Акція

Дитяча зброя

Активні фільтри

Іграшкова зброя

Дитячі автомати, на кульці, з лазером, іграшкові бластери

Бластери Nerf Elite бренду Hasbro з м'якими кулями-присосками

Іграшкова зброя - це невід'ємна частина хлоп'ячіх ігор. Саме смороду могут создать неповторний атмосферу пригод и незабутніх історій. Види дитячого оружия.

Щоб вібрато зброю для дитини, та патенти, враховуваті его смаки й вік. Малюкам будут цікаві Яскраві та звукові іграшки. Старшим дітям захочеться мати реалістічну зброю, Пожалуйста є аналогом справжнього.

Много моделей комплектуються окулярами, лазерним пріцілам або ліхтаріком (батарейки до якіх могут входити в комплект поставки, або їх треба купуваті окремо).

Види іграшкової оружия:

  • Гвінтівкі й рушніці;
  • Бластери;
  • ПІСТОЛЕТИ;
  • Автомати;
  • Арбалеты;

Дитячий бластер — це фантастична зброю (реальних аналогів не існує), яке повністю імітує зброю з фантастичних фільмів. Багато хлопчиків мріють побувати в ролі супергероїв, тому їх приваблює зброю-бластер.

Вона світиться, видає характерні звуки, і найчастіше забезпечена м'якими кулями, які не можуть завдати шкоди дитині. Бластер виготовляють з міцного пластику з прозорими елементами.

Дитячі автомати

Прототип реальної зброї. Для багатьох моделей дитячої зброї прототипом служить справжню бойову зброю. Де основним металом є не пластик, а метал, що робить таку іграшку більш реалістичною. Також вони можуть комплектуватися біноклем, мішенню та прицілом.

Іграшковий арбалет

Іграшковий арбалет не імітує повністю справжню зброю. Він не володіє реальною силою, так як мають м'який Наконечник на стрілах. Граючи з такою іграшкою, дитина тренує спритність і чіткість.

У комплекті з арбалетом зазвичай йдуть стріли на присосках або м'які патрони, іноді в комплект входить ще і мішень.

Особливості іграшкової зброї

Сучасна дитяча зброя виготовляється з екологічно чистих матеріалів, найчастіше з міцного пластику. Іноді до дитячоі зброї йдуть комплектуючі аксесуари.

Іграшкова зброя може мати кілька "бойових" патронів:

  • м'які кулі;
  • водяні патрони;
  • кулі-присоски.

Для будь-якої вікової категорії дітей досить легко підібрати відповідну іграшку. Це можуть бути автомати-тріскачки або музичні пістолети, які видають звук стрілянини і світяться різними вогниками. Або аналог справжньої зброї з відповідною комплектацією.

Ігри з дитячою зброєю

Найпоширеніша гра зі зброєю - це "войнушка". Саме в цій грі дитина відчуває себе сильним і сміливим. Такі рольові ігри допомагають розвивати кмітливість і уяву.

Якщо дитина захоплений лицарськими часами, то йому буде цікавий подарунок у вигляді арбалета, лука або комплекту обладунків. Він зможе зануритися в Середньовічну епоху, і відчути себе справжнім воїном.

Також є спеціальні комплекти для японських воїнів-самураїв і спритних японських шпигунів-ніндзя.

Ще одним варіантом гри зі зброєю є стрілянина по мішені. Можна зробити самостійно різні за розміром мішені та влаштувати змагання на спритність і влучність.

Також можна зробити смугу перешкод з позитивних і негативних героїв. Така гра сприяє розвитку логіки і мислення у дитини.

Вибираючи дитяче зброю для своєї дитини, треба звернути увагу на якість і безпеку іграшки. Дитяче зброю зануритися дитини в реалістичні бої і неймовірні пригоди.

Дитяча зброя - питання і відповіді
1. Як працює іграшковий пістолет на кульках?
2. Де купити іграшковий пістолет з кульками?
3. Скільки коштують іграшкові пістолети?