Акція

Нічники і проектори

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано

Ночник детский MD 2075 5 видов

235 грн.

MD 2075

Нічник 1822-1-2-3-5-6-7 Світ тварин, 6 видів

249 грн.

1822-1-2-3-5-6-7

Нічник дитячий FM666-18-20-21-22 4 види

263 грн.

FM666-18-20-21-22

Нічники і проектори для малюків

Низькі ціни на всі види аксесуарів

Великий асортимент аксесуарів для новонароджених

Спокійний і міцний сон у малюків — головна турбота батьків. За допомогою каганця-проектора можна зробити м'яке освітлення кімнати, завдяки якому немовля не буде лякатися яскравого світла при пробудженні.

Старші діти зможуть засипати самостійно в комфортній і безтурботній обстановці. В інтернет-магазині можна підібрати і купити дитячий нічник-проектор з різним зображенням.

Що з себе являє нічник-проектор

Нічник-проектор — це невеликий пристрій, в основі якого розташовується стандартна лампочка і різнокольорові світлодіоди. Працює прилад від батарейок або USB-кабелю.

На корпусі нічника розміщується світло відображальна поверхня, на яку нанесено зображення тварин, іграшок, героїв мультфільмів, зоряного неба, що проектуються на стіни під час включення світлодіодних ламп.

Є моделі, в яких проекція з'являється внаслідок проходження розсіяного світла через затемнену поверхню або слайд. Ефект проекції найбільш сильний в повній темряві. Багато нічників мають вбудовані звукові ефекти: колискові, мелодії, казки. Деякі варіанти виготовляються у вигляді м'яких іграшок.

Не менш популярний зараз дитячий проектор для мультиків — спеціальний гаджет, який транслює відео і зображення, виводить картинку на стіну або стелю кімнати. Нічники-проектори можуть кріпитися на стіни, стелі, двері, встановлюватися на горизонтальну поверхню, приєднуються до ліжка за допомогою утримувача-прищіпки.

Переваги каганців-проекторів

Застосування каганців-проекторів безпечно для здоров'я малюка. Якісний дитячий проектор, купити який можна в інтернет-магазині, має масу переваг:

  • Його легко переміщати в межах кімнати і квартири, брати з собою в поїздку;
  • він повністю висвітлює всі кути кімнати, не залишаючи темних просторів;
  • не шкодить зору, через те, що випромінює м'яке і розсіяне світло;
  • підходить як для самих маленьких, так і для дітей старшого віку;
  • є оригінальною прикрасою інтер'єру.

Вибір тієї чи іншої моделі нічника залежить від віку дитини, а також від цілей застосування. Для деяких дітей м'яке і приємне світло надає заспокійливий ефект, і малюк легко засинає.

Для інших — це елемент гри і розваги. У будь-якому випадку, ця покупка стане відмінним придбанням, а дитина залишиться в захваті!

Товари для малюків за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір меблів для новонароджених

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Нічники - питання і відповіді
1. Скільки коштують нічники дитячі?
2. Де можна купити нічник дитячий?
3. Для чого потрібен дитячий нічник?