Акція

Коляски для ляльок

Активні фільтри

Коляска для ляльки 9302 W, 5 кольорів

125 грн.

9302W

Коляски та манежі для ляльок 

Лялькові коляски Melogo, Hauck і DeCuevas

Прекрасний вибір і кращі ціни в Україні

Прекрасний вибір недорогих і досить якісних колясок для ляльок від відомих виробників - Melogo, Hauck і іспанського бренду DeCuevas. Лялькові коляски на будь-який смак — люльки, прогулянкові, зі складанням, книжка і тростину.

Набори іграшкових колясок з манежами, стільчиками та іншими ляльковими аксесуарами.

Лялькова коляска: основні моделі та критерії вибору

Ваша дочка любити гуляти разом з Лялько або плюшевого іграшкамі? Щоб дитина не змагатися улюблені іграшки в руках и Випадкове їх НЕ Втрата, подбайте про покупку спеціальної іграшкової коляски. Як же найти в магазинах відповідну и довговічну?

Декілька порад:

Для економії місця и зручності самой дитини можна купити просту и легку коляску-тростину. Вона складається, має невеликі Вагу, і дитина, катаючі таку коляску, зможу спіратіся на неї и не падати.

Єдиний ее мінус - недовго срок служби: у таких колясок Швидко почінають ламатіся колеса и складання Механізм, особливо если коляска вікорістовується часто и активно.

Другий тип іграшковіх колясок - люлька. Маленьким дівчаткам смороду дуже подобаються, в них зручне кататся ляльок, Граючись в дочки-матері. Коляска-люлька міцніша и буде служити життя без господині довше, но и ВАРТІСТЬ ее вищє, чем у коляски-тростини.

І третій тип - коляска, яка может трансформуватіся в люльку и просту коляску для прогулянок. Смороду могут мати такоже додаткові елементи - кошики, москітні сіточкі. Цей варіант самий Зручний и практичний.

На що орієнтуватися, вибираючи в магазині лялькову коляску? Для початку — на те, скільки вона важить.

Адже важку коляску дитині буде незручно нести, особливо якщо ви живете на верхніх поверхах будинку. І возити масивну коляску по тротуару або пісочниці малятку навряд чи сподобається.

Ще один критерій — стійкість. Це важливо не тільки для цілісності коляски, але для безпеки самої дитини: впавши разом з коляскою, він може отримати травму. Тому вибирайте моделі, які важко впустити навіть при швидкому пересуванні.

Третій критерій — колеса і складаний механізм. Колеса повинні легко крутитися і не заїдати, а складаний механізм — без праці розкладатися і повертатися у вихідне положення. Перевірте, щоб кріплення коліс до осей було надійним: на дешевих візках колеса часто злітають.

Четвертий критерій — матеріал. Шукайте коляску для іграшок, виконану з хорошого, міцного пластику, щоб її корпус не ламався і не тріскався при падіннях. Можна купити коляску з металевим каркасом. Що ж стосується тканини коляски, то її матеріал повинен легко стиратися і бути водонепроникним.

І п'ятий критерій — висота. Дитина не повинна сильно тягнутися або нагинатися, щоб дістати до ручки іграшкової коляски. Для того, щоб коляска прослужила доньці або сестричці кілька років, шукайте коляски, де можна регулювати висоту ручки відповідно до зростання її власниці.

Величезний вибір Лялькових колясок в нашому інтернет-магазині Іградом!

Коляски для ляльок - питання і відповіді
1. Яку коляску для ляльки купити?
2. Де можна купити коляски для ляльок?
3. Скільки коштує дитяча коляска для ляльок?