Акція

Стрибуни

Активні фільтри

Стрибун дитячий надувний MS 0002 Зебра

227 грн.

MS 0002

Стрибун дитячий надувний MS 3290 на батарейках

252 грн.

MS 3290

Прыгун детский MS 3223 Единорог, 5 цветов

275 грн.

MS 3223

Пригуни для дітей

Товари для малюків за низькими цінами, швидка доставка

Великий асортимент стрибунів і ходунків

Дитинство — це пора, коли енергія б'є через край. І багато батьків стикаються з проблемою, яка називається гіперактивністю дітей. Для таких активних малюків придумано багато іграшок, що дозволяють розтратити енергію — гойдалки, скакалки, батути, гірки. Все це є в каталозі інтернет-магазину Іградом.

Також у нас є стрибуни — надувні фігурки з гуми, на яких можна стрибати верхом.

Інтернет — магазин Igradom пропонує великий вибір стрибунів і дитячих ходунків хорошої якості за доступними цінами. Доставка оформляється швидко, здійснюється в найкоротші терміни поштовими операторами.

Надувні стрибуни з'явилися на ринку іграшок відносно недавно. Але вже користуються великою популярністю як у малюків, так і у хлопців. Це чудова іграшка, з якою можна грати як в будинку, так і на вулиці.

Виготовляються вони з високоякісного міцного матеріалу. Повітря накачується за допомогою насоса. У готовому вигляді іграшка має невелику вагу, і малюк може сам переносити її з місця на місце.

Це дуже зручно, адже дорослому не потрібно постійно бути поруч або періодично перетягувати іграшку на нове місце. Активний відпочинок корисний в будь-якому віці, особливо дітям.

Адже саме тоді зміцнюється їх імунітет, включаються захисні функції організму. Тому рухливі ігри з красивою іграшкою підуть малюкові на користь. Стрибуни можуть бути різних форм і розмірів.

Для маленьких дітей виготовляються у вигляді фігурок різних тварин — коней, поні, єдинорогів, бджіл. Для старших дітей — у вигляді кулі. Як правило, стрибуни рекомендуються для дітей у віці від 1 року.

Але батьки самі повинні вирішити, чи готовий їх малюк до такої іграшці чи ні. Адже дитина повинна вміти контролювати своє тіло, тримати рівновагу. Інакше малюк може просто впасти. І стрибун принесе не радість, а розчарування.

Гра зі стрибунами дуже корисна для малюків. У них розвивається дрібна моторика, що, своєю чергою, цілюще позначається на розумовому розвитку. Тренується витривалість, координація рухів, розвиваються різні групи м'язів, формується гарна постава.

Крім того, йде помірне навантаження на дихальну систему, що сприяє її кращої роботи. Малюки із задоволенням сідлають своїх гумових конячок і носяться по дому. Адже у кожної фігурки є деталі (вушка, вусики), за які дитина може міцно вчепитися і триматися під час гри.

Масу позитивних емоцій доставлять змагання на стрибунах у дитячому садку або на дні народження. Для цього достатньо приготувати кілька таких іграшок і пряму поверхню.

Це допоможе урізноманітнити свято і витратити зайву енергію дітей. Різноманітні яскраві кольори не залишать байдужим жодну дитину. Оскільки зіпсувати іграшку (проколоти або порвати) досить складно, то можна спокійно малюкам гратися з м'якими, красивими стрибунами.

Але, крім розважальних цілей, такі надувні іграшки можна використовувати для занять спортом, ранкової зарядки, занять фізкультурою. Якщо діти досить дорослі, замість дитячих стрибунів можна взяти надувні гумові кулі.

Вони більші, громіздкі. Але для занять спортом прекрасно підходять. Такі кулі активно використовуються при заняттях фітнесом, в спортзалах, для розслаблення спини.

Деякі види стрибунів

Стрибун дитячий надувний MS +1592 Собачка виготовлений з високоякісного ПВХ. Випускається в трьох кольорах. При замовленні можна вказати обраний колір іграшки. Витримує максимальне навантаження до 30 кг. Призначений для дітей від року до п'яти років. Упакований в пакет. Насосом не укомплектований.

Стрибун дитячий надувний MS 0373 Конячка виготовлений з міцної гуми. Випускається в шести різних кольорах. Є однотонні і строкаті забарвлення. При замовленні можна вибрати потрібний колір іграшки. Максимально допустима вага - 30 кг. Для дітей від року до п'яти років.

Товари для малюків — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір ходунків і стрибунів для дітей

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Стрибуни - питання і відповіді
1. Гумовий стрибун з якого віку?
2. Де можна купити гумового ослика стрибуна?
3. Як накачати іграшку стрибун?