Акція

Гаражі і парковки

Активні фільтри

Гараж 922-11

391 грн.

T328-E/922-11

Дитячі гаражі і парковки

Стройплощадки, багаторівневі паркінг-центри та військові бази

Купити дитячі парковки за ціною зі складу

Практично кожен хлопчисько любить автомобілі і все, що з ними пов'язано. Сьогодні з'явилася можливість купувати не просто звичайну машинку, а різноманітні набори і справжні гаражі і паркінги.

З їх допомогою дитина не тільки грає, а розвиває свою пам'ять і мислення, вивчає нове, особливо якщо такі іграшки тематичні (міліцейські, пожежні, військові і т. Д.). Придбати такі захоплюючі набори ви з легкістю можна на нашому сайті ІГРАДОМ.

Величезний асортимент паркінгів і гаражів для дітей

Ви побачите в нашому каталозі величезний асортимент гаражів, паркінгів, ігрових наборів. Слід отметчіть, що кожен виробник іграшок представляє свої особливі АЗС, бази і парковки.

Наприклад, паркінги, набір яких включає дорожні знаки аварійної служби, за допомогою яких малюк може запам'ятати позначення, які попереджають про небезпеку і застосовувати свої знання на реальній дорозі.

Також в каталозі є найрізноманітніші набори машинок команд рятувальників, евакуатори і трейлери. Є виробники, які випускають величезні 2-х і 3-х (і більше) поверхові паркінги, на поверхах яких поміщається дуже багато автомобілів.

Знаменитий виробник Hasbro створює веселі машинки для трюків, які справно гасять пожежі або будують будівлі. А ще у нас є не тільки заправні, поліцейські і пожежні станції, але навіть і практично справжня піцерія та автосервіс.

Вибір настільки великий, що ви обов'язково підберете своєму малюкові те, що потрібно. Іграшки доступні абсолютно всім. Тут є і недорогі набори, наприклад, такий як "Гараж міліція" від Нордпласт.

Є і більш функціональні, такі як, наприклад, "Парковка люкс". Ми впевнені, що який би набір ви не вибрали, він обов'язково сподобатися вашій дитині.

Адже немає нічого цікавішого для хлопчаків, ніж гра в водіїв, незалежно від того це дорогий і величезний джип або дешева і маленька гоночна машинка. Адже це дитинство, де прекрасно все.

Найбільше в розділі представлені гаражі і парковки на 3-6 рівнів. З ними в комплекті йдуть машинки і різні дрібні елементи.

Гараж P3086 - це комплекс з 2-х паркувальних майданчиків, кожна на 3 поверхи, з'єднаних між собою. У наборі 5 машинок і макети дорожніх знаків (всього 69 елементів).

Гараж 922 складається з парковки на 6 поверхів з підйомником і спірального заїзду. Додатково: 4 машинки, макети тротуару з вуличними ліхтарями, деревами і кущами.

Гараж 226276 R / 5513-16 представляє парковку військової бази. Він включає кілька тематичних будівель, паркувальні місця на 3-х рівнях, під'їзди до будівель, машинки і дорожні знаки (всього 18 предметів).

Гараж P869-A Пожежний ділянка складається з основи, на якій розміщена будівля пожежної частини і парковка на 3 рівні. У комплекті вертоліт, 3 машинки, дорожні знаки, шлагбаум.

Гараж P906-A Літак-гараж в зібраному вигляді - звичайний вантажний лайнер. Він розкладається і являє собою широку парковку зі спуском і вертолітним майданчиком. У набір входять 4 машинки і вертоліт.

Гараж 9977-32 - 4-х поверховий парковка на будівництві з підйомником для машинок, спіральним заїздом і додатковими місцями для паркування. У комплекті світиться світлофор, пісок і формочки.

Гараж-трейлер HS8002 являє собою музичний вантажівка з кузовом-паркуванням для 4 легкових авто. За відкидним бортах машинки спускаються і піднімаються. Трейлер представлений в червоному і синьому кольорі, в наборі є дорожні знаки.

Гараж 660-A2 Поліція - комплекс-парковка поліцейського транспорту. Він має стоянку на 3 поверхи з підйомником і вертолітним майданчиком, кілька під'їздів і додаткових паркувальних місць навколо гаража. У комплекті вертоліт і дорожні знаки.

Гараж MD 2391 Станція швидкої допомоги виготовлена ​​з дерева. Ця будівля на 3 поверхи з паркуванням на 1-м і вертолітним майданчиком на 2-му. Між поверхами є ліфт. У набір машина швидкої допомоги, вертоліт, фігурки людей і медобладнання.

Магазин Іградом прагне задовольнити всі запити покупців, тому регулярно поповнює і розширює асортимент товару. Всі іграшки в розділі Парковки та гаражі різнокольорові і яскраві, без дратівливих дітей відтінків.

Гаражі та дитячі парковки з швидкою доставкою по Україні

Відправка 1-2 дня післяплатою Новою Поштою або Укрпоштою

Гаражі парковки - питання і відповіді
1. Де купити дитячі гаражі паркування?
2. Скільки коштує дитячий гараж парковка?
3. Що входить в дитячу іграшку гараж парковка?