Акція

Ранці шкільні

Активні фільтри

Дитячі рюкзаки і сумки

Кращі ціни на рюкзаки і шкільні сумки в Україні

Рюкзаки KITE, Smile і YES, ортопедичні ранці, сумочки для дівчаток

Мода на рюкзаки охоплює всі більшу Кількість людей у всьому мире. Це один з найпошіренішіх аксесуарів. Зручні, місткі, різніх кольорів и Розмірів рюкзаки люблять и дорослі, і діти.

Правильно підібрані рюкзак не заважають правільній поставі, їх можна прікрасіті бліскіткамі и паєткамі, и розфарбуваті в найнеймовірніші та фантастичні кольори.

Дитячі рюкзачки-іграшки: в чому переваги і головні особливості

Звичайно ж, дитячі рюкзачки не відрізняються великою місткістю. Здебільшого це ще одна іграшка з невеликим поглибленням у вигляді кишеньки. Для початку малюкові більшого й не треба. Цей маленький рюкзачок привчить малюка стежити за своїми речами, не втрачати їх і утримувати в чистоті.

Якщо малюк вже ходить в садок, то можна попросити його з вечора збирати свій рюкзачок. Це навчить його мислити наперед і буде тренувати пам'ять. Дитині зручно носити його на плечах через широких лямок.

Є спеціальні рюкзачки, які можуть трансформуватися в подушку, так що у його господаря завжди буде можливість прилягти. Також користуються популярністю ті моделі, у яких іграшка не пришита, а кріпиться за допомогою спеціальних пристосувань і її легко можна зняти.

Деякі моделі додають пискавки в такі іграшки. Вони, стають більш цікавими і можуть привернути увагу малюка в разі потреби. Рюкзаки продаються з найрізноманітніших матеріалів, різноманітних форм і розмірів.

Майже всі дитячі рюкзаки підходять як для хлопчиків, так і для дівчаток. Найчастіше вони зроблені у формі якогось мультиплікаційного героя, а він своєю чергою може подобатися і тим, і іншим.

Правда, є рюкзаки, забарвлення яких дозволить ідентифікувати їх як рюкзаки для дівчаток — зазвичай це рожеві, ніжно-бузкові або малинові тони.

Якщо говорити про якість продукту, то хороший виробник сумок-рюкзаків періодично проходить перевірки всіх санітарних норм. Важливо, щоб тканини, з яких зроблений предмет, не дратували шкіру малюка. Такі сумочки можуть бути розсадником пилу і комах, тому і варто ретельно промивати та обробляти.

В першу чергу при покупці такої іграшки-сумки слід звертати увагу на те, як в ній почувається дитина: горбиться чи, зсутулиться або йому просто дискомфортно. Неправильно підібраний рюкзачок може негативно вплинути на становлення всієї постави дитини.

Самі шви повинні бути досить міцні, але ні в якому разі не грубими, оскільки тоді вони будуть врізатися в шкіру дитини, і залишати сліди. Ще попередня примірка потрібна для того, щоб рюкзак не опинився занадто важким для малюка.

Якщо ви хочете придбати яскравий рюкзачок, то будьте готові до того, що він буде коштувати дорожче своїх більш тьмяних побратимів. Такі яскраві барвники, які безпечні для малюка, зазвичай дуже дорого коштують і, якщо магазин пропонує вам такий рюкзачок за смішною ціною, будьте впевнені, що він не принесе користі вашій дитині.

Сумки для дівчаток

Зазвичай для дитячої сумочки вкрай важлива сприйнятливість до прання. Після кожного забруднення рюкзак необхідно ретельно вимивати і матеріал повинен бути такий, щоб не сів після першого ж прання і, щоб фарба не зійшла.

У сумочки повинен бути великий і легкий замок, щоб навіть самий маленький міг її застебнути і розстебнути. Бажано наявність підкладки, вона виступить захистом від потікших ручок і незакритих фломастерів.

Щоб захистити спину дитини від предметів, які знаходяться в сумці, краще купити модель з жорсткою спинкою. Вона допоможе малюкові тримати поставу прямо і стане бар'єром від предметів, які знаходяться в сумці.

У деяких моделей є дуже зручні додаткові функції такі як: світловідбиваючі деталі, непромокальна тканина, кілька відділень, зовнішні і внутрішні кишені, і так далі.

Треба чітко розуміти для чого ви купуєте рюкзак або сумочку. Їх можна купити просто в якості іграшки або ж навпаки, як містке і зручне сховище речей, і предметів.

Якщо поставитися до його вибору дуже уважно, то він зможе поєднати в собі дві цих функції. У будь-якому випадку така обновка порадує вашого малюка.

Кращі ціни в Україні на всі рюкзакі і сумочки для дітей

Доставка післяплатою Новою поштою.

Ранці шкільні - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитячий ортопедичний рюкзак?
2. Де купити недорого шкільний рюкзак?