Акція

Лялькові карети і конячки

Активні фільтри

Розпродано

Конячка 3211I

301 грн.
Розпродано
Розпродано

Карета 315 конячка, кор., 37-20-12 см

154 грн.

315

Карета 260A з конем, лялька, кор., 44,5-22,5-12,5 см.

195 грн.

260A

Карета лялькова з конячкою 4621 2 види

212 грн.

4621

Конячка 3211I

301 грн.

3211I

Карета лялькова 5506

312 грн.

5506

Лялькові карети і казкові замки

Екіпажі для принцес, конячки, світло, музика, звук

Кращі ціни в Україні на коляски і замки для ляльок

Всі дівчатка — це маленькі принцеси і казкові феї. А де живуть принцеси і феї? Звичайно, принцеси живуть у казкових замках і палацах, створених з квіток. У цьому замку обов'язково є висока вежа, з якої видно все королівство. 

На ній так приємно очікувати казкового принца. Є балкони, з мотузковими сходами для справжніх героїв. І темниці, в яких сидять переможені дракони.

Кожна принцеса прокидається в самій м'якій постелі і відправляється оглядати свої володіння. Вона переходить по перекидному мосту через глибокий рів і поглиблюється в ліс, де цілий день гуляє з казковими єдинорогами. А ввечері її чекає розкішний бал. 

На якій вона відправиться на казковій кареті, запряженій красивою конячкою, або ж крилатим Пегасом. Чарівна карета — найнадійніший засіб для пересування маленьких принцес. На балу її обов'язково чекає прекрасний принц. Вони будуть танцювати, і найкрасивіше плаття буде виблискувати та переливатися під яскравими вогнями казкового замку.

Купуйте життя без прінцесі казковий замок и карета, запряжена білосніжнім конем. І мрії Вашої дитини станут реальністю.

Шість причин прідбаті ляльковий будиночок або замок для принцеси

1. Лялькові будіночкі Ідеально підходять для рольових ігор в дитячому віці. З ранніх років дитина пріміряє на собі Різні соціальні роли, тім самим розшірює знання про світ. Во время гри можливо програваті Різні епізоді з реального життя. Так дитині буде простіше впоратіся з якімісь труднощамі та пережитого СКЛАДНІ ситуации.

2. Гра з замком або каретою Ідеально Підходить для гри з одноліткамі. Спільні ігри з друзями вчать дитину правильно спілкуватіся, взаємодіяті в суспільстві. Готують до доросли життя.

3. Розвиток фантазії, уваги, уяви. Граючись з Казкова замком, дівчинка буде прідумуваті все Нові і Нові історії, все более загліблюючісь в казковий світ ігор. Розвиток уяви Тягном за собою розумово розвиток, активний розвиток мови.

4. Безліч маленьких деталей, предметів іграшковіх меблів и маленькі герої, Які живуть у казкових замках, допоможуть розвинутості дрібну моторику вашій дитині. А це дуже важліво для розумово и фізічного розвитку.

5. Правильно підібрані кольори, прикраси та візерунки спріяють розвитку естетичного смаку дитини.

6. Всі іграшки, Які представлені в нашому магазині, віконані з якісніх матеріалів, пофарбовані безпечного фарбами, тому абсолютно нешкідліві для ігор в юному віці.

Великий вибір НЕ Залишити байдужим жодних маленьку принцесу. Кожна знайде замок, что Підходить только для ее особістом фантазій и мрій. Різноманітність кареті, запряженій різнімі Казкова тварин задовольніть найвібаглівішій смак.

Купуючі у нас казковий замок и карету ви отрімуєте много годин цікавої и захоплюючої гри. Всебічній розвиток дитини. І щастя в очах Вашої дитини.

Лялькові карети і конячки - вопросы и ответы
1. Скільки коштує лялькова карета?
2. Де можна купити лялькову карету?