Акція

Будиночки

Активні фільтри

Ігрові будиночки для дітей

Низькі ціни на всі види ігрових будиночків

Великий асортимент моделей і кольорів

Ми пропонуємо великий асортимент дитячих ігрових будиночків брендів BAMBI і Starplast. Крім будиночків, в нашому асортименті є намети у вигляді замку, котеджу з балконом, намети у вигляді автобусів, поліцейських, пожежників і рятувальних машинок. Ігрові будиночки із пластику в найрізноманітніших кольорах і формах.

Ігровий будиночок для дітей: на що звернути увагу при покупці

  • По-перше, візьміть до уваги вік дитини і чи буде будинок використовуватися тільки одним або декількома дітьми.
  • По-друге, також повинні враховуватися розміри будинку в зібраному вигляді.
  • По-третє, повинна враховуватися ціна. І це дуже часто залежить від матеріалу, з якого виготовлено будинок.

Види ігрових будиночків для дітей

Зараз випускається величезна різноманітність ігрових гірок, наметів і будиночків. Вибрати можна з пластикових садових будиночків або дерев'яних садових будиночків. Так само можна вибрати моделі з гіркою або гойдалками, або без них.

Які найбільш важливі відмінності між окремими моделями? Пластикові садові будиночки. Це, безумовно, самий недорогий варіант. Пластикові будинки мають наступні переваги: це міцна конструкція, стійка до різних погодних умов.

Єдине що потрібно — не забувати регулярно чистити їх, щоб не псувався зовнішній вигляд. Ми рекомендуємо розміщувати пластиковий будинок в тінистому місці, тому що на сонці він може занадто нагріватися.

Будиночок із пластику дуже привабливий для дітей, через те, що вони дуже барвисті і мають багато цікавих елементів. У них немає маленьких частин, які можна від'єднати і які могла б проковтнути дитина.

Дерев'яні ігрові будиночки. Другим за популярністю матеріалом є дерево. Звичайно ж, це більш дорога версія, але деякі правила люди воліють купити гру з екологічного матеріалу, а не з пластику.

Дерев'яні будинки для саду являти собою стійкі споруди, які доставляють дітям годинник веселощів. Вони відмінно імітують зовнішній вигляд справжніх будинків.

У них є недолік — вага. Вони досить важкі — і після установки вони зазвичай стоятимуть в одному і тому ж місці, в той час, як пластикова версія може вільно переміщатися — вона набагато легше.

Ми також повинні пам'ятати, що даний будинок потребує регулярного чищення, просяканні і фарбування, інакше він швидко втратить пристойний вигляд.

Садові будиночки на стовпах є цікавою альтернативою будинкам на деревах. Вони встановлюються на платформу і вимагають сходи. Такі будинки, в основному, зроблені з дерева.

Однак через те, що будинки на стовпах знаходяться на певній висоті, цей варіант рекомендується для дітей більш старшого віку.

Модульні садові будиночки, наприклад, з гіркою або гойдалками. Ми також можемо вибрати варіант моделі з додатковими елементами, такими як гойдалки чи гірка. Останній ідеально підходить для будинку на стовпах — ви можете піднятися по сходах і спуститися з гірки.

Ми рекомендуємо пластмасові будиночки для дітей бренду Straplast, через те, що вони є непоганим поєднанням якості матеріалу і ціни.

Товари для малюків за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір іграшок і товарів для новонароджених

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Будиночки - питання та відповіді
1. Скільки коштує пластмасовий будиночок?
2. Який дитячий будиночок купити малюкові в рік?
3. Який дитячий будиночок вибрати?