Акція

Пірати

Активні фільтри

Дитячі ігрові набори з піратами

Іграшкові кораблі, фігурки і аксесуари у великому асортименті

Низькі ціни, швидка доставка замовлень по Україні

Іграшка — бажаний подарунок для дитини, а розвиваюча — ще й корисниа. Зайнятим батькам простіше не витрачати час на пошук нового захоплення для свого чада, а звернутися в інтернет-магазини. Вони пропонують широкий вибір ігор та іграшок для дітей різного віку зі швидкою доставкою та дешевше, ніж в звичайних магазинах.

Ігрові набори «Пірати»

Приблизно в 3 роки дитина перестає просто маніпулювати предметами, а починає активно фантазувати і придумувати історії. У цьому віці для розвитку уяви найкраще придбати малюкові ігровий набір з різними елементами, пов'язаними однією історією.

Дітям, особливо хлопчикам, сподобаються і викличуть жвавий інтерес набори для ігор у піратів. Не в останню чергу популярність таких наборів пов'язана з приголомшливим успіхом знаменитої франшизи "Пірати Карибського моря", в якій головні ролі виконує винятковий Jack Sparrow, тобто, звичайно ж капітан Джек Воробей!

«Піратські» теми, як правило, захоплюють дітей більше інших з кількох причин. По-перше, вони незвичайні і небуденні, не зустрічаються в житті і цим розбурхують уяву. По-друге, ігри в піратів передбачають безліч активних дій і швидкі зміни обставин, що дуже подобається непосидючим дітям.

Відмінні риси ігрових наборів «Пірати»

Ігрові набори «Пірати» сприяють всебічному розвитку малюка. Залежно від віку, дорослі можуть по-різному організовувати ігри так, щоб вони стимулювали розвиток пізнавальних процесів і загальних знань дитини.

Складові ігрових наборів Пірати

Кожен набір включає фігурки піратів і корабля або човна. Пірати у відповідному одязі і головних уборах, часто зі зброєю. Кожен корабель має дрібні елементи: вітрила з тросами, щогли, сходи, піратські прапори і знаки, кермо.

Дорогі набори мають більше елементів, наприклад візок з кіньми, фігурки солдатів зі зброєю, тварин і птахів, рослин, скриня зі скарбами або макет скелі. Іграшки в комплектах різних цінових категорій однакової якості і розміру, приємних спокійних кольорів, виглядають дуже реалістично.

Якщо малюк серйозно захопився грою, йому можна легко купити набір з іншою комплектацією, скласти гармонійний комплект і, безсумнівно, порадувати свою дитину!

Організація розвиваючих ігор на піратську тематику

У 3-4 роки діти здатні досліджувати світ за допомогою книг і гаджетів. Використовуючи фігурки з ігрового набору, можна потроху розширювати кругозір і обсяг знань малюків за допомогою питань.

Де живуть пірати? З чого побудований корабель і чому він не тоне? Як він пливе і управляється? Як повинна бути влаштоване життя на кораблі? Чим пірати харчуються? Як вони одягаються і чому? Чим займаються пірати? Чому?

Дитина, не знаючи відповідей, з цікавістю послухає або подивиться пізнавальну інформацію про природу і властивості предметів. Дорослі можуть організувати прості дослідження, наприклад, з плавучістю предметів.

У 5-6 років діти краще орієнтуються в просторі і часі, фантазують. Набір «Пірати» можна винести у двір, створивши цілий майданчик для гри: в пісочниці спорудити гори або пагорби, море в тазі з водою і імпровізувати сценки з життя.

У цьому віці дітям можна задавати питання з моральним підтекстом: чому люди стають піратами? Добре це чи погано? Ти хочеш бути піратом? Якщо так, то чим ти будеш займатися?

У 7-8 років гра стає основою для творчості дитини. Вона наділяє іграшкових піратів особистими характерами, інші предмети набору якимись властивостями і придумує історії з логічно побудованими сюжетами. Історії бувають схожі на телевізійні, а можуть бути абсолютно оригінальні.

Розвивати творчість дітей можна роздумами про характерах у поведінці придуманих героїв. Для цього слід запитати: чому герой, наприклад капітан Джек Воробей, так надходить, чи може він діяти інакше? Чи може він змінитися і якщо так, то як? Що ти зробиш на його місці?

Ігрові набори для дітей — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір дитячих інструментів і рольових наборів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Пірати - питання і відповіді
1. Де купити дитячі ігрові набори пірати?
2. Скільки коштує іграшка піратський корабель?