Акція

Намети ігрові

Активні фільтри

Ігрові намети для дітей

Швидка доставка замовлень по Україні, 1-2 дня

Великий вибір вуличних і кімнатних наметів, будиночків, гірок

Розділ дитячих наметів і будиночків і віднесений до категорії «Товари для малюків», однак тема окремого, особистого або вільного від батьків простору цікава дітям і підліткам будь-якого, аж до старшого шкільного, віку.

Володіння власним домашнім куточком дає дитині можливість розвивати уяву, допомагає йому відчувати себе комфортно і розслаблено, а також має виховне значення. У ньому дитина відчуває себе справжнім господарем, привчається до самостійності, порядку і відповідальності, починає поважати свій і чужий труд.

Матеріалом для створення на теренах будинку або квартири власного будиночка, куреня, хатини, вігвама або ж барлогу здавна служать всі наявні під рукою предмети і речі — столи, стільці, дивани, ковдри, покривала і подушки, для будівництва у дворі підійдуть дошки, ящики і картонні коробки.

Всім відомо з власного досвіду, що не завжди ці споруди мають достатньою надійністю і довговічністю, а їх руйнування може завдати певних збитків не тільки настрою, а й здоров'ю дитини.

Справитися з цими проблемами малюкам і дорослим допоможуть вже готові, практичні і пристосовані під безліч ігор дитячі будиночки і намети, великий асортимент яких представлений на сайті «Іградом».

Намети цирк, вігвам і дно морське

Наш каталог дитячих апартаментів складається з більш ніж 20 моделей, збірно-розбірна конструкція яких дозволяє легко їх зводити, перевозити і зберігати. Матеріалом для стін та дахів обраний тонкий, але міцний поліестер, натягнутий на пружний металевий каркас.

У гамі кольорів в основному переважають яскраві і веселі синій, жовтий, зелений і червоний, дівчатка можуть знайти більш відповідний для себе, рожеві, бузкові або бірюзові відтінки.

Більшість наметів відносяться до класичних зразком ігрового будиночка — кубічного або у формі пірамідки, зі входом, одним або двома вікнами. Розмір таких наметів в середньому близько 100 см як в ширину, так і в висоту і розрахований на спільне перебування 2-3 малюків віком від 4 до 6-7 років.

Вхідні двері і вікна можуть закриватися на блискавки, ґудзики або на зав'язки, але найчастіше забезпечені застібками-липучками.

Окремо можна зупинитися на деяких моделях, що мають свою ігрову тематику. Наприклад, намети в стилі цирку-шапіто. Такі моделі мають циліндричну форму з високою конічним дахом, вхідна завіса відкривається прямо на арену цирку, а стіни манежу покриті зірками і кулями, кумедними клоунами, мавпочками і слонами.

Для гри в русалок або гуппі-бульбашок підходить будиночок-намет «Підводний світ» з двома відкидними вхідними шторками і напівпрозорим дахом. Оформлення намети точно відповідає її назві — колір морських глибин, яскраві рибки, корали, краби і зубасті акули.

Модель «куб з тунелем» дає господарям не тільки облаштувати свій кубічний будиночок, а й завдати візит в сусідську пірамідку через що з'єднує їх круглий тунель довжиною більше метра.

Залишається додати, що всі без винятку варіанти будиночків і наметів пропонуються в індивідуальній компактній упаковці — в чохлі або коробці, що дозволяє без шкоди для надійності і функціональності переміщати їх разом з власниками на нове місце установки і користування.

Таким чином, незважаючи на закладену в назві компанії ігрову спрямованість, онлайн-магазин дитячих товарів Іградом пропонує свої послуги і на "ринку дитячої нерухомості".

Як ми показали вище, "ринок" представлений розділом сайту Дитячі ігрові намети, містить масу цікавих пропозицій на вельми вигідних для покупців умовах, і, звичайно ж, без оформлення застави або іпотечного кредиту.

Товари для малюків за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір ігор та іграшок

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Дитячі палатки - питання і відповіді
1. Як скласти дитячу намет назад в сумку?
2. Дитяча палатка з якого віку?
3. Де купити дитячий намет для кульок?
4. Дитячий намет як вибрати?