Акція

Квадроцикли для підлітків

Активні фільтри

Електричні квадроцикли для підлітків

На акумуляторі, з безщітковими моторами і моторами диференціалами

Кращі ціни на підліткові квадроцикли в Україні

Інтернет-магазин ІГРАДОМ представляє відмінну добірку квадроциклів для підлітків серій EATV 800 і EATV 1000.

Квадроцикли для дітей і підлітків

Квадроцикли для дітей і підлітків практично нічим не відрізняються від тих моделей, які призначені для дорослих. Вони володіють таким же функціоналом, але при цьому комплектуються менш потужним двигуном. Електричні двигуни сучасних квадроциклів дозволяють розвивати потужність до 1000 Ватт, якої достатньо щоб розігнати машину до швидкості 20-25 км / год.

Зверніть увагу! Рекомендоване навантаження квадроциклів серій EATV 800 і EATV 1000 - до 60 і 85 кг. відповідно!

Крім того, в дитячих та підліткових квадроциклах підвищений рівень безпеки. Але, перед покупкою варто більш детально вивчити обрану модель, проконсультуватися з фахівцями.

Зараз досить багато різних квадроциклів, якими можуть користуватися діти. Відповідно і вартість транспорту істотно відрізняється. Але при підборі основним фактором повинна бути не ціна, а рівень безпеки.

Дитячі квадроцикли комплектуються менш потужними двигунами. Решта оснащення практично не відрізняється від звичайних квадроциклів: таке ж управління, наявність підвіски, гідравлічного гальма.

Останнім часом деякі країни проводять різні змагання на квадроциклах, в яких малюки беруть активну участь. У нашій країні протягом тривалого часу вони були недоступними, через те, що кількість дитячих моделей було обмежено.

Оскільки саме безпека дитини є основним для батьків, то ретельно потрібно вибирати не тільки квадроцикл, а й відповідні комплектуючі. Так, дитина повинна обов'язково мати у своєму розпорядженні шолом, захист для рук, спини. Для покупки даних аксесуарів варто відвідати спеціалізований магазин.

Для того щоб дитина навчилася нормально пересуватися, необхідно підготувати йому трасу. Крім того, деякі батьки встановлюють спеціальні маячки, завдяки яким вони завжди знають, де їхня дитина знаходитися в цю хвилину.

Якщо ви будете слідувати рекомендаціям, які наведені вище, то зможете захистити своїх дітей від неприємностей, а також зробити пересування на квадроциклі максимально безпечним.

Як вибрати дитячий або підлітковий квадроцикл?

Купівля квадроцикла, хоча і дитячого, до болю відповідальне і не найдешевше справа, тому важливо знати, на які характеристики варто звернути увагу позачергово.

Адже від того, який ви купите апарат — залежить не тільки скільки він прослужить, але безпеку і здоров'я вашої дитини. Чи не найголовніше, де ви купуєте цю іграшку: в магазині або через інтернет. На сьогодні, вибір досить великий.

Вибір дитячого квадроцикла:

  • Вік дитини. Майже всі виробники даного транспорту запевняють, що їх квадроцикл можна довірити дитині починаючи з двох років. Ми не будемо оскаржувати цей факт, адже кожна дитина індивідуальна, але для нас батьків головне — це безпека дитини, якого б він віку не досяг. Для таких юних дітей головне це зручність, він повинен вільно діставати до педалі газу або кнопки управління і впевнено триматися за кермо. Тому, у більшості фірм висота керма і сидіння регулюється.
  • Безпека дитини. Мабуть, це найважливіший момент для батьків при виборі даного транспорту для дитини. У більшості випадків при продажу дитячих квадроциклів надають і спеціальний пульт управління для батьків. Цей пульт дає можливість на відстані уберегти дитину від травматизму, але дуже важливо перед покупкою дізнатися радіус дії даного пульта.
  • Експлуатація. Перед покупкою потрібно визначитися для яких цілей береться даний засіб пересування. Якщо ви збираєтеся ганяти з дитиною по пересіченій місцевості та незалежно від сезону і погоди, найкращим варіантом буде придбання квадроцикла з позашляховими можливостями. А якщо ж ви купуєте для прогулянок по парку, для їзди по рівній дорозі, то буде досить більш простої моделі з помірними характеристиками мотора і акумулятора.
  • Зовнішній вигляд. Що відносно зовнішнього вигляду, то це питання краще довірити самій дитині. Адже всім важливо як виглядає їх особистий транспорт пересування. Якщо ваша дитина вже самостійний, то йому явно захочеться що б його транспорт нічим не відрізнявся від справжнього квадроцикла. Що відносно акумуляторів і двигунів, то швидкість пересування і час роботи без підзарядки дуже важливі показники, особливо це грає головну роль для дітвори старшого віку. Ємність і вольтаж акумулятора характеризують швидкість їзди, і на те, що такий двигун буде краще працювати на даному транспорті.

Всі ці характеристики будуть відображатися і на вартість даного транспорту-іграшки. Сподіваємося що дана інформація допоможе люблячим батькам зрозуміти в який бік краще зробити вибір, і які характеристики є більш важливими при виборі квадроцикла

Кращі ціни в Україні на автокрісла для дітей

Доставка післяплатою Новою Поштою.

Квадроцикли для підлітків - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитячий квадроцикл для підлітків?
3. Як вибрати квадроцикл для підлітка?