Акція

Центри розвиваючі, сортери

Активні фільтри

Центр розвиваючий 0631-NL -20% -20%

Центр розвиваючий 0631-NL

762 грн. -20% 953 грн.

0631-NL

Гра 0743-NL

339 грн.

0743-NL

Розвиваючі ігри та сортери для малюків

Великий асортимент сортерів і розвиваючих іграшок

Оптові ціни, швидка доставка сортерів по Україні

Серед великої різноманітності дитячих іграшок завжди виділяються сортери і конструктори для малюків. Як правило, вони призначені для дітей у віці 1,5 до 5 років.

Головна відмінна риса сортерів і конструкторів для малюків - все їх деталі в кілька разів більше стандартних блоків, наприклад SLUBAN або BANBAO. Тому вони підходять навіть для дітей у віці менше року — дитина не зможе їх проковтнути. Які ж бувають види розвиваючих ігор для малюків?

Ігрові центри і сортери для самих маленьких

1. Потяги. Як правило, присутні чоловічки, машини і паротяг, тварини і.т.д. Кольори яскраві і соковиті, моделі максимально продумані, матеріал безпечний. Грати можна, починаючи місяців з 10-ти. І розвиватися в міру зростання;

2. Ферми і Зоопарки. Тут все продумано: як персонажі, так і конструкції. Деталі кріпляться надійно, збирати їх дуже цікаво. Можна створювати нові космічні кораблі, як самостійно, так і з дорослими;

3. Машинки — оптимальна іграшка для майбутнього автомеханіка. Якщо дитину дуже цікавлять транспортні засоби, їх начинка і ремонт — це відмінний варіант розвинути його таланти. Мало того, існують моделі, які можна покатати по столу на коліщатках, і тим самим випробувати їх у дії;

4. Міські будови — даний вид дозволяє зібрати власний унікальний мегаполіс, в якому буде кипіти життя. Все, як у справжньому місті: пожежники, будівельники, позиція, медики, офісні працівники, інженери та ін.

5. Домашні тварини та роботи — просто знахідка для тих дітей, хто тяжіє до фантастики, і роботобудування. Відтепер є можливість збирати і колекціонувати величезних «залізних» друзів, кожен з яких виконує свої функції і має індивідуальну «родзинку».

Привабливість у тому, що події тут формуються тільки з волі гравця. І ніяк інакше. Звичайно ж, всі ці «конструкції» підкоряються тільки одній людині — всесильному «творцеві» цього світу, геніальному конструктору, в ролі якого може спробувати себе кожен.

Товари для малюків за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір іграшок і товарів для новонароджених

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Розвиваючи центри, сортери - питання і відповіді
1. У скільки дитина збирає сортер?
2. Що таке горщик сортер?
3. Що таке дитячий сортер?