Акція

Залізні конструктори

Активні фільтри

Конструктор металевий 816B-10 Трактор

179 грн.

816B-10

Конструктор металлический Технок 3855 Авто

202 грн.

3855

Конструктор металевий 816 B-140 Танк

206 грн.

816B-140

Конструктор металевий 816 B-88 Літак

224 грн.

816B-88

Металеві конструктори

Металеві конструктори з металу, техніка, роботи і трансформери

Дитячі металеві конструктори з доставкою по Україні Новою Поштою

Багато з нас пам'ятають, як в дитинстві проводили вечори, закручуючи мініатюрні гайки. З простих металевих смужок з отворами створювалися найнеймовірніші проекти.

Починаючи від моделей машин і закінчуючи ... Хоча ні. Не закінчуючи. Адже дитяча фантазія не знає меж, і якщо дитина починає творити, то це надовго. І вона ще сама не знає що буде у результаті.

Історія винаходу металевого конструктора

Винахідником першого металевого конструктора був англійський політик і бізнесмен Френк Хорнбі. Людина без інженерної освіти, ідеї якого зробили його мільйонером.

Перший конструктор він створив в 1898 році для синів. У 1907 році з'явилася торгова марка і дітище Френка вирушило підкорювати серця дітей по всьому світу.

Звичайно з того часу пройшло багато часу і технології зробили крок вперед, але навіть найсучасніші конструктори працюють за тим же принципом, як і їх попередник. Все геніальне просто.

Конструктор позитивно впливає на дитину і розвиває:

  • Творче мислення.
  • Дрібну моторику.
  • Логіку і самостійність.
  • Інтерес до техніки.

Як вибрати конструктор?

При виборі конструктора потрібно звернути увагу на наступні речі:

Вік дитини — металеві конструктори призначені для дітей від 5 років. Такі моделі містять невелику кількість деталей і дозволяють зібрати 1-2 працюючих моделі.

Рівень розвитку дитини — всі діти різні, і деяким буде просто нудно з конструктором, розрахованим на свій вік.

Якість — при покупці конструктора потрібно обов'язково перевіряти на упаковці маркування про проходження сертифікації якості. Деталі повинні бути гладкими, без видимих дефектів.

Різновиди металевих конструкторів

Вибір величезний, деякі моделі здатні надовго зайняти не тільки дитину, але і його батьків. Ось тільки деякі з них:

1. Міні конструктор

Для наймолодших. Яскраві, великі деталі привернуть увагу. Проста інструкція не викличе проблем в збірці моделі. Дитина отримає початкові навички в роботі з інструментом і зможе сама зібрати машинку яка їй сподобається. Результат обмежений тільки польотом фантазії.

2. Конструктор з рухомими деталями

Більш складний варіант. Призначений для дітей віком від 7 років. Більше дрібних деталей, менш яскраві кольори. Інструкція також дуже наочна і процес збірки не повинен викликати проблем.

3. Конструктор для уроків праці

Змусить дитини повозитися. Складний конструктор з великою кількістю деталей займе його не на один вечір. З одного комплекту можна зібрати кілька моделей. Але це буде непросто. В цьому випадку малюку доведеться дуже уважно вивчати схему.

Металевий конструктор — буде цікавим подарунком для дітей, які цікавляться технікою. Завдяки можливості збирати з комплектів свої варіанти моделей, він надовго займе вільний час дитини. А якщо врахувати, що можна купити 2 комплекти, то можливості для творчості стають майже нескінченними.

Купити металевий конструктор в інтернет-магазині ІГРАДОМ.

Кращі в Україні ціни, доставка Новою Поштою післяплатою

Залізні конструктори - питання і відповіді
1. Скільки коштує залізний конструктор?
2. Де купити залізний конструктор СРСР?
3. Зі скількох років залізний конструктор?