Акція

Килимки для немовлят

Активні фільтри

Килимки для немовлят

Купити еко-килимки, килимки пазли і мозаїки

Великий вибір розвиваючих килимків за оптовими цінами

Щоб зробити життя дитини цікавіше і різноманітніше, батьки купують багато різних іграшок і дитячих тренажерів. Одним з таких помічників для батьків стає розвиваючий килимок.

Навіщо малюкові потрібен розвиваючий килимок?

Щоб визначити, чи потрібен дитині килимок, варто розглянути його функціональність. Якщо килимок великого розміру, то дитина зможе його досліджувати і вивчати. Однак якщо килимок займає весь вільний простір, то він може швидко набриднути.

Дитячі еко-килимки з матеріалу EVA

Моделі килимків виробляються з досить міцного і гіпоалергенного матеріалу. Килимки мають в своїй конструкції утеплювач. Причому такі килимки можуть бути як з найпростіших конструкцій, так і обладнані музичними клавішами, іграми, іграшками та ін. Розвиваючі килимки подобаються дітям, вони люблять проводити на килимку час і грати на ньому.

Розвиваючі килимки виготовляються з розрахунком віку дитини. Є моделі, які підходять немовлятам. А є моделі, розраховані на малюків, які вже повзають або самостійно сидять.

Багато що залежить від якості матеріалу і наповнення килимка. Тканина повинна бути стійкою до забруднень, легко очищатися і не викликати алергії. Деталі повинні бути такими, щоб дитина не змогла їх проковтнути або поранитися.

Вибирати модель килимка потрібно з численними елементами (різними тканинами, стрічками, кільцями, мотузочками, шарудіння і ін.). Це дозволить розвивати тактильну чутливість, дрібну моторику, мислення.

Гарним доповненням до килимка стають музичні клавіші. Звуки флори і фауни, класичні мелодії викликають інтерес у дітей. Крім того, діти вчаться натискати на клавіші, а це розвиває координацію.

Товари для малюків за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір меблів для новонароджених

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Дитячі килимки - питання і відповіді.
1. Як вибрати розвиваючий килимок для малюка?
2. Килимок для малюка з якого віку?
3. Для чого потрібен розвиваючий килимок для малюків?