Акція

Батути надувні

Активні фільтри

Дитячі надувні батути Bestway і Intex

Шукаєте де купити дитячий надувний батут? Недорогі і якісні батути доступні до покупки в інтернет-магазині Іградом. Надувні батути для дачі, будинки від компанії Інтекс і Бествей виконані з високоякісних матеріалів - ПВХ і Винила, з зручними універсальними силіконовими клапанами, які підходять під більшість насосів для пляжних плотів.

Дитячий надувний батут відрізняється від каркасного спортивного батута відсутністю каркаса. Надувний батут має м'яке надувне дно і надувні м'які стіни, що захищає дитину під час стрибка від травм. Надувний батут для дітей займає мало місце і є досить компактним. Розміщувати батут для дітей можна як на вулиці, так і в приміщенні в залежності від розмірів вибраного вами надувного батута.

Найпопулярніші батути, які користуються популярністю з року в рік - це надувний батут замок. Батут Замок має класичну форму батута з 4-ма вежами надувними і м'яким надувним підлогою. Комплектується даний батут повітродувкою. Якщо під час стрибків надувний батут здуває, його необхідно періодично підкачувати. Періодичне здування - це нормальна поведінка для надувного батута, так як тиск всередині батута розширює його вінілову тканину.

Надувні батути для дітей можна використовувати як ігрові центри наповнивши їх пластмасовими кулями. Пластмасові кульки не тільки служать в якості розваги, а й відмінно підійдуть для сенсорної інтеграції дитини, вивчення рахунку і кольорової палітри, так як йдуть в 6 кольорах.

Надувні батути Інтекс і Бествей підійдуть для дітей від 1 3 роки. Це альтернатива каркасному батуту для маленьких дітей, які ще не можуть стрибати на спортивному батуті.

Купити Дитячий надувний батут в інтернет-магазині Іградом за низькими цінами від виробника.

Швидка доставка протягом 1-3 днів по Україні та регіонах. Оплата відбувається при отриманні післяплатою або на карту розрахунковий рахунок.

Також вас може зацікавити: надувні водні центри з гіркою, підстилки, насоси для батутівпластмасові ігрові кульки

Батути надувні - питання і відповіді
1. Скільки коштує надувний батут великий?
2. Скільки коштують батути надувні?
3. Як встановити надувний батут?
4. Де купити надувний батут для дачі?