Акція

Іграшки для малюків

Активні фільтри

Іграшки для немовлят

Аксесуари, нічники, все для купання і розвитку малюків

Низькі ціни, великий асортимент, швидка доставка замовлень по Україні

Інтернет — магазини в сучасному житті відіграють все більшу роль. Вони дозволяють економити час і гроші, що дуже зручно і вигідно. На просторах інтернету зараз велика кількість магазинів, які пропонують величезний вибір дитячих товарів. Наприклад, магазин товарів для дітей «IGRADOM», який містить в асортименті все, що потрібно дитині для повноцінного росту і розвитку.

При цьому ми постійно намагаємося стежити за новинками і новими тенденціями в цій сфері. Замовлення можна зробити 24/7, доставка можлива будь поштовою службою в найкоротші терміни. А співвідношення ціни і якості досить оптимальне.

Дитинство — це час, коли дуже легко викликати позитивні емоції. Водночас дитину легко навчити новим навичкам і діям. З цими завданнями добре справляються сучасні іграшки. Одночасно вони спрощують батькам виховний процес.

На ринку велика різноманітність іграшок. Найголовніше — вибрати найбільш відповідний іграшку по його інтересам і відповідно до віку. Товари в інтернет — магазинах діляться на підрозділи. Це полегшує пошук необхідної іграшки.

Інтерактивні ігри розвивають дрібну моторику малюка, уяву. Інші іграшки розвивають фантазію, мовні навички та комунікативні функції дитини.

Іграшкові кухні і інші мініатюрні копії побутової техніки дозволяють маленькій дівчинці відчути себе дорослою господинею свого будинку, розвивають господарські навички, формують відповідальність і акуратність.

А набір дитячих інструментів для хлопчика допоможе юному господареві відчути себе дорослим, як тато.

Ляльки можуть стати улюбленими іграшками як дівчаток, так і хлопчиків. Турбота про таку малятку формує у дитини батьківські інстинкти. Це допоможе малюкові і до себе ставитися більш уважно і вимогливо.

Можливість піклуватися про когось або про щось дозволяє маленькій людині стати більш самостійним і уважним до навколишнього світу..

Користь таких дитячих товарів, як роликові ковзани або самокати, взагалі важко переоцінити. Адже їх використання в дитячих іграх допомагає розвинути координацію дитини, відчуття рівноваги. А також уміння оцінювати дистанцію, контролювати швидкість і навколишні предмети.

Для дітей будь-якого віку дуже важливо грати з конструктором. Тільки для зовсім маленьких деталей повинні бути великі, а старші діти вже грають з більш дрібними деталями, збираючи більш складні конструкції. Такі заняття прекрасно розвивають дрібну моторику дитини, тим самим розвиваючи мову і мислення малюка. Популярності конструкторів сприяють також різноманітні мультфільми.

Коли дитина стане старшою, йому знадобиться розділ «Трансформери та роботи», який включає в себе близько 50 товарів, представлених різними видами іграшок, які можуть обертатися, рухатися, стріляти. Деякі оснащені пультом радіоуправління, а також можуть трансформуватися в автомобілі.

Наприклад, робот іграшка обертається працює на батарейках. Він оснащений підсвічуванням, видає звуки і обертається. Висота 28 см. Робот — трансформер Праймбот висотою 17 см. Крім грізного вигляду в формі робота, він перетворюється в цікавий автомобіль — трейлер.

Для дівчаток стануть актуальні розділи «Трюмо» «Набори дитячої косметики», які міститять в собі близько 40 товарів, призначених для юних модниць. Тут представлені набори для макіяжу, для манікюру, дитячі фарби для волосся та інші речі для стильної штучки.

Наприклад, набір косметики «Єдиноріг» має три яруси. У нього входить набір дитячих тіней для повік, аплікатори і кисті для їх нанесення, дитячий лак для нігтів. А також набір накладних нігтів і роздільник для пальчиків.

Іграшки для купання новонароджених за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір меблів для новонароджених і малюків

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні

Іграшки для малюків - питання і відповіді
1. З якого віку дитині варто купувати перші іграшки?
2. Скільки коштують розвиваючі іграшки для малюків?
3. Де можна купити іграшку для малюка?