Акція

Оптика іграшкова

Активні фільтри

Розпродано

Мікроскоп дитячий SK 0008

194 грн.

SK 0008

Фотоаппарат детский C5-B с играми, 2 цвета

327 грн.

C5-B

Телескоп 6606A штатив, кор., 47-22-8,5 см.

385 грн.

6606A

Фотоапарат дитячий ABS-268 2 кольори

689 грн.

ABS-268

Іграшкова оптика

Телескопи, мікроскопи і фотоапарати для дітей

Низькі ціни, швидка доставка замовлень по Україні

Діти прагнуть наслідувати дорослим, тому вони люблять технологічні іграшки, схожі на «справжні» гаджети. В інтернет-магазині Іградом є великий вибір іграшкової оптики. Це фотоапарати, телескопи, мікроскопи. Є набори, які включають кілька видів іграшок. Перевагою нашого магазину є швидка доставка Укрпоштою, Новою Поштою та іншими операторами.

Іграшкова оптика і переваги наукових іграшок

Іграшкова оптика призначена для школярів молодших класів. Девіз її конструкторів «Грай та вчись». Всі прилади яскраві і красиві. Але їх не варто купувати малюкам до 5 років через наявність дрібних деталей в конструкції.

Наукові іграшки виховують допитливість, прагнення зрозуміти закони природи. Вони можуть закласти основи інтересу до майбутньої професії інженера, астронома, фізика або фотографа.

Є іграшки, побудовані на основі законів механіки. Але найкрасивіші іграшки засновані на законах оптики, вони дуже видовищні та привабливі зовні. Найпростішим видом є відомі кожній дитині і дорослому калейдоскоп, які створюють барвисті зображення за допомогою відображення світлових променів в системі дзеркал.

Більш складні іграшкові прилади — фотоапарати, телескопи, мікроскопи. З ними можна робити справжні знімки, вивчати зоряне небо і навколишню природу.

Фотоапарати призначені не тільки для отримання знімків. Вони замінюють плеєр, оскільки відтворюють відео та музику. Також малюки можуть грати в різні ігри. Пристрої не ламаються при падінні.

Дитячі мікроскопи по влаштуванню копіюють справжні і відрізняються від них невеликим збільшенням. Є цифрові пристрої, які підключаються до відеокамери і комп'ютера для запису спостережень. Прилад стане хорошим подарунком для школярів, любителів біології. Іноді в комплект входять зразки препаратів для більш легкого освоєння пристрою.

Розглянемо кілька прикладів іграшкової оптики.

Дитячий мікроскоп SK 0009 AB

Прилад зроблений з пластика і працює на батарейках. Для проведення простих дослідів до мікроскопа додаються 2 пробірки і скло. Прилад дає збільшення від 100 до 1200 разів.

Набір дитячої оптики SK 0014

У набір входять телескоп і мікроскоп, які зроблені з пластику. Для проведення дослідів з мікроскопом є пробірки і скло. У телескопа, пофарбованого в яскравий синій колір, два змінних об'єктива для збільшення в 30 і 40 разів. Пристрій дає збільшення до 40 разів.

Телескоп дитячий SK 0011 дзеркальний

Випускається в чорному і синьому кольорах. Виконаний з пластику. Додаються три змінних об'єктива, що дають збільшення в 20, 30 і 40 разів. Об'єктив телескопа складається з безлічі дзеркал ввігнутої форми. Їх призначення — фокусувати промені світла, створюючи зображення віддалених об'єктів. Переваги дзеркальних моделей телескопів — невисока вартість і компактність.

Такий прилад легко переміщати і транспортувати. Але слід враховувати, що настройка дзеркала при транспортуванні може збитися.

Телескопи рекомендується купувати дітям, починаючи з 7-річного віку. Потрібно мати на увазі, що в місті отримати чітку картинку зоряного неба важко через різнe світінь. Краще милуватися зірками за містом, на дачі.

Фотоапарат дитячий С5

Іграшка випускається в 2 кольорах: синьому і рожевому. Тому вона буде хорошим подарунком як для хлопчиків, так і для дівчаток. Корпус фотоапарата зроблений з ударостійкого пластику. Можливий запис звуку.

Є слот для карти пам'яті і гніздо для підключення usb. Живиться пристрій від акумулятора. У комплект входить перехідник microUSB.

Ігрові набори для дітей — купити за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom

Великий вибір дитячих інструментів і рольових наборів

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Оптика іграшкова - питання і відповіді
1. Що таке дитяча ігрова оптика?
2. Де купити дитячий іграшковий мікроскоп, телескоп?
3. Скільки коштує дитячий мікроскоп?