Акція

Іграшки для купання

Активні фільтри

Розпродано

Набор для купания HE0231 20 предметов

356 грн.

HE0231

Іграшки для купання TL955

379 грн.

TL955

Іграшки для купання малюків

Швидка доставка замовлень по Україні, 1-2 дня

Великий вибір товарів та іграшок для новонароджених

Магазин Іградом пропонує великий вибір товарів, ігор та іграшок для дітей різного віку, від немовлят до підліткового віку. В тому числі і іграшки для купання, які грають важливу роль в розвитку маленької дитини.

Всім добре відомо, що водні процедури добре впливають на імунітет дитини. А рухові вправи у воді розвивають також різні групи м'язів. Тому батьки намагаються зробити процедуру купання максимально комфортною і привабливою для малюка. Для цього купуються яскраві, красиві іграшки.

Коли дитина тільки навчився сидіти, його вже можна захопити іграшками, відповідними його віку. Такими є заводні фігурки, які вміють плавати і ворушити плавниками і хвостиками, різні іграшки, що пускають бульбашки і фонтани води, і просто яскраві гумові тварини або герої улюблених мультфільмів, плаваючі на поверхні води.

Малюкові подобається плескати по водній поверхні долоньками, чому фігурки пірнають під воду і тут же спливають на поверхню. Це призводить дитини в захват і розвиває його координацію, дрібну моторику. Адже не так просто схопити слизьку іграшку в воді.

Для малюків постарше пропонуються іграшки складніші і різноманітніше. Для цього віку виробники випускають багато наборів на різну тематику. З ними дитина може не просто розважатися під час процедури купання.

З їх допомогою вже можна скласти і програти будь-яку історію, відчути себе піратом, рятувальником або морським мандрівником. Дівчинка може пограти в мамусю або в морську царівну. У будь-якому випадку, крім зміцнення фізичного тіла, дитина розвиває свою фантазію, інтелект, емоції.

Є також іграшки, які, крім розважальної функції, виконують також декоративну. Вони забезпечені присосками, і це дозволяє дитині прикрасити ванну по своєму смаку. Такий підхід до купання також дає хороший результат. Адже малюкові набагато приємніше знаходитися в місці, яке прикрасив він сам.

Тим більше, що з цими прикрасами також можна грати, переставляти їх з місця на місце. Це можуть бути водоспади, коли потрібно лити воду у верхню чашу, і потім її потік змушує крутитися коліщатка, розташовані нижче. Або водяні млини, деталі яких також обертаються від потоку води.

Крім іграшок, для ванної кімнати випускається безліч силіконових наклейок. Їх легко прикріпити до стіни або до поверхні ванни, і так само легко зняти. Як правило, наклейки випускають у вигляді героїв улюблених мультфільмів. Тому такі картинки дуже подобаються дітям.

Є також розділ іграшок для ванної, спрямованих на розвиток знань малюка. До таких розвиває іграшок відносять кубики і спеціальні книги, які можна читати в воді. Це допомагає дитині в комфортній, теплій воді в ігровій формі познайомитися з літерами, цифрами, персонажами казок. Такий підхід позитивно позначається на подальшому навчанні, адже знання, які асоціюються з приємною атмосферою, легше засвоюються.

При виборі іграшки для купання слід враховувати вік дитини та її переваги. Також потрібно вибирати товари відомого, перевіреного виробника, через те, що матеріал, з якого вони виробляються, повинен бути міцним, не токсичним, не виділяти шкідливих речовин при контакті з гарячою і холодною водою.

Іграшка для купання водоспадного типу Млин. У комплекті яскрава різнобарвний млин, що складається з двох куполів, і два ковші — лійки. Іграшка кріпиться до стінок ванни спеціальними присосками. Призначена для дітей старше 18 місяців.

Іграшка для купання Рибка. Різнобарвна, яскрава. Рухливі плавнички і хвіст. Вмонтований сенсор реагує на воду. При купанні іграшка випускає фонтанчик води. Призначена для дітей старше одного року.

Іграшка для купання Бобер. Яскрава, красива забарвлення. Рухомий хвіст. Працює від батарейок. При натисканні на живіт випускає струмені води. Призначена для дітей від одного року.

Товари для малюків за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір іграшок для новонароджених

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Іграшки для вани - питання і відповіді
1. Як відмити дитячі іграшки для ванної?
2. Як зберігати іграшки для ванної?
3. Як вибрати іграшки для ванної?
4. Іграшки для купання, які кріпляться на ванну до року?