Акція

Залізниці

Активні фільтри

Дитячі залізниці

Потяги, вагони, паротяги, дим, звук, світлові ефекти

Розвиток людини, його здібностей і формування навичок закладається в дитячому віці. Саме в цей час необхідно приділяти особливу увагу занять з дитиною — читання книг, малювання, ігор. Найбільший інтерес у дітей викликають іграшки.

Іграшка, як засіб розвитку дитини

В наш час, виникає проблема вибору іграшок, які б приносили справжню користь дітям, допомагаючи розвивати їх творчі здібності.

Беручи участь в ігровому процесі, приймаючи образ то льотчика, то кухаря, відбувається пізнання навколишнього світу, розвиток логічного мислення дитини.

Чудовий подарунок

Отримувати подарунки люблять всі люди, незалежно від віку. Особливо це стосується дітей. Іграшки — це те, що очікує отримати кожна дитина на свій день народження, або на інше свято.

Чим старше стають діти, тим цікавіше і цікавіше протікає ігровий процес, тим приємніше стають подарунки.

Іграшкова залізниця — це улюблена іграшка практично всіх дітей. Залучаючи своїми розмірами, великою кількістю різноманітних і красивих деталей, ця гра дозволяє дитині відчути себе машиністом величезного поїзда, одночасно розвиваючи посидючість, моторику і творче мислення.

Види іграшкових залізниць

Залізниця, як правило, випускається наборами. Залежно від матеріалів, з яких виготовлені деталі, набори бувають наступних видів:

 • Набори з дерева;
 • пластмасові набори;
 • набори зі сталі;
 • комбіновані набори (присутні деталі з різних матеріалів).

Переваги наборів:

1. Дерев'яні набори. Мають відносно низьку вартість, виключається можливість порізів деталями. Тому, даний варіант відмінно підходить маленьким дітям.

2. Залізниця з пластмаси відрізняється від попередньої більш високою ціною. Підходить для дітей молодшого віку.

3. Набори зі сталі — це іграшка, в якій всі деталі максимально копіюють реальну залізницю і мають гарну міцність. До недоліків можна віднести їх високу вартість і можливість порізів об сталеві деталі. Тому, іграшкова залізниця зі сталі — це подарунок для дітей старшого віку.

4. Комбіновані набори. У них елементи залізниці виготовлені з різних матеріалів: пластмаси, дерева, сталі. Це являється проміжним варіант між дерев'яними (пластмасовими наборами та просунутими сталевими).

Комплектація наборів

Не дивлячись на різні види іграшкових залізниць, комплектація наборів мало відрізняється один від одного. До їх складу входять:

 • Рейки;
 • елементи мостів і різних надбудов;
 • дорожні знаки, шлагбауми, семафори;
 • детали имитирующие деревья, елочки, дома, заправки;
 • поїзд;
 • вагончики (кількість може бути різним);
 • фірмові наклейки на поїзд і вагончики;
 • Інструкція по збірці;
 • елементи живлення (батарейки).

Як вибрати залізницю?

В першу чергу, необхідно визначити мету покупки залізниці. Якщо це перша серйозна іграшка для малюка, то достатньо придбати дерев'яний набір, безпечний і недорогий. Для дітей, які серйозно цікавляться поїздами та составами підійде якісний набір зі сталі.

У будь-якому випадку, покупка іграшкової залізниці, незалежно від виду — це правильний вибір в сторону якісного розвитку творчих та розумових здібностей дитини.

Купити дитячу залізницю в інтернет-магазині ІГРАДОМ.

Кращі в Україні ціни, доставка Новою Поштою післяплатою

Залізниця - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитяча залізниця іграшка?
2. Чому дитяча залізниця найкращим за всі інші іграшки?
3. Де купити іграшкову дитячу залізницю?