Акція

Музичні інструменти для дітей

Активні фільтри

Дитячі синтезатори і музика

Гітари, USB-колонки, музичні килимки і клавішні інструменти

У світі існує безліч різновидів музичних інструментів, і сторонній чоловік, зіткнувшись з величезним вибором, далеко не завжди зможе відразу знайти потрібний саме йому, а вже тим більше з першої спроби визначити, що підходить його дитині.

Купуючи дитині музичний інструмент, задумайтеся про те, чи вистачить вам фінансів на дорослий дорогий інструмент. Також слід розуміти, що, швидше за все, разом з інструментом дитині ще потрібно вчитель, щоб хоч якось в цьому інструменті розібратися, не втрачаючи при цьому інтерес до музики.

Хорошою альтернативою стануть дитячі інструменти, які легше в освоєнні і дешевше. Навіть якщо ваша дитина в результаті не захопиться музикою, у неї завжди буде іграшка, до якої вона в будь-який момент зможе повернутися.

Регулярні заняття музикою прискорюють розвиток головного мозку у дітей. Познайомити дитину зі світом музики з ранніх років завжди буде відмінною ідеєю.

Діти, які займаються музикою хоча б по 2 рази в тиждень, швидше засвоюють матеріал, як, наприклад, навички читання, більш точні в своїх висловах, а також процвітають в розвитку моторики своїх рук.

Існує безліч науково доведених фактів про користь занять музикою в ранньому віці. Факти про користь занять музикою:

Прискорення обміну інформацією між півкулями. Для того , щоб сприймати, розпізнавати, мислити і приймати рішення, півкулі в мозку повинні взаємодіяти між собою. Заняття музикою покращують сприйняття та концентрацію уваги дитини.

Гра на будь-якому музичному інструменті підвищує інтелект і покращує самопочуття в цілому, а також піднімає настрій, що добре позначається на імунітеті дитини.

Прискорення процесу розвиток мови. Музику можна зарахувати до форм невербального спілкування, що підвищує навички взаємодії з іншими людьми.

Заняття музикою роблять дитину більш врівноваженою і спокійною.

Музика допомагає дітям впоратися з багатьма проблемами, наприклад: проблеми з комунікацією, малу вагу у недоношених дітей, гіперактивність, неуважність.

Як вибрати музичний інструмент для дитини?

Дитячі синтезатори і піаніно стануть хорошим вибором для вашої дитини. Вони є відмінними інструментами для початку знайомства з музикою, адже дитина буде бачити, на що натискати, щоб зазвучала та чи інша нота.

За допомогою дитячого синтезатора або піаніно він отримає базове уявлення музичної теорії і практиці.

Дитячі барабанні установки зменшують стрес, розвивають почуття ритму, координацію і м'язи рук. Також після барабанів дитині простіше буде освоїти інший інструмент.

Дитячі гітари. Гра на гітарі поліпшить пам'ять і концентрацію дитини, підвищить його здатності до багатозадачності.

Дитячі гармошки. Добре розвивають моторику рук і багатозадачність. Мають багатий спектр звучання.

Користь від навчання дітей музиці неоціненна. Займаючись їй регулярно, дитина знаходить масу плюсів. Також музика є видом самовираження, а самовираження, як відомо, така ж важлива потреба людини.

Тому, звичайно ж треба дати шанс самовираження для будь-якої дитини, але і змушувати її робити що-небудь проти її волі не варто.

Музичні інструменти для дітей - питання і відповіді
1. Скільки коштують дитячі музичні інструменти?
2. Де купити дитячі музичні інструменти?