Акція

Кухня і продукти

Активні фільтри

Кухня 3700 -20%

Кухня 3700

318 грн. 398 грн.
Ігровий набір Вафельница NF788-4 -20% -20%
Кухня 3700 -20% -20%

Кухня 3700

318 грн. -20% 398 грн.

3700

Дитячий посуд, ігрові набори кухня

Ігрова кухонні меблі, продукти, плити, мийки и духовки

Кращі ціни в Україні на дитячі кухонні набори

Ігрова кухня — це річ знайома не одному поколінню. Нехай раніше іграшки були сірі і непоказні. У сучасному світі гра "на кухні" втратила своєї актуальності. Дитяча ігрова кухня — буде відмінним подарунком для маленької господині на будь-яке свято (наприклад, Новий рік).

Такий подарунок не тільки займе дитину, але і допоможе їй в розвитку. Адже дівчинка в ігровій формі буде освоювати кулінарну тематику і розвивати моторику.

Дитячі ігрові набори "Кухня""

Перед покупкою, батькам слід ознайомитися з критеріями, за якими і слід робити свій вибір. Вибираємо за віком дитини.

Для самих маленьких (1-3 роки).

Ігрова кухня для малюків повинна бути виконана бажано, з великих дерев'яних деталей. Через те, що дерево — це екологічно чистий матеріал, і він не викличе у дитини алергію. Іграшка повинна бути стійкою, яскравою і безпечною. Граючи на дитячій кухні, малюк буде розвивати не тільки логіку, а й сприйняття кольору.

Для тих, хто постарше (3-5 років).

Кухня повинна бути не тільки безпечною для гри, але ще і максимально міцною. Адже діти в цьому віці так і норовлять що ні будь поламати. Дизайн кухні, повинен бути виконаний в більш "дорослому" вигляді, що б дитині було цікаво грати. Для даного віку підійде пластикова кухня. Перед покупкою, переконайтеся у відсутності на ній гострих кутів і необроблених країв, що б дитина часом не порізалась об них.

Для зовсім дорослих (5-7 років).

Для цього віку, ігрову кухню потрібно вибирати з розрахунку на максимальну реалістичність. Існують набори з підсвічуванням, звуком і максимально наближеними до реальних — комплектами посуду.

Пам'ятаєте, якою б не була красивою іграшка — головне не її зовнішній вигляд, а безпека дитини, яка буде з нею грати.

Вибираємо за матеріалами виготовлення.

Існує 2 вида матеріалу з яких виготовляють дитячі ігрові кухні — це дерево і пластик.

Дерев'яна ігрова кухня — НЕ алергенна, міцна і абсолютно безпечна для гри. Як правило, в комплекті з кухнею йдуть великі ігрові елементи і всілякі додаткові аксесуари. Головним мінусом такої іграшки — є її висока вартість. Такий набір добре підійде для дітей середнього і молодшого віку.

Пластикова ігрова кухня — відрізняється доступною ціною, невеликою вагою і максимальною реалістичністю. Виконані такі набори з якісного пластику і завжди виглядають дуже барвисто. Також в комплекті можуть бути різні аксесуари, такі як: іграшковий посуд, меблі, світлові прилади, продукти. На відміну від дерев'яних моделей, пластик предмет крихкий. Тому купувати такий набір потрібно для дітей старшої вікової категорії.

Комплектація дитячих ігрових кухонь.

Тут існує 2 види комплектації: порожня і укомплектована. Порожня ігрова кухня — це тільки ігрові меблі, техніка і мінімум продуктів і кухонного посуду.

Укомплектована кухня — має великий набір ігрової техніки (мікрохвильовка, чайник, духовка). Великий вибір різного посуду, як на справжній кухні. Продукти тут, також представлені в широкому асортименті і виглядають дуже реалістично.  

Є моделі з підсвічуванням і навіть справжньою водою в крані. Ну і вартість таких наборів буде не кожному по кишені.

Класична ігрова кухня, без сумніву сподобається будь-якій дівчинці. А мама з татом згадавши своє дитинство, можуть із задоволенням приєднатися в цій грі до дитини.

Кухня і продукти
1. Скільки коштує дитяча ігрова кухня?
2. Де купити дитячу ігрову кухню?
3. Дитяча кухня зі скількох років?