Акція

Боксерcкі набори

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано

Боксерский набор MR 0137

172 грн.

MR 0137

Боксерский набор M 6125

176 грн.

M 6125

Боксерский набор MR 0129

204 грн.

MR 0129

Боксерский набор MR 0153

307 грн.

MR 0153

Боксерський набір MS 0513

721 грн.

MR 0513

Боксерська груша MS 3236-1 циліндрична

1 439 грн.

MS 3236-1

Груша боксерська MS 3237 циліндрична

1 697 грн.

MS 3237

Груша боксерська MS 3236-2 циліндрична

2 054 грн.

MS 3236-2

Груша боксерська MS 3238 циліндрична

2 109 грн.

MS 3238

Боксерські набори для дітей

Низькі ціни, швидка доставка замовлень по Україні

Великий вибір груш, стійок, рукавичок, і комплексних наборів

Яка користь вашій дитині від занять з боксерською грушею? Заняття з грушею підвищать самооцінку дитини, впевненість в собі, навчить навичкам самооборони. Це хороша можливість переключити увагу дитини з віртуального світу на реальність. Стати витривалішими, спокійніше і менш залежним.

Часом, щоб створити умови, при яких дитина отримає максимальну користь для свого розвитку, потрібні великі тренажери. Інтернет-магазин «ІГРАДОМ» пропонує вам недорогі боксерські набори для дітей, які легко встановити в будинку або на вулиці.

Допоможіть своїй дитині стати сильніше і сміливіше в реальному світі завдяки боксерському набору для дітей.

При роботі з грушею в активність приходять всі групи м'язів організму дитини. Тому щоденні заняття навіть протягом 5-10 хвилин зміцнять руки, ноги, плечовий пояс, спину і підвищать його загальний фізичний стан.

Протягом дня дитині доводиться відчувати негативні, а часом стресові ситуації: контрольні, відносини з однолітками, надлишок інформаційного навантаження. Все це вимагає розрядки, виходу скупчився напруги.

Робота з грушею допоможе зняти емоційну і психологічну напругу, підвищить стійкість до стресів і соціальну адаптацію. Спільні заняття зміцнять сімейні відносини. Ви без зусиль знайдете спільну мову і вийдете з будь-якої конфліктної ситуації. Можливо, це перша сходинка на шляху до великого спорту.

В інтернет-магазині «ІГРАДОМ» ви знайдете боксерський набір, який підходить саме вашій дитині

Боксерський набір M 6125 в трендових кольорах кольору хакі дозволить відчути себе справжнім воїном будь-якого хлопчиська і підвищить самооцінку будь-якого дівчиська. У набір входять груша (15-36), щільного набивання, з якісного матеріалу, яка підвішується за спеціальні лямки, і рукавички для захисту рук.

Набір підходить для першого знайомства з боксом.

Боксерський набір MR 0129 в яскравих синьо-червоних кольорах. У набір входить рукавички для захисту рук дитини і груша (O14x45), щільного набивання, на лямці. Груша легко фіксується на перекладині або гаку. Підійде для тренування рук і ніг як хлопчикам, так і дівчаткам.

Груша боксерська M 1082 стійці не вимагає спеціального пристосування для установки: можна займатися вдома і взяти на дачу., Зміцнює рухливість суглобів і силу м'язів, покращує координацію руху. Стане улюбленим снарядом для будь-якої дитини від 5 років.

Серйозний боксерський набір MS 0333 для початківця спортсмена: рукавички на класичній шнурівці, груша (O23), регульована стійка (від 90 до 130 см). Рекомендують стійку наповнити водою або піском для стійкості. Підійде дітям від 6 років для загального фізичного розвитку, координації руху і зміцнення нервової системи.

Боксерський набір MS 0331. Груша (O20) з щільного матеріалу на регульованій підставці (висотою 90-110 см) створить найкращі умови для розвитку фізичної витривалості дитини, а рукавички захистять його пензля. Набір зручно встановити в будь-якому місці в квартирі або взяти з собою в село.

У вас виникли питання, або ви сумніваєтеся в правильності свого вибору. Зателефонуйте. Наші фахівці допоможуть, підкажуть і вирішать вашу проблему. Ми гарантуємо якість нашого товару, ціни без накруток і оптимальну швидкість доставки на найвигідніших умовах.

Та зробити своєму синові або дочці подарунок, який стане улюбленим «спаринг-партнером» на роки.

Ігрові набори для дітей — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір дитячих інструментів і рольових наборів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Боксерcкі набори - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитячий боксерський набір?
2. Що входить в дитячий боксерський набір?
3. Де купити дитячий боксерський набір?