Акція

Ходунки-каталки і штовхачі

Активні фільтри

Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Розпродано
Дитячі ходунки-каталка 6218ABC -20% -20%
Дитячі ходунки-каталка FD-6820-8 рожеві -20% -20%

Каталка дитяча MD 2521 дерев'яна

200 грн.

MD 2521

Каталка дитяча HE0822-0823 2 кольори

403 грн.

HE0822-0823

Каталка детская HE0801

410 грн.

HE0801

Каталка детская 696-R16

460 грн.

696-R16

Дитячі ходунки-каталка 698-58

468 грн.

698-58

Дитяча каталка-толокар 689-1-2 2 кольори

515 грн.

689-1-2

Дитяча каталка-толокар 698-62-63 2 кольори

516 грн.

698-62-63

Дитячі ходунки на колесах 668-133

551 грн.

668-133

Каталка дитяча HB 0003 AB 2 кольори

594 грн.

HB 0003 AB

Дитячі ходунки-каталки

Розвиваючі ігрові центри 3в1, ходунки-штовхачі і каталки

Великий асортимент ходунків, низькі ціни

Ходунки-штовхачі (каталки) - особливий вид дитячих ходунків, зазвичай поєднують в собі ознаки розвиваючого ігрового центру і класичних ходунків.

Дитячі ходунки — звичайного типу, величезний асортимент класичних ходунків

Батьки малюків, дивлячись на їх невгамовне бажання вивчати світ, стикаються з проблемою вибору хороших дитячих іграшок. Широкий перелік ігор та іграшок для дітей різного віку представлений в інтернет-магазинах, покупки в яких економлять час і гроші зайнятих батьків.

Переваги покупки ходунків-штовхачів

У віці 6 місяців дитина починає перетворюватися в невтомного дослідника. Брязкальця цікавлять його все менше і, починаючи повзати або ходити, тримаючись за опору, малюк прагне до більш складних маніпуляцій з предметами. Саме час купити йому ходунки-штовхачі.

У цього поліфункціонального пристрою багато вигод. Дитина вчиться самостійно ходити, тримаючись за стійку каталку, і звільняє мамі трохи часу.

Передня панель являє собою самостійну ігрову поверхню з різними функціями: музичними клавішами, кермом автомобіля, брязкальцями, шестернями, телефоном, фігуркам з підсвічуванням і іншими. Малюк, статут ходити, зможе грати сидячи.

Іграшка складається, займає небагато місця, швидко миється в разі забруднення. Пристосування легко перевозити, можна використовувати в будинку і на вулиці.

Крім цього, ходунки-штовхачі сприяють розвитку малюка. Вони стимулюють допитливість, допомагають отримати нові навички, пізнавати світ і пристосовуватися до нього, сприяють поліпшенню моторних навичок, вдосконалюють координацію рухів, швидкість реакції і відчуття рівноваги, завдяки яким дитина вчиться ходити.

Передня панель влаштована за типом розвиваючого центру, де малюк, маніпулюючи невеликими фігурками, розвиває тонку моторику рук, тактильні відчуття, слух, пам'ять і мислення, вчиться концентрувати увагу і розрізняти предмети. Знімні елементи можна також використовувати для інших ігор.

Види і комплектація ходунків каталок

Дитячі каталки широко представлені серед переліків товарів в магазинах іграшок. Виробники пропонують цей продукт різної комплектації і ціни.

Прикладом може служити асортимент інтернет-магазину Іградом. У ньому можна придбати більше 12 видів дитячих ходунків-каталок. Незалежно від ціни, весь товар виготовлений з якісного міцного матеріалу, функціональної конструкції, має зручні ручки, фактурні колеса, ігрові елементи спокійних відтінків. Знімні предмети досить великі, щоб малюки не могли їх проковтнути.

Як правило, ходунки універсальні для дітей обох статей, але можна знайти рожеві моделі для дівчаток і блакитні для хлопчиків.

Деякі ходунки-штовхачі являють собою мобільний ігровий центр і призначаються дітям від 1 року. Вони оснащені музичними клавішами і підсвіткою, що дуже подобається малюкам.

Наприклад, як дитяча каталка моделі 6218АВС. Вона представлена в блакитному, рожевому і білому кольорах. Знімна поверхня фактурна, має по кілька фігурок-іграшок, які вставляються у відповідні отвори, макет машинки з колесами-шестернями.

Музику і світ дитина може включати самостійно натисканням пальчиків.

Схожа модель SY81 відрізняється великою кількістю звукових ефектів.

У ній грає мелодія, коли малюк знімає трубку іграшкового телефону або крутить ручку колеса з шестернями, а при натисканні клавіш з буквами чутні відповідні звуки.

У деяких ходунках схожою комплектації звучать ноти, а серед іграшок можуть бути: цифри, дзеркальця або пристосування для малювання.

Деякі моделі трохи простіше, оскільки розраховані на дітей від 6 місяців. Так, каталка-ходунки 696-R8 на ігровій поверхні має кілька невеликих фігур, шестерні, тріскачку, дзеркальце і поверхня для малювання. Вона також видає прості звуки, а трещотка має підсвічування.

Схожа проста каталка 698-58, крім декількох фігурок, має кермо і брязкальце з підсвічуванням, а під ними — обертове табло з малюнками.

Ходунки-штовхачі — цікаве і корисне пристосування для зростаючого малюка. Відмінна іграшка-трансформер сприяє розвитку, дає можли вість дитині зайнятися захопливим заняттям самому або разом з дорослими.

Товари для малюків — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір ходунків і каталок для дітей

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Ходунки-каталки - питання і відповіді
1. Чи потрібні ходунки-каталки?
2. Сколько стоят ходунки каталки?
3. З якого віку ходунки-каталки?