Акція

Конструктори на шурупах

Активні фільтри

Конструктори на шурупах

Будинки і споруди, будівельна техніка, поліцейські ділянки

Техніка, танки, літаки, кораблі, військовий транспорт

Перед батьками часто постає питання яку корисну іграшку купити дитині. Відповідь проста: купите конструктор. Зараз на ринку іграшок виробники пропонують велику різноманітність. Це може бути конструктор із пластику або металу.

Деталі можуть з'єднуватися по типу Лего, болтиками або за допомогою магнітних властивостей. Конструктори можуть бути тематичні або універсальні. Є іграшки для малюків — це м'які або пластмасові кубики. Для старших школярів підійде електронний конструктор.

Для дітей 7-10 років відмінним вибором буде конструктор з шурупами.

Про користь болтового конструктора написано багато. Дитячі психологи говорять про нього як про тренажер для мозку. При складанні деталей розвивається координація рухів і дрібна моторика, що своєю чергою веде до розвитку мовних центрів і лівопівкульної взаємодії.

Під час складання іграшки дитина вчиться співвідносити свої наміри і дії. Відбувається закріплення таких понять, як колір, форма, розмір. При складанні конструктора по інструкції дитина вчиться діяти за алгоритмом. Якщо дитина діяла неуважно, то доведеться переробляти. На цьому етапі формується терпіння і увага.

Завжди можна створити нову іграшку на базі деталей конструктора — розвивається творче начало і вміння проєктувати.

Конструктори з шурупами цікаві не тільки з точки зору навчання дитини. Вони несуть позитивні емоції дитині. Погодьтеся, приємно вирішити самостійно важке завдання і милуватися її результатом. Такий конструктор сподобається навіть батькам.

А спільне заняття дуже зближує батьків з дітьми.

В інтернет-магазині Іградом представлений широкий асортимент конструкторів на шурупах від виробника LIMO TOY, BANBAO та інших. Конструктори являти собою збірно-розбірні моделі автомобілів і вантажівок різного призначення./p>

Вантажівка з 2 видами контейнерів (SG-2302AB) виконана з пластику. Для складання деталей в комплекті є 2 гайкових ключів з різними наконечниками і викрутка. Дитина може відкручувати колеса, змінювати контейнери. Вантажівка видає звуки і світиться за допомогою елементів живлення.

Потужний самоскид (861А-1) майже 25 см в довжину і 12 см. В ширину. Граючи дитина, може збирати і розбирати колеса, підіймати і опускати кузов з вантажами. Інструменти входять в комплект з машиною. Є функціональне світло і звук. Працює від батарейок.

Для любителів моря є корабель на шурупах (9720). У комплекті поставляється фігура людини для рольової гри. Корабель складається з 15 деталей, в комплекті є необхідний для збірки інструмент. Іграшка розрахована на дітей з 4-річного віку.

Універсальний конструктор на шурупах для збірки 10 моделей (КВ 089) довго не набридне дитині завдяки різноманітності зібраних фігур. У комплекті є дриль, викрутка і гайковий ключ. Дитина зможе зібрати мотоцикл, підіймач і інші види транспорту. У наборі 286 елементів.

У серії Авто CITY від LIMO TOY представлено цілий парк спец. транспорту: піднімний кран, самоскид, бетономішалка і екскаватор. Кожна машина продається окремо, але при бажанні можна зібрати цілу колекцію. Будь-яка машина повністю розбирається і збирається за допомогою інструментів, що входять в комплект іграшки. Звук і світло працюють від батарейок.

Окремою серією виробник випустив пожежні машини. Вони об'єднані загальним дизайном, але відрізняються елементами кузова. Все як в житті, для кожної машини — своя функція.

Дітям дошкільного віку сподобаються машини-конструктори у вигляді мультяшних героїв (КВ 045). Веселий евакуатор світиться і співає пісні, можна тягнути лебідку і розбирати машину за допомогою інструментів. Довжина іграшки 25 см.

Також в наявності збірні конструктори на 24 моделі (КВ 040), моделі з пластиковими ляльками (КВ 070). Для любителів авіації в магазині представлений збірний вертоліт (22919). Можна прикрутити пропелер і бічний гвинт.

Яку б модель батьки не вибрали, конструктор на шурупах — відмінний подарунок для дитини. А інтернет-магазин Іградом порадує великим вибором якісних іграшок.

Купити конструктор на шурупах в інтернет-магазині ІГРАДОМ.

Найнижчі ціни в Україні, швидка доставка Новою Поштою

Конструктори на шурупах - питання і відповіді
1. Скільки коштує конструктор на шурупах?
2. Де купити конструктор на шурупах?
3. Зі скількох років можна дитині конструктор на шурупах?