Акція

Ходунки

Активні фільтри

Дитячі ходунки M 0591A з дугою та підвісками

393 грн.

M 0591A

Дитячі ходунки M 0591-S мікс 4 кольори

460 грн.

M 0591-S

Ходунки М 4212-8 (5шт) сил.колеса 6шт, муз.,розовый

502 грн.

M 4212-8

Дитячі ходунки в величезному асортименті

Низькі ціни швидка доставка замовлень по Україні

Великий асортимент дитячих рольових наборів на будь-який смак

Представляємо Вам чудовий асортимент дитячих ходунків і каталок для малюків в каталозі інтернет-магазину ІГРАДОМ. В наявності є ходунки класичного типу, ходунки-качалки, ходунки з батьківською ручкою, а також нові моделі каталок з багатофункціональними ігровими центрами.

Перехідні моменти в розвитку дитини, як перехідний вік у підлітка: вже хочеться, але ще не можеться. Дитина вже зрозуміла, як це здорово — перебувати у вертикальному положенні і навіть пересуватися по опорі.

І тепер лежати він ні за які пряники не бажає. У бідній мами відвалюються руки і спина. А обід приготувати треба. Загалом, суцільний стрес. Тупотить малюк, значить, пора вибирати ходунки

Молодим батькам та їхнім дітям протягне руку допомоги сидіння на коліщатках зі столиком, іменоване дитячі ходунки.

Дитинка в них начебто і сидить, але ніжки його дістають до підлоги, і він може, відштовхуючись, пересуватися по кімнаті. Втомився — знову сидить. Столик у багатьох моделях оснащений брязкальцями, звуковими панелями, на нього можна просто покласти іграшки. Обід мама вже точно встигне приготувати.

Дизайн і колірна гамма моделей ходунків вельми та вельми різноманітні. Це і тваринки, і машинки, і просто прямокутні або круглі конструкції. Відразу хочемо попередити, що прямокутні ходунки міцніше стоять на землі, тому що у них більше коліс.

І це один з головних критеріїв при виборі, тому що, саджаючи дитинча в ходильну конструкцію, ви повинні бути впевненими в його безпеці. Основа повинна вільно проходити в двері, але бути досить широкою, щоб малюк не міг стягнути книги або речі з полиць.

Зверніть увагу, знімаються чи коліщатка. Оскільки вони обертаються в різні боки, а пересувається дитинка і по ворсистим килимам, або у вас живуть кошлаті вихованці — коліщатка доведеться час від часу чистити.

Важливо, щоб сидіння мало досить глибоке просідання, знову ж для безпеки. Спинка повинна бути жорсткою і зручною, тому як ніжки у малюка ще не досить зміцніли, і він буде відпочивати, відкидаючись на спинку.

Непогано, якщо сидіння обладнане ременями безпеки. Дуже важливо, щоб висота сидіння була регульованою. Діти ж ростуть не по днях, а по годинах. Також зверніть особливу увагу на якість матеріалу, з якого зроблено сидіння — краще, щоб його можна було мити.

Тканина, по-перше, може скоро втратити свій зовнішній вигляд, а, по-друге, довго сохне після прання.

Розташування стільниці — рівень грудей. По ширині стільниця повинна бути більше, ніж довжина ручок малюка. В іншому випадку, розігнавшись, тримаючись за край, можна боляче прищемити пальчики і потім довго сумувати.

Придивіться до моделей, у яких стільниця знімається. Малюк, міцніше стоїть на ногах, він буде комфортніше бігати. Панель стільниці може бути музичною. Теж варіант.

Щоб уберегти і ходунки, і меблі від ударів, придивіться до моделей з панеллю, яка пружинить, або з бампером, обробленим гумою. Від зіткнень з перешкодами ви все одно не підете, значить, їх потрібно пом'якшити.

Ходунки з ручкою управління для батьків

Хочете, придбайте трансформер, який містити функції стрибунців, стільчика для годування, крісло-гойдалки і манежу. Такий собі і коваль, і жнець, і на дуді грець.

Купуючи ходунки, неодмінно просите надати на них сертифікат, в якому буде вказано, наскільки безпечний матеріал, яку вагу вони здатні витримати.

Деякі батьки негативно ставляться до використання ходунків, як, втім, і до рюкзачку-кенгуру, стрибуни і іншим «новомодним» пристосуванням. Але, нам здається, що, якщо немає спеціальних ортопедичних або неврологічних протипоказань, то, крім користі, від ходунків абсолютно ніякої шкоди.

І малюк вчиться самостійності, і у мами руки вільні. Хіба це погано? Також не слід забувати про нові моделі ходунків, які дозволяють дитині триматися за ручки, котити ходунки, і, крім того, мають значний набір іграшок.

Такі ходунки називають каталки-ігрові центри і всі моделі таких ходунків можна побачити в розділі нашого сайту Каталки.

Ходунки, каталки і ігрові центри. Кращі ціни на ходунки для дитини в Україні!

Товари для малюків - купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір ходунків і каталок для дітей

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Ходунки - питання та відповіді
1. З якого віку можна використовувати дитячі ходунки?
2. В яку ціну дитячі ходунки?
3. Як правильно використовувати дитячі ходунки?