Акція

Будиночки та замки для ляльок

Активні фільтри

Лялькові будиночки та меблі

Набори меблів ванної, їдальні, вітальні, кухні

Кращі ціни на лялькові меблі і будиночки для ляльок

Багато мам і тат уже не раз замислювалися про покупку для своєї дитини лялькового будиночка. Така іграшка буде цікава малюкові і займе його на довгий час. Іграшковий будиночок стане непоганим посібником у розвитку самостійності у маленького господаря або господині.

Як же правильно вибрати ляльковий будиночок у великій різноманітності запропонованих варіантів? Запропонуємо варіанти наборів.

Вітальня. Оснащена базовими предметами інтер'єру. До складу зазвичай входять: меблі, різноманітна техніка, столики, крісла, дивани, предмети освітлення будиночка. Є варіанти у виконанні міні — для самих маленьких і моделі трохи більше — для дітей старшого віку.

Кухня. Аналог цієї кухні. З плитою, шафками, холодильником і іншою побутовою технікою. Набори посуд також йдуть в комплекті. Комплектація моделей різноманітна і може бути оснащена різними предметами, все залежить від вікової категорії. 

Для дітей молодшого віку підійде проста кухня, а для тих, хто постарше можна купити що ні будь серйозніше. Гра в "кухню" більше підійде для дівчинки. Маленькій господарці буде цікаво погосподарювати на своїй власній кухні.

Спальня. Підрозділяється на 2 типу - дитяча та доросла. Дитяча спальня оснащена люлькою, пеленальним столиком, стандартний набір меблів и має Невеликий розмір. Деякі моделі такоже йдут в комплекті з маленькою лялька - пупсом, для якої й призначила ця Іграшкова кімната.

Доросла спальня має двоспальне ліжко, шафу, дзеркало, столик и тумбочку. Ванна. Самий мініатюрній набір. Стандартний комплект: унітаз, раковина, ванна.

У Деяк магазинах можна найти лялькові будіночкі, Які об'єднують в Собі всі віщевікладені варіанти. Вихід цілий будинок в мініатюрі. Альо ВАРТІСТЬ такого будіночка, як правило, дуже висока, и не КОЖЕН батько зможу Собі це дозволіті.

Виготовляють лялькові будіночкі в основном з вісокоякісної пластмаси, но є и дерев'яні моделі. Пластик легше и коштує дешевше, відповідно дерев'яні набори будут коштуваті на порядок дорожча. Меблі та інші аксесуари в мініатюрному будіночку віконані в основном з тонкої фанери, вати та поролону.

Вікові категорії. 

Для дітей від 0 до 3 років.

Необхідно купувати найпростіший будиночок, з мінімальним набором аксесуарів. Деталі повинні бути великими, що б маленький "дизайнер" не зміг їх проковтнути. Розмір лялькового будиночка також повинен відповідати віку дитини. Він не повинен бути занадто великим, інакше маляті буде незручно з ним грати. Ідеальний варіант - набори з дерева.

Для дитини від 3 до 5 років.

У цьому віці діти, як правило, дуже активні та іграшки потрібно підбирати відповідні їх темпераменту. Іграшковий будиночок краще купувати в повному комплекті в просторому виконанні. Звичайно, трирічна дитина вже не спробує з'їсти яку ні будь деталь лялькового інтер'єру, але ось засунути в будиночок, наприклад, кота — це запросто. Тому вибирати потрібно модель міцніше, бажано з пластику.

Діти від 5 до 10 років.

Ляльковий будиночок для дитини цього віку повинен бути просторим, містким, з різноманітністю деталей і яскравим забарвленням. Він може показувати доросле життя в мініатюрі. Тому купуйте моделі в комплекті, наприклад, з ляльками, які подобаються вашій дитині.

Ось ми і отримали відповідь на питання, як правильно вибрати ляльковий будиночок. Можете бути впевненими, ваш подарунок у вигляді мініатюрного будиночка принесе дитині багато радості.

Недорогі, якісні, у великому асортименті, з пластику і дерева

Будиночки та замки для ляльок - питання і відповіді
1. Де купити ляльковий будиночок?
2. Скільки коштує ляльковий будиночок?
1. Найбільший ляльковий будиночок ціна?