Акція

Пісочниці

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Розпродано
Столик-пісочниця дитячий M 1870 -20% -20%

Тачка велика

161 грн.

686

Набор для песочницы ТехноК арт.6009

216 грн.

6009

Набір для пісочниці 686 в сітці

350 грн.

686

Столик-пісочниця дитячий 103

392 грн.

103

Дитячі пісочниці

Швидка доставка наборів для ігор з піском по Україні, 1-2 дня

Великий вибір столиків і комплектів для ігор на вулиці і морському березі

Кожна людина, що має дитину, розуміє, дітей потрібно не тільки розвивати, виховувати, а й радувати, робити їх щасливими. Згадайте себе в дитинстві, які ви любили ігри? Де подобалося найбільше перебувати? Багато хто відповість — в пісочниці!

Користь ігор з піском

Всім дітям подобається носити пісок в відерці, ліпити різні фігурки, розкидати його. Це не тільки приносить радість, але і розвиває тактильні відчуття в дитини. Адже малюк пізнає зараз світ за допомогою зору, слуху, і тактильно.

До того ж, за допомогою піску, малюка можна розважити, придумуючи різні ігри.

А для розвитку зорової пам'яті, можна закопати неглибоко якийсь предмет, і попросити малюка знайти його. Загалом, все залежить від вашої фантазії.

Види пісочниць

Восени, коли ллє дощ, у двір не пускають. Що робити? Купувати переносну пісочницю! В інтернет-магазині Igradom ви зможете ознайомитися і придбати такі види пісочниць:

 • Пісочниця Човен.
 • Пісочниця квадратної форми.
 • Багатофункціональні столики-пісочниці.

Пісочниця Човен

З переносною пісочницею у вигляді човна, ви дасте дитині відчути себе відважним капітаном, а може бути піратом! У човні є місце для сидіння, а так же, на кормі, намальований якір, і навіть є штурвал!

Малюкові і без наявності піску в пісочниці, буде цікаво перебувати. А заповнивши човен водою, можна влаштувати імпровізований басейн! Пісочниця йде в наборі з тентом, щоб б в разі дощу, укрити її, або щоб перевезти, наприклад на дачу.

Квадратна пісочниця

Для більш маленьких дітей, хорошим варіантом буде квадратна пісочниця, яскравого, оранжевого кольору. Відсутність гострих кутів, робить її більш безпечною, дитина не зможе травмуватися. Ліпити різні фігури, сидячи в такій пісочниці, маляті буде зручно і комфортно.

Засипавши пісочницю різнокольоровими кульками, для сухого басейну, ви не тільки принесете купу радості малюкові, але і зможете розвивати зорову пам'ять, навчаючи його квітам. Невеликого розміру, що так само важливо для пісочниці, адже не завжди знайдеться місце з великою площею для ігор і зберігання.

Столик-пісочниця HG-154

Для дітей старшого віку, є відмінний столик-пісочниця, з набором для піску і водоспадом! Столик яскравого, червоного кольору. Зверху є ручки, що дозволяють зручно перенести пісочницю в будь-яке місце.

Вона маленька, але компактна. У будь-який момент ви можете її скласти, закрити кришкою і покласти в потрібне місце для зберігання або перевезення. Вироблено столик з якісної пластмаси, без запаху. На столику зручно вчити дитину малювати на піску, пальчиками або грабельками.

До столика в комплект входить набір для піску. До складу набору входить:

 • Лейка.
 • Граблі.
 • Лопатка.
 • Шість формочок різних фігур.
 • Водоспад.

Насипавши піску в водоспад, пальцями крутячи лопатку, пісок буде пересипати з однієї сходинки на іншу, створюючи водоспад. Дитина буде в захваті від цього процесу!

Столик-пісочниця Summer 6154.

Для більш дорослих дітей, в наявності є столик-пісочниця, до складу якої входять:

 • Млин.
 • Фігура капітана.
 • іграшковий човен.
 • Набір для піску.

Зроблено столик з міцною і якісної пластмаси, стійко стоїть на ніжках. Можна грати не тільки з піском, а й водою. Столик-пісочниця усередині вигадливою форми, куди потрібно ставити фігурку капітана, місток і т.д.

Дитині буде цікаво підбирати саме те місце, яке призначене для певної фігури. До того ж, буде захоплювати малюка і сам процес побудови млина, яка складається з семи деталей! Грати за таким столиком-пісочницею, навіть кільком дітям одночасно, буде що захопливим. Відмінний варіант для подарунка.

Столик-пісочниця М 1870.

У вас двоє дітей і купувати їм немає можливості окремі столики? В інтернет-магазині igradom ви знайдете столик для двох. Його зручність в тому, що він розділений на дві частини. Одночасно можна грати як з піском, так і з водою. У комплект столика входить:

 • Відро.
 • Лейка.
 • Лопатка.
 • Глечик.
 • іграшковий човен.
 • Шість форм для піску.

Стіл легко збирати і розбирати. В столику є отвори, для пляжних іграшкових парасольок або млини. У комплект не входять. Маючи таку пісочницю, діти забезпечені новими іграми на кожен день!

У комплекті кришка, в разі перевезення можна скласти іграшки в пісочницю. Зроблено з якісної пластмаси. Легко очистити від бруду за допомогою вологої губки.

Набір для піску класичного типу

Тут ви можете купити набір для піску. Зроблений він в яскравих кольорах, що привертають увагу малюка. У набір входять: Чотири різних формочки для ліплення фігурок, на морську тематику. Граблі. Лопатка. Лейка і відро, 2в1. Машинка з рухомим ковшем.

За допомогою формочок для ліплення, ви познайомите малюка з жителями підводного світу: морський зіркою, рибою, крабом, і навіть є морський коник! Ваш малюк точно зацікавиться, коли ви покажете йому, як можна набирати пісок машинкою з ковшем і везти його в інше місце!

Товари для малюків - купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір наборів і формочок для піску

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Пісочниці - питання і відповіді
1. Скільки коштує дитяча пісочниця?
2. Який пісок потрібен для дитячої пісочниці?
3. Як позбутися від мурашок в дитячій пісочниці?