дітей. Альо вибір зазвічай настолько великий, что батькам буде складно Зупини на Якийсь моделі.

Тому, в наш час Найкраще вібрато й купити іграшкового робота для свого сина або дочки, підібравші модель на свой смак и гаманець, в інтернет-магазині.

Купити дитячі роботи в інтернет-магазині Іградом

Кращі в Україні ціни, доставка Новою поштою післяплатою

Роботи та трансформери - питання і відповіді
1. Де купити дитячого робота трансформера?
2. Скільки коштує дитячий робот-трансформер?
3. Які найдешевші роботи трансформера?