Акція

Парти пластикові і LED лампи

Активні фільтри

Металопластикові парті Bambi и лампи для них

Купити сучасні дитячі парти з регулюванням висоти и нахил

Оптові ціни на всі види парт для школярів и дошкільнят

При обладнанні дитячої кімнати после Вибори ліжка для дитини Варто зайнятості вибір столів и стільця для неї. Причем для самих маленьких діточок рекомендується розділяті и мати Різні столи для прийняття їжі та для навчання й ігор.

Металопластикові парти Bambi

Немаленький асортимент зручних металопластикових парт пропонує вже згадуваний бренд Bambi. Кожна парта класу M 0491 або M 3823 забезпечена міцною металевою рамою, полицею або підставкою.

Колір парт основний сірий з яскравими окантовками бірюзового, рожевого, блакитного кольорів. Комплект парта + стільчик виготовляється з металу, МДФ і пластмаси. Стільниця, як зазвичай, регулюється по висоті і куту нахилу.

Регулювання кута нахилу за допомогою мультіпозіціонного перемикача зазвичай становить діапазон від 0 до 40 градусів. Дуже зручно, коли школяр може самостійно відрегулювати висоту або нахил своєї парти натисненням спеціальної кнопки.

Навантаження на школярів початкових класів в плані виконання домашніх уроків зовсім не маленька. Дорослі дивляться зверхньо на те, як важко дається дітям письмо і читання, забувши, скільки довелося працювати їм самим для отримання цих навичок.

Їх дратують недолугі літери першокласників і удавана уповільнена реакція в рішенні простих завдань. Насправді для освоєння нового матеріалу або чіткого виконання нового уміння дитині потрібно не менше двох тижнів наполегливої праці.

А щоб довге проведення часу за домашніми завданнями не перетворювалося в фізичну тортури, школярів і дошкільнят потрібно забезпечити зручними меблями для занять.

Ці меблі розраховані так, що у дитини зберігається правильна постава, витримується необхідна відстань від ока до зошита чи книги, немає напруги в м'язах від постійного перебування в одній позі.

Вибір таких меблів сучасний ринок пропонує досить широкий. Варіантів багато і по вартості, і по конструкції, і за матеріалами, з яких такі меблі виготовляються.

Можна привести в приклад комплекти парта + стільчик Bambi. Дерев'яний стілець виконаний досить легким, так що навіть маленька дитина його легко пересуне.

І стіл, і стілець мають регулювання по висоті. Головну увагу було приділено тому, щоб постава, яку задає дані меблі, дозволила захистити дитину від розвитку короткозорості.

У комплекті згладжені всі гострі кути, всі деталі мають відмінні характеристики. На стільниці парт Bambi зазвичай є яскравий принт — наприклад, алфавіт і цифри.

З іншої продукції українських виробників можна привести парти середньої цінової категорії PONDI-ергономіка. Головним акцентом цього виробу вважається безпека користувача.

Всі кути великої стільниці заокруглені. Стіл має м'яке регулювання. Для підйому використовується система «газліфт» турецького виробництва. У парти є підвісна тумба з об'ємними ящиками, потайна полка, гачок для портфеля, бар'єр для зошитів, відсік для ручок і олівців.

Стільниця регулюється по висоті і нахилу. Висота дозволяє працювати за цим столом високій дорослій людині і маленькому першокласнику. Усі висувні шухляди мають хороші санчата, що дозволяють їх висувати легко і м'яко, без стуку.

Є бічна полка під установку лампи, отвір під стакан з ручками і олівцями. У число матеріалів крім металу входить і натуральне дерево, виконано під соснове або бамбукове забарвлення.

Дитячі меблі за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір меблів для школярів і дошкільнят.

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Парти пластикові - питання і відповіді
1. Скільки коштує пластмасова парта для дитячої кімнати?
2. Де купити зростаючу пластмасову парту?