Акція

Мильні бульбашки

Активні фільтри

Мильні бульбашки для дітей

Купити мильні бульбашки за низькими цінами, швидка доставка

Великий асортимент наборів з бульбашками

Мильні бульбашки — улюблена дитяча забава. Вони викликають захват, як у дітей, так і у дорослих. Водні кульки, іскрять на сонці всіма кольорами веселки, перетворять звичайний день на свято.

Надування бульбашок — відмінна гра на розвиток дихання. Однак, малюки не відразу освоюють цю навичку. Покажіть на своєму прикладі, як робити глибокий вдих і плавний видих. В результаті, декілька вільних хвилин вам забезпечено, а дитина буде зайнята корисною і захоплюючою грою.

Тільки заздалегідь приготуйте кілька баночок, через те, що діти, з необережності, часто проливають вміст.

Коли точно винайшли мильні бульбашки досі залишається загадкою. Але відомо, що під час розкопок стародавнього міста Помпеї, археологи виявили фрески, із зображенням дітей, що грають з мильними бульбашками.

Гігантську мильну бульбашку, довжиною в 32 метри, надув житель Нової Зеландії Алан Маккей в 1996 році. Ця подія була зафіксовано в книзі рекордів Гіннеса. 10 травня святкують день мильних бульбашок.

Експериментальним шляхом було встановлено, що бульбашки замерзають при температурі -7 градусів за Цельсієм. Для цього необхідно повільно опустити їх на сніг.

Приклади ігор з мильними бульбашками

Такі ігри розвивають концентрацію і уважність, тренують дихання. Діти вчаться грати за правилами. А найголовніше — це дуже весело і цікаво! Але не забувайте про правила безпеки. Не дозволяйте пробувати і пити мильний розчин дитині.

  • Дорослий надуває, а дитина лопає бульбашки;
  • Дітям потрібно лопнути тільки маленькі або тільки великі бульбашки;
  • Хто більше лопне, той і переміг (гра на результат);
  • Лопати бульбашки тільки правою або лівою рукою, або тільки ніжкою;
  • Дути на мильний кулька і не дати йому впасти;

Гра «матрьошка». Змастити поверхню мильним розчином і видути великий міхур на стіл. Потім акуратно від'єднати трубочку від стінки кулі, щоб вона залишилася всередині, і надути другий міхур.

Гра «міхур на долоньці». Змастити долоньку розчином і надути бульбашку.

«Іграшка в мильній бульбашці». Змащуємо маленьку іграшку розчином і повільно видуваємо кулю, іграшка виявляється під мильним ковпаком.

Існують професійне шоу мильних бульбашок зі складними трюками, різноманітним реквізитом і музичним супроводом. Бульбашки з димом і вогнем, занурення в величезну мильну бульбашку. Шоу — програма не залишить байдужим ні дітей, ні дорослих.

Але можна влаштувати і домашнє шоу. Асортимент іграшок з мильними бульбашками величезний. Крім простих наборів з розчином і трубочкою, є різноманітні бластери і пістолети в вигляді роботів, машинок, рибок, конячок, поні, літачків, вентиляторів.

Механічні працюють від батарейок. Як для хлопчика, так і для дівчинки можна підібрати вподобану модель. Іграшки оснащені музичними та світловими ефектами, що робить процес ще веселіше і цікавіше.

Існують набори з еластичними, стрибучими мильними бульбашками. А також різні соломинки, що дозволяють надувати бульбашки химерних форм і розмірів.

В інтернет - магазині Igradom ви знайдете цікаві варіанти іграшок з мильними бульбашками:

Мильна гра «Гриль». Іграшка, що пускає мильні бульбашки, що переливаються на сонці всіма кольорами веселки. Живлення від батарейок. Незвичайна, захоплива гра, як для малюків, так і для дітей старшого віку.

Мильна гра «Конячка-каталка». Представлена в двох кольорах. Іграшка зі звуковими і світловими ефектами. Харчування від батарейок. Дитина котить конячку, а вона пускає бульбашки.

Мильна гра «Олень на колесах». Представлена в двох кольорах. Іграшка оснащена світловими і звуковими ефектами. Харчування від батарейок.

Зробити замовлення на сайті дуже просто, всього в один клік. Доставка здійснюється швидко і оперативно різними поштовими операторами.

Подаруйте радість собі і своїй дитині разом з цікавими іграшками від інтернет - магазина Igradom.

Товари для малюків — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір наборос з мильними бульбашками

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Мильні бульбашки - питання і відповіді
1. Де купити розчин для мильних бульбашок?
2. Як зробити мильну воду для мильних бульбашок?
3. Скільки коштує мильна гра надувні бульбашки?