Акція

Парти дерев'яні

Активні фільтри

Парти з дерева за низькими цінами

Купити дитячі парти для школярів і дошкільнят

Великий вибір моделей і забарвлень дерев'яних парт

Інтернет-магазин Іградом представляє розділ, в якому можна підібрати недорогу і надійну меблі для маленьких дітей, а також для школярів молодшого шкільного віку та дошкільнят.

Дитячі парти відомі всім і особливо представляти їх не треба. Ми пропонуємо великий асортимент моделей і забарвлень дитячих парт з ДСП, а також металопластика.

Парти Bambi забезпечені регулюванням розмірів по зростанню (стільниці та стільчики), ефектним дизайном, а також величезною стилістичною різноманітністю розмальовок та принтів для стільниць.

Також в каталозі є комплекти легких меблів для малюків — дерев'яні та пластикові столи та стільчики.

Для дитини важливо займатися на зручній правильній парті

Для дитини важливо займатися на зручній правильній парті Меблі для школярів пропонується різна: звичайна шкільна парта; учнівські столи (одномісні або двомісні), вони можуть бути в наборі зі стільцями; це можуть бути конторки і т. д.

Лави, табуретки замість стільців не слід використовувати. Сидяче місце неодмінно повинно мати спинку для усунення навантаження на хребет і формування правильної посадки.

Важливо, щоб юний школяр сидів за хорошою партою. Як же її вибрати?

Дитина проводить за партою, в середньому, 3-5 астрономічні години в день з перервами на відпочинок під час перерв. У шкільні роки закладається постава дитини.

Некоректно підібрані меблі викликає стомлення під час уроку. Від правильно обраної парти залежить в майбутньому здоров'я хребта.

Правильна посадка вбереже від надлишкового м'язової напруги, здавлювання внутрішніх органів, зменшить стомлюваність. Які ж матеріали більш прийнятні у виробництві парт?

КЗвичайно ж, бажано, щоб учнівські меблі були виконані з екологічно чистих матеріалів. До них можна віднести парти з натурального дерева (досить дорогий варіант), або комбіновані парти з ДСП і шпони.

Стандартна парта повинна бути міцною, надстійкою до неминучих подряпин, легких ударам, утворення плям від акварельних або гуашевих фарб, а також вм'ятин.

Потрібно звернути увагу на якість металевого каркаса, оскільки він може деформуватися, якщо товщина стінки труби тонка. В цьому випадку парта викривляється.

Слід враховувати, що діти поводяться активно на перервах, а під час уроку часто змінюють позу і крутиться на стільці. Меблі нехорошої якості швидко розхитується і починають відвалюватися деталі, особливо якщо в ній багато пластика або картону.

Що ще важливо для зручності учня? Для учня початкової школи краще вибирати шкільну парту, має регулятор нахилу кришки столу. Це важливо в процесі навчання письму та читанню, щоб правильно розташовувалася рука, плече, кисть, шийний відділ хребта.

Що потрібно враховувати при виборі парти для школяра? При підборі меблів дитині — школяреві слід звернути увагу на його зростання. Існують спеціальні санітарні вимоги до розміру парт, вони відповідають зростанню, їх обов'язково треба дотримуватися:

  • Зростання учня 1000 - 1150, висота кришки столу над підлогою 460 мм
  • Зростання учня 1150 - 1300, висота кришки столу над підлогою 520 мм
  • Зростання учня 1300 - 1450, висота кришки столу над підлогою 580 мм
  • Зростання учня 1000 - 1150, висота кришки столу над підлогою 460 мм
  • Зростання учня 1600 - 1750, висота кришки столу над підлогою 700 мм.

Купуючи меблі, краще вибирати регульовані по висоті парти і стільці. У міру підростання школяра, їх можна самостійно підняти, робити відповідним до зростання.

Отже, при виборі оптимальної парти для школяра слід: виміряти зріст дитини; звернути увагу на матеріали, з яких зроблена парта. Не забувайте, що парта потрібна якісна: міцна і зручна для дитини.

Дитячі меблі за цінами зі складу в каталозі магазина іграшок Igradom/p>

Великий вибір меблів для школярів і дошкільнят.

Оптові ціни. Доставка поштовими службами по Україні.

Парти дерев'яні - питання і відповіді
1. Скільки коштує парта шкільна для будинку?
2. Де можна купити шкільну парту?