Акція

Будиночки-полиці і стелажі

Активні фільтри

Дитячі будиночки-полиці і стелажі

Купити будиночки-полиці і стелажі для зберігання книг і іграшок

Низькі ціни і великий асортимент стелажів і будиночків-полиць для дитячої

Нині вибір дитячих меблів може поставити в глухий кут будь-якого батька. Різноманіття вибору і колірних рішень тільки збиває з пантелику. Наш інтернет-магазин пропонує вашій увазі компактні дерев'яні меблі для дитячої за вигідними цінами.

Дерево — загальновизнаний, перевірений століттями матеріал для створення меблів найрізноманітнішого призначення. Меблі з дерева, наприклад, дитяче ліжечко, вважається класичним варіантом для малюка.

Також, при виборі стінки в дитячу, будь-який інтернет-огляд порадить насамперед звернути увагу на матеріал, з якого ця стінка виготовлена. Звичайно ж, найбільш екологічно чистими вважаються натуральні сорти дерева.

Наприклад, вироби з сосни одночасно і безпечні для здоров'я дитини, і порівняно невисокі за вартістю.

Полку "Будиночок" - оригінальна ідея для дитячої кімнати

На сьогоднішній день виробники пропонують різні моделі полиць, які можуть підійти для інтер'єру будь-якої квартири. Сучасні полки використовуються не тільки для зберігання книг, іграшок, вони ще й вдало додають додатковий штрих до декору дитячої кімнати, створюють особливий затишок.

Різновиди полиць

Виробники давно відмовилися від виробництва тільки стандартних полиць і пропонують різні оригінальні дизайни для дитячої кімнати. Сполучення декількох полиць різного типу зроблять кімнату надзвичайно привабливою для дітей.

Дизайнери розробили сміливі версії широкого спектра форм. Сьогодні ви можете купити полки на стіну в дитячій кімнаті навіть у формі лялькового будиночка.

Представляємо оптимальне рішення для дітей — полки "Будиночок", цей креативний проєкт підійде кожній дитині у віці від 3-х до 10-ти років.

Полка "Будиночок" ідеально підходить для будь-якої дитячої, доповнюючи її інтер'єр і роблячи його ще більш казковим. Такі лялькові будиночки з поличками для дитячих речей не тільки відповідають стилю інтересів дітей, а й прекрасно виконують свою практичну функцію.

Тепер дитина не буде лінуватися прибирати кімнату, буде любити її, адже завдяки такій цікавій меблі розстановка іграшок і книг стане для нього справжнім задоволенням! Колір полки «Будиночок» можна вибрати відповідно до всіх побажань малюка.

Дана конструкція може бути встановлена на стіні, або ж на підлозі. Дитина буде зацікавлена в тому, щоб перетворити такий предмет меблів в справжню лялькову квартиру, обставити її і придумати ігрові сцени. Полка відмінно вписується в будь-який варіант дизайну дитячої кімнати дитини.

Кілька полиць в формі будиночка. красиво оформлених м'яким освітленням додадуть в інтер'єр казкову красу.

З дощок м'якої деревини, наприклад сосни, ви можете самостійно створити зручну і практичну полку потрібного розміру. Мати гарний вигляд у такому дизайнерському оформленні будуть і книги, і іграшки.

Полка "Будиночок" неодмінно порадує свого маленького господаря. Купуйте полки даного типу за найкращими цінами на сайті нашого інтернет-магазину

Дитячі меблі за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір меблів для дітей, школярів та дошкільнят

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Будиночки-полиці і стелажі - питання і відповіді
1. Скільки коштує будиночок полка?
2. Де купити будиночок полку?