Акція

Манежі

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Манеж дитячий ME 1016 SAFE Heart pink рожевий -15% -15%

Манеж дитячий ME 1016 SAFE Heart pink рожевий

967 грн. -15% 1 137 грн.
ME 1016 Heart pink

Манеж детский ME 1016 SAFE Purple Flowers пурпурный

1 167 грн.

ME 1016 Purple Flowers

Манеж дитячий ME 1016 SAFE Pineapple Gray сірий

1 171 грн.
ME 1016 Pineapple Gray

Манеж детский ME 1016 SAFE Mint Tree мята

1 259 грн.

ME 1016 Mint Tree

Манеж детский ME 1030 ARENA Pink Len серо-розовый

1 346 грн.

ME 1030 Pink Len

Манеж детский ME 1030 ARENA Beige Len бежевый

1 351 грн.

ME 1030 Beige Len

Манеж детский ME 1030 ARENA Aqua Len серо-бирюзовый

1 419 грн.
ME 1030 Aqua Len

Манеж детский ME 1030 ARENA Blue Len синий

1 427 грн.

ME 1030 Blue Len

Манежі для дітей в асортименті

Купити манежі бренду El Camino - надійні і недорогі моделі

Оптові ціни на всі види манежів для малюків

Однією з найбільш популярний особливостей дитячих ліжечок на сьогодні є їх багатофункціональність, як, наприклад, ліжко-трансформер або качалка, або ліжечко-манеж.

Позитивні аспекти манежів з великою кількістю функцій

Якщо кімната, яка переобладнана в дитячу, має невеликий розмір, то вибір ліжечка здійснюється з урахуванням даного нюансу. Не завжди метраж дозволяє вмістити і ліжечко, і манеж.

І тоді на допомогу приходить дитяче ліжко, що трансформуються, яка при необхідності розбирається і «перетворюється» в манеж. Це дуже зручно, тому що коли малюк починає повзати, він норовить залізти в усі можливі «небезпечні» місця у квартирі.

Здійснення вибору дитячого ліжка або манежу 2в1

Останній варіант особливо популярний — він дозволяє перетворювати ліжко в манеж і використовувати її в денний час доби з метою забезпечення безпечної гри дитини в період, коли він вже повзає і вчиться стояти на ніжках, а на ніч таке ліжечко знову стає зручним спальним місцем для малюка.

Саме тому з метою забезпечення безпечного неспання і гри малюка в цей період часу нерідко використовується манеж. Це дуже зручно і комфортно як мамі, так і малюкові.

Дитина не може отримати травму граючи в манежі через те, що всі боковини виконані з текстилю зі спеціальною вкладкою, що дозволяє при втраті рівноваги дитиною зі стінкою пристрою уникнути ударів, а оскільки безпека важлива, то вибір такої моделі дитячого ліжечка-манежу виправданий.

Фактори, що визначають вибір ліжечка-манежу

Основна складова манежу-ліжечка виконана з м'яких матеріалів, до числа яких належить текстиль до штучних наповнювачів і міцна сітка, виконана зі штучних ниток, яка запобігає випаданню дитини з ліжечка.

Стінки такого дитячого манежу утримають вашу дитину всередині безпечного простору, і при цьому не заподіють йому шкоди, малюк не пораниться, навіть якщо впаде.

До того ж яскравий дизайн який має текстильне наповнення яке має манеж не залишить байдужим навіть саму маленьку дитину, бо діткам дуже подобається розглядати яскраві і незвичайні малюнки.

Тому придбання подібного об'єкта меблів може виконувати, крім усього перерахованого вище, і роль невеликого ігрового килимка.

Дитячі меблі за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір меблів для новонароджених і малюків

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні