Акція

Набори для творчості

Активні фільтри

Плакат навчальний 7002 RU говорить

143 грн.

7002 RU

Креативна творчість "My Color Owl-Bag" рюкзачок-сова укр.

198 грн.

ДТ-ОО-09181

Набір для творчості "Бэби Ножка и Ладошка" (5)

200 грн.

ДТ-ОО-09-63

Дощечка JT 0708 магнітна абетка, кор., 37-33-5 см.

200 грн.

0708

Проектор для малювання YM6446-6556 2 види

335 грн.

YM6446-6556

Набір для творчості MK 4533 2 кольори, в валізі

340 грн.

MK 4533

Набір бісеру 586-1001A з машинкою для плетіння

390 грн.

586-1001A

Набори для дитячої творчості

Класичні і електронні дошки для малювання, крейда, маркери і штампи

Кращі ціни на мольберти і дитячі набори для творчості в Україні

Творити, значить створювати що-небудь нове, і діти вчаться цьому обчислюючи можливості деяких рішень. У педагогіці дітей вчать працювати з суперечносьтями. Діти грають, вирішують спеціальні вправи. Коли процес навчання відбувається активно, він змушує розум розвиватися, розширює кругозір.

Кожен батько мріє про те, що його дитина виросте сильною творчою особистістю, а для цього необхідно навчити її творчо мислити. Алгоритм розв'язання винахідницьких задач в дитячому сприйнятті супроводжується барвистими картинками. Ця методика навчить дитину кмітливості, винахідливості, розвине спостережливість.

Розв'язання винахідницьких задач з дитиною

Знайомити дитину з алгоритмом творчих винахідницьких задач починають в бесідах, які можна проводити в домашніх умовах. Кожен крок потрібно робити в словесній і образній формі.

Щоб дитина запам'ятала ситуацію розв'язання задачі, вона повинна зацікавитися нею, а для цього його потрібно здивувати. Рішення творчих завдань починається з питань, які починає ставити здивована дитина, і на які вона сама повинна знайти відповідь.

Другим моментом в процесі навчання дитини за допомогою ТРВЗ, стало твердження, що знання приходить не за допомогою заучування предметів, а в результаті діяльності, спрямованої на виконання рішення. Діти грають, вирішуючи нестандартні завдання.

При розборі творчого розв'язання винахідницьких завдань діти вчаться не тільки пошуку рішень, а й починають бачити сильні і слабкі сторони варіантів рішень.

Вирішуючи завдання ТРИЗ, діти вчаться працювати колективно, вмінню шукати інформацію в навколишній просторі, шукати вирішення завдань кількома варіантами, впевненість у своїх можливостях знайти розв'язання проблеми.

Рішення алгоритмів Теорії Рішення винахідницьких завдань народжують упевненість в своїх силах у хлопців. Вони тренуються, закріплюють впевненість в собі, в перемозі. Самостійне вирішення завдань, можливість самому виготовити прилад переростає в досвід, складається в характер, формує мислення.

Заняття ТРИЗ з дітьми передбачають різні методи, в тому числі метод маленьких чоловічків, суперечність, фантазування.

Виховання в дітях творчих якостей — це мета теорії розв'язання винахідницьких завдань, воно дає можливість будь-якій дитині вибравши мету, досягати її. Уже з п'яти років, займаючись вирішенням завдань ТРИЗ, дитина починає знаходити оптимальні рішення, у неї поліпшується пам'ять, спостережливість.

Не володіючи особливими талантами та займаючись по алгоритмах ТРИЗ, школяр виходить на новий рівень мислення, зіштовхуючи суперечність в умовах завдання, діти розвивають інтелектуальний потенціал, починають краще розуміти навколишній світ.

Вибираємо столи для творчості і дитячі мольберти

Як видно з вищевикладеного, мало яке заняття може бути цікавішим, ніж спостереження за творчістю своєї дитини. Щоб йому було зручно розвивати свої таланти, вам необхідно придбати зручний і красивий мольберт або стіл для творчості.

На нашому сайті представлені товари різних фірм, які багато в чому відрізняються. Наприклад, мольберти Дошка знань 3в1 більше підійдуть для дівчаток, через те, що виконані в рожевих кольорах із застосуванням зображень ляльок або фігурки кошеня.

А ось класичні мольберти виділяються своїми мінімалістичним оформленням, і можуть сподобатися як хлопчикам, так і дівчаткам. Є види дощок для малювання, які представляють не просто мольберти, а справжні ігрові центри.

У них передбачено багато місць для зберігання різних приладів для творчості, парти та табурети.

Найпростішими і більш дешевими є мольберти, призначені для одного виду творчості. Наприклад, мольберти серії Хеллоу Кітті. Він призначений для малювання фарбами та міститьв собі місце для пензлика, фарб і невелику місткість для води.

Такий мольберт займає небагато місця, його навіть можна брати з собою в гості. У середню цінову категорію входять більш функціональні мольберти. Наприклад, такий як двосторонній мольберт з магнітними цифрами та літерами, який гідно можна назвати Дошкою знань.

На ньому можна не тільки малювати, а й вчити букви і цифри, прикріплюючи їх на дошку. На такому мольберті одночасно можуть творити двоє дітей. Це дуже зручно, якщо у вас не одна дитина або до нього прийшла ще одна. Найбільш функціональними є столи для творчості з категорії дорогих товарів.

Наприклад, таких як дует двостороння парта для дітей бренду Bambi. Вона може складатися з ефектною стільниці і табурета. З боків парти є відділи для зберігання книг, зошитів і т. П.

Зверху на стільниці може розташовуватися зручна полиця для різних речей: фарб, олівців, фломастерів і т. П. Вибираючи мольберт або стіл для творчості на нашому сайті, ви можете бути впевненим в гідній якості.

І вони обов'язково сподобаються вашим дітям.

Кращі ціни в Україні на всі види настільних ігор для дітей

Доставка післяплатою Новою поштою.

Набори для творчості - питання і відповіді
1. Що входить в дитячі набори для творчості?
2. Де купити дитячі набори для творчості?
3. Скільки коштує дитячий набір для творчості?