Акція

Пожежники і рятувальники

Активні фільтри

Ігрові набори пожежників і рятувальників

Низькі ціни швидка доставка замовлень по Україні

Великий асортимент дитячих рольових наборів на будь-який смак

Іграшкові набори — профорієнтація для дитини. Одного разу у дітей настає той період, коли вони починають вибирати можливу професію. Вони намагаються дізнатися, як можна більше про своє улюблене заняття, а також якими навичками їм необхідно опанувати, щоб стати в майбутньому кращими у своїй справі.

Згодом вони вмовляють батьків купити в магазині необхідне приладдя, які допоможуть їм увійти в роль. Всупереч тому, що дитина ще розвивається, найчастіше він вибирає ті майбутні професії, завдяки яким можна врятувати життя оточуючих.

Взявши за руку в магазині маму або батька, діти тягнуться до таких іграшок, як машинки або набори екстрених служб.

Ігрові набори пожежника

Наприклад, ігровий набір майбутнього пожежника може дати дитині усвідомлення того, що він зможе впоратися з вогнем і витягнути з палаючого будинку мирних людей або тварин. Дитина буде відчувати себе супергероєм!

Червона каска, мигалки та рації, а також шланг з водою — все, що потрібно для того, щоб стати крутим! Завдяки такому іграшковому набору кожен малюк зможе розвинути свою реакцію і буде мати знання про те, як прибрати за допомогою топірця сторонні об'єкти, якщо дверний вихід завалений в будівлі.

Крім цього, у кожного супергероя повинна бути крута машина, на якій можна проїхати в будь-який час. Також дитина зможе зреагувати в екстремальній ситуації, адже він вже буде знати, що ж йому робити при таких обставинах.

Будь-яку людину може порадувати те, що він буде потрібним для кого-то, а до сміливих хлопців, які є пожежниками, можуть потягнутися різні люди.

Співробітники пожежної безпеки вважаються сміливими і уважними, адже вони знають про свою відповідальність. Саме тому дитина може контролювати вогонь, щоб не поставити під загрозу інших людей.

Наприклад, в комплекті є спеціальний плащ, який може в грі врятувати пожежного від придуманих опіків через вогонь. Давши дитині шанс пограти з підготовленим набором, він може розповісти про свої масштабні подвиги.

При запаленні діти зможуть відразу ж відповісти, що необхідно використовувати вогнегасник. Вони можуть бути підготовленими і знати про запобігання пожежі більше, ніж їхні батьки.

До речі, найпершою групою щодо запобігання стала команда однієї впливової людини, що проживає в Римі. З самого I століття до н.е. люди не боялися протистояти вогню, а керівником команди був Марк Ліциній Красс.

Ігрові набори рятувальників

Крім професії співробітника пожежної безпеки, маленькі жителі можуть стати рятувальниками. Більшість людей вважає, що рятувальник є не тільки професією, а й покликанням з народження. Рятувальні групи можуть зібратися за одну хвилину!

Це означає, що дитина зможе з дитинства звикнути до швидких зборів без ліні. Він з ранніх років вселяє віру в те, що йому необхідно якнайшвидше врятувати світ і людські життя. У наборі рятувальника є швидкісний вертоліт. Таким способом рятувальники можуть дістатися до надзвичайної ситуації якомога швидше.

Також у них є все необхідне обладнання для винищення негативних наслідків. Крім того, несприятливі умови що виникають на суші, можуть з'явитися і на водних зонах. В такому випадку кожному рятівнику необхідно дістатися до місця призначення на спеціальному човні.

Діти люблять фантазувати, а значить вони заздалегідь знають, кому зможуть допомогти. Кожен набір має великий асортимент необхідних речей, за що будь-яка дитина може сказати спасибі дорослим.

В інтернет-магазині Іградом є цікавий і широкий вибір серед комплектів для майбутніх пожежників і рятувальників.

Наприклад, один з наборів містити в собі гучномовець, завдяки якому можна попередити населення про небезпеку. Не обійдеться і без шолома.

Він може надати захист під час аварії будівель, тому є обов'язковою деталлю в наборі. Також дитині знадобиться протигаз, який забезпечить в грі безпеку легенів, для того , щоб не попав дим пожежі.

Ліхтар допоможе пожежникам впоратися з труднощами в темний час доби, особливо якщо доведеться знайти постраждалу людину. Лом допоможе прибрати уламки або ж двері в приміщеннях, які не відчиняються через несправність (наприклад, електричні двері, ліфт).

Все залежить від фантазії дитини, яка проявиться відразу ж при придбанні комплекту для справжнього пожежного.

Інший варіант набору містить в собі костюм поліцейського: бронежилет може захистити тіло від пострілів, а зброя надасть допомогу в затриманні злочинців. За допомогою форми дитина буде виділятися і відчувати себе захисником правосуддя.

Для дітей, яким подобається військова сфера, в одному з наборів є форма, ніж, пістолет, граната і бронежилет. Таким способом діти будуть відчувати себе рятувальниками всіх громадян і не дозволять пройти ворогам на свою територію.

При покупці ігрових наборів на сайті, можна бути впевненим в тому, що він незабаром опиниться в руках покупця і порадує маленьких супергероїв, адже завдяки прямого зв'язку можна прискорити доставку по містах.

Доставка створить будь-якому клієнту комфорт, адже не потрібно виходити з дому на пошуки певних іграшкових наборів!

Ігри та ігрові набори для дітей — за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір рольових ігрових наборів для дітей

Низькі ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Пожежники і рятувальники - питання і відповіді
1. Де купити дитячі тематичні набори пожежні рятувальники?
2. Скільки коштує дитячий тематичний набір пожежні рятувальники?