Акція

Гірки

Активні фільтри

Ігрові гірки для дітей

Швидка доставка замовлень по Україні, 1-2 дня

Великий вибір вуличних ігор, будиночків, гірок, наметів

Яке місце найулюбленіше у дітей на дитячому майданчику? Будь-яка мама відповість, що це дитяча гірка. Самостійно забиратися високими сходами, котитися з гори з вітерцем — все це так подобається маленькій людині. Іноді навіть мама не може відвести дитину додому, настільки він захоплений катанням.

Не варто переживати в цьому випадку, тому що катання з гірки є хорошою фізичним навантаженням. У дитини працюють м'язи верхніх і нижніх кінцівок. Якщо мова йде про маленьку дитину, то у нього катання з гірки сприяє розвитку координації. Малюк вчиться володіти тілом, переміщатися в просторі.

При катанні з гори малюк стане більш витривалим. Знаходження на свіжому повітрі наситить організм дитини киснем. Це в свою чергу призведе до припливу крові в мозок і поліпшенню розумових процесів.

Багато дітей лінуються робити щоденну зарядку або гімнастику, тоді відмінним вправою на свіжому повітрі буде катання з гірки. Крім користі для фізичного здоров'я, така прогулянка разом з батьками позитивно впливає на емоційну сферу дитини. Він буде перебувати в гарному настрої, багато сміятися і веселитися. Дивлячись на нього, у дорослих теж з'явиться посмішка на обличчі.

На гірці дитина також вчиться спілкуватися з іншими хлопцями, відбувається її соціалізація в життя. Діти вчаться поступатися і допомагати один одному, працювати в команді.

З огляду на всі позитивні сторони катання з гірки, багато батьків замислюються про придбання гірок для дачних ділянок або будинків. В інтернет-магазині Іградом представлений великий асортимент гірок на будь-який смак. В наявності близько 30 видів різноманітних конструкцій.

Всі гірки мають рельєфні щаблі, щоб малюки могли піднятися наверх і не травмуватися. Деталі й частини гірки не мають гострих або необроблених країв. Пластик на бортах або боках закруглений для безпеки.

Якщо в сім'ї ростуть маленькі принцеси, то для них підійдуть моделі DLX-B-8 і HK2018-1В. Ці моделі виконані з міцного пластику в яскраво-рожевому кольорі. Збоку кожної гірки знаходиться баскетбольне кільце. Можна сказати, що це іграшка 2 в 1. Модель DLX-B-8 має космічний дизайн, а на HK2018-1В завдано кошеня з серії Hello Kitty.

Дитячі гірки в каталозі магазина Іградом

Хлопчикам сподобаються моделі гірок YG2016-8 і YG2016-8-1. Вони виконані в зелено-бежевому і зелено-фіолетовому кольорах. Збоку теж є баскетбольне кільце для додаткових фізичних навантажень.

На сайті інтернет-магазину є гірки універсальних кольорів, які підійдуть для хлопчиків і дівчаток. Якщо місця в приміщенні або на вулиці не багато, то можна придбати модель B0903-3.

Крім прямої гірки тут є гойдалки і баскетбольне кільце. Три види вуличних розваг розміщуються на міцній основі. Ця модель підійде для великої родини з дітьми різного віку. Діти будуть зайняті кожен своєю справою і не буде сварок і сліз.

На сайті можна купити два види гірок: прямі і закруглені. Закруглені гірки представлені моделями QX-1802 в зелено-помаранчевому кольорі і М-5401-3-4 в синьо-червоному.

Максимальна довжина ската становить 171 см. Такими параметрами володіє модель WM-19021-4. Гірка називається Оленя і виконана в красивому м'ятном кольорі. Встановити будь-яку з конструкцій на дачі буде не складно. Горки розбираються і транспортуються в потрібне місце. Для збірки на місці достатньо однієї людини.

Всі батьки намагаються дати своїм дітям тільки найкраще. Це стосується всіх сфер життя. Іграшки та товари для дітей займають в цьому переліку не останнє місце. Придбати якісні і корисні іграшки можна в інтернет-магазині Іградом.

Тут по-справжньому великий вибір товарів різних категорій для хлопчиків і дівчаток. Це всілякі товари для творчості, засоби пересування, спортивні товари, дитячі набори та ще багато всього. Батьки знайдуть тут відмінні подарунки для дитини будь-якого віку.

Товари для малюків за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір ігор для дітей у віці 0 і від 1 року

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Гірки - питання та відповіді
1. Скільки коштує дитяча пластмасова гірка?
2. Як зібрати пластмасову гірку?
3. Де купити пластикову гірку?
4. Чим змастити пластикову гірку?