Акція

Ляльки

Активні фільтри

Лялька M 4047-48-49 UA з сумочкою, 3 види -20% -20%

Ляльки для дівчаток

Кращі ціни на ляльки та набори ляльок в Україні

Інтерактивні, музичні, ростові та м'які ляльки

Діти ростуть, їх ігровий світ розвивається разом з ними, ускладнюючи, збагачуючись і стаючи зовсім несхожим на той, яким був якихось пару місяців тому. По суті, не випадкове маркування іграшок 3+ або 7 +.

Нерідко таке маркування продиктоване не тільки і не стільки наявністю дрібних деталей, а саме потребами і можливостями дитини.

Ляльки, як частина ігрового простору дитини

Дівчатка Вже після року починають играть в ляльки. Всюди носитися з собою, дівчинки її годують, укладають спати або катають в колясці.

Тут Досить найпростіших пупсів, и точно не потрібні СКЛАДНІ інтерактівні ляльки.

Прості інтерактивні ляльки будут привабливі для дівчаток років з трьох, и старше. Можна вибрато Щось подібне, скажімо, на чотириріччя або п'ятиріччя.

Післе п'яти років СКЛАДНІ ляльки цікавіше простих пупсів, а й останні в сюжетно-рольових Іграх могут стати в нагоді.

З чотирьох-п'яти років актуальними стають лялькові будинки, різноманітні замки та інші фантазійні світи, Які можна розвиваті, змінюваті и доповнюваті.

Саме в цьому віці в Хід йдут цілі замки та інші аксесуари для самих різніх видів ляльок. Сюди ж сміливо можна Віднести й багатоповерхові будинки з Хом'яками и кроликами.

У дівчинки до п'яти років повинна буті можливість програвати найрізноманітніші Життєві сюжети. Для цього у неї в арсеналі має буті кілька ляльок, лялькові меблі або цілий будинок, а такоже дрібні аксесуари.

Якщо немає можливості купуваті все це, то можна разом з дитиною фантазувати, робити посуд з Солон тіста, розфарбовувати її, а меблі створюваті з підручніх матеріалів - від тканини й синтепону до коробок и банок.

Важливо, щоб у дівчинки була можливість грати. Адже ця ігрова діяльність - це Основна діяльність дитини в цьом віці, что дозволяє розвиватіся та освоювати світ.

Щороку колекції ляльок поповнюються цікавими новинками. Особливістю ляльок є те, що вона зовні схожа з людиною (її образ, риси обличчя, фігура).

Ляльки для дівчаток. Вперше такі іграшки почали з'являтися в 14 столітті не тільки для ігор, але і для поклоніння і ритуалів. Виготовляли великих і маленьких розмірів ляльок з підручних матеріалів (глини, каменю, тканини, соломи, металу, льону, дерева). 

Зазвичай східнослов'янські ляльки використовували як обереги, французькі Пандори і німецькі розкішні ляльки з кераміки — для краси та інтер'єру. У 19 столітті в Америці з'являється пластик і випускається перша пластикова лялька

Порцелянові ляльки, починаючи з 18 століття, прославилися своєю витонченістю і красою. Одягнені такі ляльки були в розкішні вбрання, до яких додавалися аксесуари. Дану іграшку дозволити собі могли тільки дуже заможні люди. 

Для більш простих дітей ляльок виробляли із пластику, причому тулуб залишали ганчірковим. Водночас почали з'являтися паперові лялечки.

А в 1980 році на прилавки магазинів вийшли перші ляльки Барбі, які до сих пір викликають ажіотаж серед дитячого контингенту.

В цей час в житті дитини ляльковий світ відіграє важливе значення. Дитина програє різні життєві ситуації, дивлячись на дорослих. Всім цікава гра дочки-матері вчить дитину бути дорослим, нести відповідальність за свою улюблену ляльку, спілкуватися і піклуватися про неї. 

В ігровому процесі формується особистість і материнські якості. Дитині простіше перейти зі свого світу дитинства у дорослий світ. Які ж види ляльок можна зустріти на прилавках будь-якого іграшкового магазину?

Ляльковий світ досить різноманітний. І привести якусь певну класифікацію неможливо. Але розрізняють основні види ляльок з вигляду матеріалу, з якого вона виготовляється:

Глина;

Пластик;

Гіпс;

Дерево;

Віск;

Пап'є маше;

Гума;

вініл;

Ганчіркові ляльки.

По розміру: 

Носилися до найбільших, ростових ляльок, висота яких може досягати 105 см. Або навіть більше. 

За віком: Кожна лялька підходить для дитини певної вікової категорії.

1) Для дітей до 3 - х років;

2) Для дітей від 3 до 6 років;

3) Для дітей від 6 до 14 років.

Ростові і театральні (ігрові ляльки);

Плюшеві і механізовані;

Колекційні і інтер'єрні;

Воскові і манекени;

Матрьошки (призначені для малюків);

Національні;

Ляльки-немовлята (до складу комплекту можуть входити соска, коляска і навіть горщик);

Ляльки-дівчинки (схожі з 3-х річною дитиною);

Дорослі ляльки (Барбі і Братц для дітей трохи старше);

Героїчні ляльки (це персонажі мультфільмів, казок, коміксів).

З різноманітними функціями: ляльки вміють співати, танцювати, плакати, пити, сміятися, розмовляти.

Ляльки з аксесуарами.

Аксесуари можна вибрати і купити самим або знайти вподобану ляльку вже з різними додатковими приналежностями.

У стандартний набір входять:

- Лялька;;

- Гребінець з дзеркальцем;

- Розкішне плаття з сумочкою і туфлями;

- Прикраси (намиста, сережки).

Аксесуари, які можна докупити:

Коляску і ліжечко, будиночок для ляльок з меблями, посуд, вихованця, одяг.

Купити ляльки для дівчаток по найкращім в Україні цінами

Інтернет-магазин Іградом — доставка післяплатою

Ляльки - питання і відповіді
1. Що таке ростова лялька?
2. Вагітні ляльки барбі скільки коштують?
3. Які найпопулярніші ляльки барбі в Україні?